Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ovo sto je Patrik napisao je nebuloza. Lik je policijaca pogodio u vrat! Alo. Kakav suicid, pa jebem mu misa u tom slucaju gadja gde je siguran da nece ubiti lika koji treba da ga ubije...

 

Jeste teroristicki napad nekog zaludjenog lika napisao bih na srecu ali opet siguran sam da policajac nije uopste happy zbog svega, lako je mogao da pogine a morao je da ubije zaludjenog.

 

Ali za drustvo jeste sreca da je to neki zaludjeni a ne organizovan napad neke ozbiljnije ekipe.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Patrik Hoksteter said:

Ma nije taj nikakav terorista, još manje je konvertit, nego obična budala, koja je u stvari izvršila klasični "suicide by cop".  Da je terorista mogao je tim samostrelom da proburazi desetak njih dok ne bude sprečen, a on je namerno išao pravo na policajca. Očigledno samoubistvo, sa sve tom oproštajnom porukom kako "sutra ide u raj". A verovatno jeste bulaznio svakojake gluposti, ali nije terorista, nego samoubica. Samo im se više isplati da ga proglase za teroristu, pa to i rade.

On je terorista, poruke to dokazuju.

I da je promašio, isto bi bio.

Što se pak tiče izraza konvertit, rekla sam da sam to prvi put čula i da ga nisam ja krstila, a pročitala sam kod Hrvata, ne kod nas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patrik Hoksteter said:

Pa možda je on mislio da je terorista, i možda je ovoga slučajno pogodio u vrat, a ne zato što je nišanio baš u vrat, ali je onda drljav terorista. Cilj terorizma je širenje straha, a koga je ovaj uplašio? Mogao je veći efekat da ima i veću štetu da napravi kamenom.

A koji cm desno, da je prošla strela i usmrtila policajca? Šta bi mogao da mu bude sledeći potez? Jeste, možda, on "drljavi terorista" ali je i dalje terorista. Ne može on odmah da bude Asiri ili Zavahiri...."treningom" se postaje. Nisi valjda očekivao da otme avio Air Srbije i zarije ga na Andrićevom vencu.

 

Ovog teroristu u samom nastajanju eliminisao je dobar žandarmerac. E to je poruka koja se šalje raznim konvertitima i militantnim vehabijama kako će da prodju u sličnim situacijama. Bar se nadam.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Patrik Hoksteter said:

Pa možda je on mislio da je terorista, i možda je ovoga slučajno pogodio u vrat, a ne zato što je nišanio baš u vrat, ali je onda drljav terorista. Cilj terorizma je širenje straha, a koga je ovaj uplašio? Mogao je veći efekat da ima i veću štetu da napravi kamenom.

...a možda ti misliš da je on mislio da sam ja mislila i možda je on došao šeste srede u mesecu da možda pokuša da bude slučajno...

Ali samo možda...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kronostime said:

Ivanjdan, Dan ustanka u Srbiji....

:default_coffee:

Vernik nisam, komunjara nisam...čokoladu volim.

To što neko slavi Svetog Jovana, čestitam.

Dan Ustanka u Srbiji???  opomena da pazimo s kim u budućnosti pravimo saveze. Šta nam je to donelo ? Praktično smo rehabilitovali neke, koji su vazda bili na pogrešnoj strani istorije, i danas, opet neki drugi, čija je istorija otprilike kao dvolisnica za pismenu vežbu, raznim falsifikatima pokušavaju da naas naprave onim što mi nismo.

Taj 7 juli nam je doveo i Ruse, koji danas drže cipelu u vrata Srbiji da ne može da lepo zatvori vrata i bude tamo gde pripada. 

Vrhunac svega, promašeni ljudi, čiji je doprinos društvu uglavnom "ništa" mi objašnjava kako je sve to koskoljublje...ma sve 16. To je nama naša borba dala...

Dragi moj Kronose, ipak, srećan ti Dan čokolade...uživaj, a posle ćemo insulin ili Gluformin (Glukofaž) ili Tefor, šta je kome redovna terapija....jer život je samo jedan.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Constantin said:

Vernik nisam, komunjara nisam...čokoladu volim.

To što neko slavi Svetog Jovana, čestitam.

Dan Ustanka u Srbiji???  opomena da pazimo s kim u budućnosti pravimo saveze. Šta nam je to donelo ? Praktično smo rehabilitovali neke, koji su vazda bili na pogrešnoj strani istorije, i danas, opet neki drugi, čija je istorija otprilike kao dvolisnica za pismenu vežbu, raznim falsifikatima pokušavaju da naas naprave onim što mi nismo.

Taj 7 juli nam je doveo i Ruse, koji danas drže cipelu u vrata Srbiji da ne može da lepo zatvori vrata i bude tamo gde pripada. 

Vrhunac svega, promašeni ljudi, čiji je doprinos društvu uglavnom "ništa" mi objašnjava kako je sve to koskoljublje...ma sve 16. To je nama naša borba dala...

Dragi moj Kronose, ipak, srećan ti Dan čokolade...uživaj, a posle ćemo insulin ili Gluformin (Glukofaž) ili Tefor, šta je kome redovna terapija....jer život je samo jedan.

Jel nije Jovan u januaru, a Ivan drugi svetac?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...