Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 hours ago, K.Dot said:


Ako te put nanese u Negotin, javi se da obiđemo lokacije, vinarije matalj i frunza aglaja su skoro otovorene na brdu iznad negotina, imaju svoja vina, tu je i manastir Bukovo sa svojom proizvodnjom uz neizostavne pimnice u Rajcu i Rogljevu. Ima se šta videti, prezalogajiti i popiti.

Ovu Dote, jel da...kaži im....:15:

 

spacer.png

 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Tako je Bane! Dobro pitanje!

Evo prilike: proevropski deo gradjana u Srbiji da odrze "litije" protiv: promocije bluda I nemorala na TV kanalima poput Pinka I drugih I naravno protiv slobotomije mozga!!!!

Pa da vidimo hoce li se Crkva pridruziti!? Ako ne, onda su maske pale I sto se tice Crkve! 

Litije koje bi bile lakmus za sve one "moraliste"! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Bane said:

Evo prilike: proevropski deo gradjana u Srbiji da odrze "litije" protiv: promocije bluda I nemorala na TV kanalima poput Pinka I drugih I naravno protiv slobotomije mozga!!!!

Pa da vidimo hoce li se Crkva pridruziti!? Ako ne, onda su maske pale I sto se tice Crkve! 

Litije koje bi bile lakmus za sve one "moraliste"! 

Ili uputiti poziv Crkvi I Bosku Obradovicu.

Link to comment
Share on other sites

To ako Prajd eventualno ne bude odrzan, organizovati "kontra-litije" premda svi su izgledi da ce ipak biti odrzan. Veliki je pritisak evro-parlamentaraca. 

I pored toga, mislim da bi bila mudra ideja ovo za Pink uputiti Crkvi i Bosku Obradovicu: jednostavno kako bi maske pale i kako bi se pokazalo koji su to licemeri! 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Darth Bane said:

To ako Prajd eventualno ne bude odrzan, organizovati "kontra-litije" premda svi su izgledi da ce ipak biti odrzan. Veliki je pritisak evro-parlamentaraca. 

I pored toga, mislim da bi bila mudra ideja ovo za Pink uputiti Crkvi i Bosku Obradovicu: jednostavno kako bi maske pale i kako bi se pokazalo koji su to licemeri! 

Gde se skupljamo: na Tgu Revolucije, Niole Pasica i Pionirskom parku, ispred Milosevog Konaka ili na Slaviji?

Baci u PM kad odlucis.:default_coffee:

EDIT: Typo.

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prema poslednjim zvanično dostupnim informacijama*, u okviru zdravstvenog sistema Srbije dostupan je jedan psiholog na 22000 ljudi. PIN-ovo istraživanje**, pokazalo je da će, od ovih 22000 osoba, nešto manje od 8000 imati potrebu za nekim vidom psihološke podrške.

Broj psihologa koji je trenutno dostupan u Srbiji ne može da pokrije sve potrebe za psihološkom podrškom koje postoje kod njenog stanovništva.

Ko je odgovoran za to da besplatna psihološka podrška, koja bi morala da postoji u okviru zdravstvenog sistema Srbije, bude dostupna i pristupačna svima kojima je potrebna, u svim delovima naše zemlje?

*World Health Organization. (2017). Mental Health Atlas 2017 Member State Profile. (https://bit.ly/3AxhJrf)

** Pogledajte celo istraživanje ovde: Mentalno zdravlje u Srbiji: procena potreba, faktora rizika i barijera u dobijanju stručne podrške. (https://bit.ly/3bVn55V)

Istraživanje i prateća kampanja su realizovani uz podršku Vlade Savezne Republike Nemačke, kroz projekat Nemačko-srpske razvojne saradnje “Usluge socijalne zaštite za osetljive grupe”, koji sprovodi GIZ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez panike, neće ni biti potrebni:

 

Quote

Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku (RZS), objavljenim povodom početka nove školske godine, u Srbiji je u prošloj, školskoj 2021/22. godini bilo 507.374 đaka što je skoro 58.000 manje nego školske 2012/13. godine, kada je taj broj iznosio 565.199....broj rođene dece iznosi 62.180, dok je broj umrlih 136.622. Prirodni priraštaj iznosi -74.442 stanovnika...u Nišu se rodilo 2.241 dete, a preminuo je 4.801 građanin...u Beogradu broj novorođenih je 20.350 beba...

