Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ponosan sam na Svesrpski sabor! Lečić za Informer TV: Ovo je emancipacija Srba i svih slobodarskih naroda!

Ključnu ulogu u nacionalnom ujedinjenju i slozi koju Svesrpski sabor predstavlja za celokupan srpski narod, komentarisao je glumac Branislav Lečić tokom svog gostovanja u Kolegijumu Informer TV.

 

Čovek koji je hteo da vrati DS na fabrička podešavanja 🙂

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pripadnik Žandarmerije Miloš Jevremović (34) koji radi kao stalno obezbeđenje Ambasade Izraela je u samoodbrani upotrebio oružje i savladao napadača, koji je od posledica ranjavanja preminuo. Policajac je u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar, a operacija vađenja strele iz vrata je u toku. 

..............

Vest je sa N1

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tjurkan said:

"Teroristički napad na ambasadu samostrelom..." Uvek sam mrzeo teorije zavere, ali u ovoj zemlji se svakim danom sve čudnije stvari događaju ...

Teroristčki napad je bio na policajca, valjda.Ne znam ni da li je bilo pokušaja napada na ambasadu....ali ako želiš da se objektivno i potpuno informišeš, evo novinarka Informera, za jotu pismenija od gazde DJV. Ako ovo odslušaš, nećeš imati pojima ko je koga i čime napao, ko je izgubio život ovom prilikom, a kome se bore za život. :smiley26:

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Helena said:

Naravno da ne mislim, ja ne znam jel vrućina smeta da se razume ono što sam napisala.

 

Pa Heleno, kako da razumeš, mora to preciznije. Rekla si "sad će" .. i nameće se da će.povod za nove medjuverske sukobe biti ovo što se dogodilo. Nemoj da se ljutiš, ali ispada tako, da ga nije policajac eliminisao, ne bi bilo novih  medjuverskih sukoba.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam rekla "Sad će", ako već insistiraš na preciznosti.

Bilo koji napad na nekog muslimana u Srbiji samo zato što je musliman će pravdati A kad je onaj pogodio policajca...i sl

A nije da takvih napada nije bilo na albanske pekare u BG i NS.

Ne znam šta može naterati mlado ljudsko biće koje tek treba da živi, umesto da se da tom životu, on se daje veri i čini ovo što čini.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...