Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

13 minutes ago, Perkos2 said:

Sjajna brojka u Beogradu, žvalavi će da izludi maximalno, poteraće za sledeći petak sve što može da hoda kako bi sebe ubedio da ima podršku 

Još kad bi ovi naši "s Juga" skupili mudašca pa da izbojkotuju...ili neki performans "zaglavimo buseve"....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Najace je rekao kako smo ostali neutralni kao sto narod zeli.

Tu je spodoba u pravu, vecina bi i da þrdne i da stisne, da ima seks ali bez penetracije, da bude ruZZki potrcko i da ima svedski standard, da bunca o casti i postenju ali i da povremeno nesto ukrade i slicno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Što...pa.pun Trg. emoji23.png
Da nije bilo autobusa, bilo bi manje gužve nego na železničkoj stanici. Ne znam samo da li njegova dioptrija to može da prihvati.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Atmosfera ko na parastosu. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dugorocno vlast je dozivela debakl na pitanju obrazovanja. Svakako je posle ovih desavanja izgubila i buduce lokalne izbore u Beogradu. Propagandni strojevi, dalekometne haubice rade punom parom. Ispade Ruzic za pojedine visoko moralan. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Usta joj se s...mejem....kakva ljudska beda.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Ja mislim da je ona (a i većina ostalih satrapa tamo) ubeđena da je na ispravnoj strani i da je većina stvari koje radi i govori ispravno sa svakog stanovišta pa i moralnog i da opozicija zaista hoće nasilje.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, 40Wins said:

Od hiljadu  do dve hiljade ljudi u debelim jaknama

 

Kakvim bre jaknama, u ronilačkim odelima i to onim iz XIX veka ... a zna se da je još kapetan Nemo izračunao da čovek u takvom odelu zauzima minimum 1 metar kvadratni ... 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, shonke said:

Ja mislim da je ona (a i većina ostalih satrapa tamo) ubeđena da je na ispravnoj strani i da je većina stvari koje radi i govori ispravno sa svakog stanovišta pa i moralnog i da opozicija zaista hoće nasilje.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

NAjviše je zabolelo to, što je Aleksić pomenuo, da je u tom nekom savetu, šta li je, protiv vršnjačkog nasilja, imenovala neku psihijatricu koja je kućni prijatelj Kecmanovićke. NAkon toga je i Kisićka reagovala, na šta je Aleksić kvalitetno ispljuvao, rekavši da je odgovornost njena veća nego Gašićeva, a izmedju njih neka teleća glava...msm da je ministarka pravde u čudu i besu, kao beleži nešto. Na nivou je bio JOvanov.....uobičajeni špil fotki i objava sa twittera....

6 minutes ago, Perkos2 said:

Otkud "BBRS" u glavnom kadru N1

?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Constantin said:

 

 

Auu, prestolonadslednikov sin na protestu levičara, od ovoga će da krenu glave da eksplodiraju na desnici kao u onom Chappele klipu o "vođi KKK" 🙂

 

Na Pinku specijalka sa prva liga trolovima. Pljuje se još gore nego prošle nedelje po opoziciji. Opet čupaju neke kadrove na osnovu kojih kažu da nema mnogo ljudi. Ne daju krupan kadar ni u ludilu.

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...