Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Kad se vidi na šta lici Zlatibor, moze covek samo da bude srećan što Srbija nema izlazak na more, makar i onoliko parcence kao sto ima Bosna.

Na sta bi to tek licilo... Hoteli od pedeset spratova uz sav urbanisticki haos koji ide uz to. Cene astronomske, lezaljke od sto eura, piće od minimum 10 eura, pljeska takođe.... Vlasnici privatnih kuca, apartmana i zemlje bi listom dobijali otfikarene konjske glave kao ponude za prodaju... Bratija i ekipa bi bili vlasnici svakog kvadratnog milimetra zemlje, pink bi svoje zadruge i ostale elite tu premestiio... Sa svih strana bi treštao turbo folk, starlete bi preplavile sve, koncerti pevaljki bi bili svake noci... Evropski Dubai sto se tice elitne prositucije.. Sav taj ološ sto ordinira Budvom i okolinom bi se sjatio tu.

A govnar bi se slikao svakodnevno, najavljivao letece podmornice, podvodne zicare, srpsko Koralovo...

Drugim rečima:
Kaluđerica na vodi.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Zna li se čija je....?

 

 

Odgovorio je @Eddard čija je a ja sam čuo još i da je planirao da ovaj plac ispod/levo preuzme isto. Problem je što je to plac na kom je neko postrojenje vodovoda...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, shonke said:

Problem je što je to plac na kom je neko postrojenje vodovoda...

 

To li je problem. Izmestiće vodovod, a Gangula će biti "nagradjen"...

Sad mi je jasno kakvu muku ima Žeks pa ne plaća poreze....najebao čovek, pravi kućicu.

Nego ne vidim parking za leteći Taxi...možda desno od kupole ??? :smiley24:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Kako sta ce?Gde ce elita da se kupa? 

 

Pa kako gde be bate...bazen se napuni s mleko....malo "šmrkneš", malo "bunga-bunga"*...malo ovo-malo ono....

 

* bunga-bunga = kasting za buduće ministarke i voditeljice za TV sa nacionalnom frenkvecijom (za to je potrebno i poznavanje osnovne gramatike)

spacer.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo, sada pucnjava i ubijen policajac u Loznici. Uopste ne bi cudilo da i iza ovoga stoji sluzba. Skretanje fokusa javnosti sa litijuma. Prvo onaj vehabija, sada ovaj... Ugrozeni smo, samo predsednik moze da nas odbrani, vidite kako se bori, moramo da mu verujemo da zeli najbolje za nas, pa neka ide i taj litijum ako on garantuje za to, gde je sada Đilas da nas odbrani od terorista, Savo šuruje sa stranim sluzbama koje ubijaju nase policajce.. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Evo, sada pucnjava i ubijen policajac u Loznici. Uopste ne bi cudilo da i iza ovoga stoji sluzba. Skretanje fokusa javnosti sa litijuma. Prvo onaj vehabija, sada ovaj... Ugrozeni smo, samo predsednik moze da nas odbrani, vidite kako se bori, moramo da mu verujemo da zeli najbolje za nas, pa neka ide i taj litijum ako on garantuje za to, gde je sada Đilas da nas odbrani od terorista, Savo šuruje sa stranim sluzbama koje ubijaju nase policajce.. 

pomažu se "braća", kad zatreba malom enveru ovaj naš mu pošalje nekog da napravi sranje a kad našem treba malo pomoći eto nekog teroriste sa sumnjivim pasošem

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Perkos2 said:

pomažu se "braća", kad zatreba malom enveru ovaj naš mu pošalje nekog da napravi sranje a kad našem treba malo pomoći eto nekog teroriste sa sumnjivim pasošem

 

Naravno.  Da li ce vehabije ili Albanci, da li  nekakav Dinko... Uvek nesto za zamajavanje javnosti. Uskoro mogu da osvanu neki grafiti po Tutinu, Bosilegradu...

Link to comment
Share on other sites

Mediji na Kosovu kažu da je Artan Hajrizi čiji je pasoš  pronađen u kolima prilikom pucnjave u Loznici rođeni brat Fatona Hajrizija trenutno najtraženijeg begunca iz kosovskih zatvora. Pisao sam već da je samo činjenica da je 4-5 osoba koje su osuđene na Kosovu na dugogodišnje robije zadnjih mesec dana uspelo da utekne što iz zatvora što iz kućnog pritvora smrdi na neku "igranku"  Taj Faton se svaki dan javlja u mediji sa nepoznate lokacije i preti raznim osobama od političara do bivših robijaša koji su ga maltretirali u zatvoru. Inače je sa 15-16 godina ubio ruskog vojnika na Kosovu a kasnije još nekog sunarodnika prilikom prvog bekstva iz zatvora. Da li su službe sve to lepo pripremili ili je stvarno hajdučija u pitanju valjda će se jednog dana saznati.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, berti said:

Evo, sada pucnjava i ubijen policajac u Loznici. Uopste ne bi cudilo da i iza ovoga stoji sluzba. Skretanje fokusa javnosti sa litijuma. Prvo onaj vehabija, sada ovaj... Ugrozeni smo, samo predsednik moze da nas odbrani, vidite kako se bori, moramo da mu verujemo da zeli najbolje za nas, pa neka ide i taj litijum ako on garantuje za to, gde je sada Đilas da nas odbrani od terorista, Savo šuruje sa stranim sluzbama koje ubijaju nase policajce.. 