 

Iliti rađa se komada jedan godišnje na hiljadu stanovnika. Objektivno, tako i treba. Zašto da se rađaju? Da im ispiraju mozak izdajništvom samih sebe? More marš. Marš. U fašističkim zemljama gde drugo osim jednoumlja ne znaju niko i ne treba da se rađa. I ovo im je mnogo.

 

BTW, eno ih opleli po Jeleni Karleuši u "medijima" (osećam da je jako žiga na jednom mestu zbog toga) , kao njen otac spakovao onoga pod lipu. Ajde? Pa gde da mu pošaljem zahvalnicu? Jer nije važno koje je boje mačka, važno da je pseto uginulo.

Link to comment
Share on other sites

A mogu da mu se pridruze i onih 80 i kusur posto na koje se stalno pozivaju razni, i uvek je slican procenat tih koji te ne bi oni sankcije Rusiji, te ne bi u NATO, te ne bi gej parade... Oprem dobro. Pendrekom to treba.

 

Danas Basara predlaze da naprave anketu tipa "koliko % su za to da ne umru, garantovano bi odgovor bio 100". Ja bih malo samo promenio red reči "koliko ste % za to da ovih 80% posete njihovog podlipaša kome su slali poljupce na mitinzima i od tad jedino što rade to je da gade".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2022 at 2:36 PM, erwin said:

 

Iskreno, ja za ovu nemam ni malo "empatije". Zašto, pa za razliku od onoga što su pokušali da mu plate 37,000 dinara mesečno da bi se posrbendio, što je naravno odbio, pa se uklonio u Kanadu valjda beše, i više se nije ni javio tu nikome, a onda je od ljudi koji su se nazivali njegovim roditeljima (samo mogu da zamislim koliko su ga i oni maltretirali svih tih decenija)  jedan od muke umro, drugi izvršio samoubistvo, a preostali zlotvori za sve krivili njega, ova bi očigledno samo da je tu njen seksualni identitet normalna stvar, kao npr u Tajlandu, oni na k valjda beše, što ih zovu "treći pol", ova bi očigledno bila kvalitetan srbenda i komunista i neprijatelj civilizacije. Možda bi sad litijašila ne protiv gej parade, ali svakako kao ovi koji se ovih dana deru protiv mrskih stranih kompanija koje "kupuju zemlju pa stavljaju zastave Kine etc, i onda ta zemlja nije više srbska", a i njih ne prikazuju u medijima (pametno).

 

E pa onda mi je baš drago što je bar jedan manje. Nije mi drago što su je napadali, samo što nije tu da srbuje sa ostalih 80-90%. To je zato što sam ja iskreno protiv pravljenja razlika među ljudima na osnovu takvih budalaština kao što je seksualni identitet, ali i protiv privilegija koje neki izgleda hoće samo zato što su to i to, ili su proganjani tu i tu. Neće moći. Ja sam za pravljenje razlika na osnovu toga ko je atavista i budala, i kao takav, neprijatelj svake promene i napretka čovečanstva. Srbende i njima slični su očigledno neprijatelji čovečanstva, zato što proganjaju sve različito, i svaku promenu odbijaju, a posebno odbijaju sve progresivno. Što je protivprirodno, jer priroda voli različitosti. Da ne voli, ne bi stvorila milione različitih vrsta. Srbende i njima slični su znači protiv prirode, i zato su zaslužili sve što dobijaju, a naročito ovo "pojavi se 1 nov na 1000 atavista godišnje". :thumbsup:

 

