Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

5 minutes ago, Helena said:

Index piše da je iz Mladenovca.

Mozda je u Mladenovcu samo vezbao i izvidjao kako da ustreli zandara.

Ja prenosim vesti iz nemackih medija, a oni su ih dobili od srpskih vlasti.

Napadač na žandarma je živeo u Novom Pazaru: Dačić otkrio njegov identitet, tužilaštvo i policija utvrđuju povezanost sa vehabijama

Pojačano prisustvo policije u Novom Pazaru nakon napada na žandarma

Link to comment
Share on other sites

Kad god govnar treba nesto da progura, da skrene paznju sa bitnih stvari, stvorice krizu. Da li je nekakav izmisljeni separatizam u Vojvodini, da li je neki fingirani problem u Raškoj oblasti, da li je onaj Dinko, da li neki teroristi, da li Banjska... Kad ponestane materijala, uvek ostane da je u zadnji čas sprecen atentata na govnara.

Dakle, to je takav ogavni manipulator, prevarant i hohstapler koji je u stanju sve da uradi, da pobije bilo koga zarad opstanka na vlasti.

Sada je frka oko litijuma i pljas, evo skretanja fokusa.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Što, hoće li feministkinje fripalestajnerke da se dižu u vazduh? Evo nekih iz Beograda:

 

AA-20231022-32485733-32485719-BEOGRAD_PR

 

 

Feministice i "Alfabet ljudi" koji podrzavaju Palestinu su jelte kao pokret pilića koji podrzava KFC.

Gomila narcisiodnih botova.

 

Zamisli okupljanje svih podrzavaoca ideje "Od reke do mora"...
Pored dve navedene grupe, i komunjare i nacisti na istoj liniji fronta 😄 , zakleti neprijatelji 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna šta je korisnik RatsenS želeo da kaže, a možda nije ni on, ima interesantan avatar, pa ga možda to omelo.

Pažnju mi je privukla reč feministice.

Elem, Ustavni sud RS je odbacio zakon o rodnoj ravnopravnosti i jeziku, kao neustavan, što će reći da su (valjda) funkcije u muškom rodu.

Ali to rešenje, ili kako ga već krste, je potpisala predsednica suda Snežana Marković :classic_laugh:

 

https://ustavni.sud.rs/sednice-suda/saopstenja-sa-sednice-suda/saopstenje-sa-8-sednice-ustavnog-suda-odrzane

...da ne kačim sličku sad, pogledajte, skrinovala sam, ako koriguju.

Link to comment
Share on other sites

^fala Bogu dragom na toj odluci. Sledeci sa istim zahtevom bi bili "Alfabet ljudi" sa svih 100+ bizarnih rodnih identiteta trazeci da ne budu uvredjeni misgenderingom. Najbolje josh i jezik da mesȃre zbog male i nebitne grupe ljudi koji citav svoj identitet bazira na rodu (sa) kojim se identifikuje.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Helena said:

Nisam sigurna šta je korisnik RatsenS želeo da kaže, a možda nije ni on, ima interesantan avatar, pa ga možda to omelo.

Pažnju mi je privukla reč feministice.

Elem, Ustavni sud RS je odbacio zakon o rodnoj ravnopravnosti i jeziku, kao neustavan, što će reći da su (valjda) funkcije u muškom rodu.

Ali to rešenje, ili kako ga već krste, je potpisala predsednica suda Snežana Marković :classic_laugh:

 

https://ustavni.sud.rs/sednice-suda/saopstenja-sa-sednice-suda/saopstenje-sa-8-sednice-ustavnog-suda-odrzane

...da ne kačim sličku sad, pogledajte, skrinovala sam, ako koriguju.

Ništa bolje i nije moglo da se očekuje s obzirom na pritisak kojekakvog šljama i ološa protiv bilo kakve civilizacijske tekovine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...