 

Posto mi je obrisan post u kome sam napisao da treba da vas bude sram, mislio sam da ga izignorisem ovaj post, ali je toliko odvratan i bolestan da ne mogu. Nije proslo ni par sati, a vec je krenula relativizavija gnusnog ubistva glupavim teorijama zavere, a da nijednom recju nije odat pijetet nastradalom momku. Da je situacija obrnuta i da je neki srpski kriminalac begunac iz zatvora ubio kosovskog policajca sve sam siguran da bi pisali da je Kurti to narucio zarad unutrasnjeg skretanja tema. Prebolesno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Javljaju da je u okolini Bjeljine uhapšena neka osoba koja je povezana sa ubistvom policajca u Loznici, ako je u pitanju ubica bolje bi mu bilo da se sam upucao nego da mu policajci iz Republike Srpske prebrojavaju rebra. Sad je već očigledno da ili mu je brat poslao dokumenta i telefon ili je ovaj to nekako njemu ukrao, sinoć se uživo javljao sa bratovljevog telefona u jednu tv debatu i objašnjavao razloge bekstva. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Unknown said:

Prebolesno.

 

Mora ti se odati priznanje da vredno ko mrav radiš na očuvanju tekovina propagande jednog, jedinog, prvorođenog, doživotnog, nezamenjivog, nepogrešivog...

 

ludaka i psihopate. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fancy said:

 

Mora ti se odati priznanje da vredno ko mrav radiš na očuvanju tekovina propagande jednog, jedinog, prvorođenog, doživotnog, nezamenjivog, nepogrešivog...

 

ludaka i psihopate. 


Osobo, ubijen je momak star 34godine, od strane kriminalca koji je pobegao iz zatvora tzv. susedne drzave. Jedna porodica je unesrecena dozivotno. Jebo vas Vucic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Unknown said:

 

Posto mi je obrisan post u kome sam napisao da treba da vas bude sram, mislio sam da ga izignorisem ovaj post, ali je toliko odvratan i bolestan da ne mogu. Nije proslo ni par sati, a vec je krenula relativizavija gnusnog ubistva glupavim teorijama zavere, a da nijednom recju nije odat pijetet nastradalom momku. Da je situacija obrnuta i da je neki srpski kriminalac begunac iz zatvora ubio kosovskog policajca sve sam siguran da bi pisali da je Kurti to narucio zarad unutrasnjeg skretanja tema. Prebolesno.

Vidis, ja sam bio ovde banovan nekoliko puta zbog srbovanja, antizapadnog stava cak i na sportu, nekakvih relativizacija i slično. 

Ovde je rec o Vucicu, o hulji koja je vrhunski manipulator. Rec je o coveku koji je spreman sve da uradi i kome ljudski zivoti nista ne vrede. Cvijan,  Oliver Ivanovic...

Pa ko je zakazao miting i dovukao silne ljide sa Kosova, a bas tog dana banditska rosu upada na sever? Ko je napravio dil sa Kurtijem? Ko sve predaje na Kosovu i čini veleizdaju?

Ja sam lepo napisao da ne bi čudilo da je ovo delo sluzbe, a ne da je sigurno to. Bolje čitaj. Aki mislis da Vucic i Kurti ne igraju ping pong gde je sve u igri, pa čak i ljudski zivoti, onda sve ok.

Obrati se za pijetet Vucicu pre svega. On se kurči zastavama, a ovamo otvoreni balkan i slicne gluposti. On diluje, a Srbi ginu, kako na Kosovu, tako i po Srbiji. On je indirektno kriv sto je ovaj policajac nastradao.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao po običaju i ovaj slučaj ima puno nelogičnosti i nejasnoća. Prvo kako naprasno u državi koja ima vrhunsku policiju beži više osuđenika u krtakom roku, kako ih oni ne traže intezivno nego im se begunci javljaju po društvenim mrežama i u tv debatama. Zašto država Srbija ne podiže stepen borbene gotovosti pošto postoje indicije da begunci kreću za Srbiju. Očito je Faton Hajrizi bio u nekom šteku u Srbiji i čekao pasoš i telefon iz Nemačke, stari štos sa pričom o ukradenim dokumentima, kako ga naši nisu locirali nakon kontakta sa bratom. Ili možda jesu nego su ga pustili i naveli na Loznicu( čudan izbor za prelaz) i onda naleteo na redovnu patrolu iako mu je sigrno vodič garantovao čist prelaz. To gde se zločin dogodio je baš čudan izbor za napad na srpsku policiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Eddard said:

Ali koliko poremećen treba da budeš, da ovo sagradiš kao kuću. 

 

 

Mene više ništa ne iznenađuje ovde niti se pitam ovakva pitanja....

 

"Laza" je otvorila vrata odavno...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Unknown said:


Osobo, ubijen je momak star 34godine, od strane kriminalca koji je pobegao iz zatvora tzv. susedne drzave. Jedna porodica je unesrecena dozivotno. Jebo vas Vucic.

 

Sa 34 nisi momak odavno. To prvo o idiotskom običaju da se ovde ljudi nazivaju momcima, mladićima i slično u srenjim tridesetim.

 

Drugo, ne vidim zašto je problem izneti teoriju koja u ovih 500km prečnika ove nesretne države i njenih suseda nikad nije za odbaciti.

 

Svakako je čovek stradao radeći svoj posao i neka mu je laka zemlja ali taj tvoj vučić je umešan u sve, posredno i neposredno.

 

 

 

Sad si slobodan da kreneš po sendvič.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...