U vezi toga, rekli su mi skoro kako devojčica od 10 godina kad dođe da se druži sa drugom devojčicom od 10 godina drobi o onome na k i "kako je to naše" i tamo treba da se koji su ratom najure itd. Ne znam zašto to priča, možda je kod ovih uključen TV pa čuje nešto. Ja bih to zauvek najurio da mi ne gadi okruženje, jer do ulaza je novosrbija, unutra više nije, a poenta je, kome je to normalno i ko misli da to nije vrhunsko zločinstvo prema deci, kao i ovo što pripremaju da u školskom programu izdvoje tri predmeta, pa nametnu svima "srbsku istoriju" , "srbsku geografiju" i "srbski srpski jezik",   ne znam šta da mu kažem. Neka se leči, a ja ne vidim zašto bi neko na takvom mestu trebalo da ima decu.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takođe, oko tih kojih nema u medijima a koji se ispred predsednistva deru protiv mrskih stranih privatnih kompanija, ne samo protiv Rio Tinta (koji sad nije samo vrsio istrazivanja rude nego je i ostavljao viruse) već protiv svih, sto isto ocigledno organizuje rusofilska banda izdajnika i njihovi nalogodavci i finansijeri iz Kremlja, u okviru iste akcije sa "litijama", onda ovako. 

 

Oni meni zele da budem izolovan od civilizacije, vracen u srednji vek, i da tu haraju razni mracnjaci i drugi degenerici sa kakvima je jedino Tito znao kako treba (kad bi cak i taj Vucic bio pravljen od blata) pa i da nahuskaju na nekakve ratove i ostalo, e onda ja njima zelim ono o cemu ovih dana kenja neki patrijota - kako Bajdenovu administraciju vode ljudi Hilari Klinton koji su potpuno sišli sa uma, sto bi valjda znacilo ono o čemu je dr Antonic manje vise skoro imao tekst u vezi te iste ekipe naslovljen sa "Oni stvarno hoće rat" (sa Rusijom) e, to ja zelim njima. Mislim da je to OK.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan dokaz da su rusofilski izdajnici i zlocinci i njihovi naligodavci iz Kremlja preuzeli deo hordi:

 

Quote

Po završetku utakmice Češka – Srbija u Pragu, u subotu popodne, gledaoci RTS bili su u prilici da čuju uvrede na račun predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, uživo u programu dok je reprezentativac Ognjen Jaramaz davao izjavu.

 

U trenutku kad je novinar RTS pitao našeg plejmejkera za utiske posle trijumfa, u pozadini se čulo pogrdno skandiranje: “Vučiću, p*****”.

 

Trajalo je to nekoliko sekundi, u studiju je nastala neprijatna situacija.

I? Jel naucio taj Vucic nesto od Tita, ili ima nameru da pobegne pred azijatskom hordom? Šta se priča po čaršiji?

 

To, i ono što smo rekli. Forumski rusofili i 'neutralni', kad će anketa? Ko je neprijatelj te teritorije?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ali to je trtomuđenje za "populi", da ga zavaraju kako se i on za nesto pita, a praksa je drugo.  Nego pojedincima je valjda jasno, bar ovima koji su to već gledali, da ovih nekolicina koji tu predstavljaju nekakav glas razuma, njih niko ne sluša, i oni su isto toliko uticajni kao "Beogradski krug" onomad sto je bio, a anticivilizacijska stoka kad podivlja, sa divljanjem ne prestaje dok ne počnu da zvižde tomahavci.

 

Nego ovi pojedinci ih nema da kazu, ko je neprijatelj te teritorije (jer to zemlja odavno nije, svoja svakako ne)? Šta je bilo, malo smo se zaigrali?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2022 at 7:15 PM, Milenko Puzigaca said:

Sve je to lepo, osim da nije na kraju usrano sa "imperijalističkoj neljudskoj zemlji koju prezirem", i onda je sve postalo tandara mandara broć. Magare u Beč, magare iz Beča.

 

Koju prezire ali ciji je azil trazila, genijalno 😄

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Naci-svinje su danas nacrtale mural Putlerovoj profuknjači Darji Duginoj:

 

Zavetnici nacrtali mural posvećen Darji Duginoj u centru Beograda

 

Da li to znači da svako od nas može da crta šta hoće i gde god hoće? Ako je odgovor potvrdan, kada bih znao da crtam, vrlo rado bih nacrtao Putlera sa hitlerovskim brčićima, samo ne znam da li bi me zaustavile čike u plavom.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...