Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Avda Zekić said:

KAkav crni reformator Bane...ne znam da li nas zajebavaš, više puta pominješ njega kao reformatora. On je u samom vrhu vlasi negde od 2008. Samo se menjao neki put sa Putinom kao Predsednik i PM...

Pa mislim da je kao licnost malko fleksibilniji od Putina. Na zalost likovi tipa Navaljni i co. nemaju mnogo sansi u Rusiji i onda -daj sta das. U svakom slucaju bi bio korak napred u odnosu na Putina.

Link to comment
Share on other sites

Bio je dokumentarac o Putinovom izbornom štabu iz 2000. godine. Od 20 i kusur ljudi iz tog štaba samo jedan je danas ostao uz Putina. Pogađate to je Medvedev. On čak nije ni saradnik nego je postao Putinov privezak koji je bio na pozicijama za koje Putin nije imao poverenja da poveri ljudima od integriteta da ga vremenom ne bi ugrozili. Nešto slično Neši Slini kod nas no Medvedev nikad nije pokazao ambiciju i zato je i ostao ovoliko dugo sa Putinom. Inače se znaju još od ranih 90-ih kada su obojica radili za Sobčaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Klotzen said:

Bio je dokumentarac o Putinovom izbornom štabu iz 2000. godine. Od 20 i kusur ljudi iz tog štaba samo jedan je danas ostao uz Putina. Pogađate to je Medvedev. On čak nije ni saradnik nego je postao Putinov privezak koji je bio na pozicijama za koje Putin nije imao poverenja da poveri ljudima od integriteta da ga vremenom ne bi ugrozili. Nešto slično Neši Slini kod nas no Medvedev nikad nije pokazao ambiciju i zato je i ostao ovoliko dugo sa Putinom. Inače se znaju još od ranih 90-ih kada su obojica radili za Sobčaka.

Medvedev je lukav. On se samo pritajio. Ceka svoj momenat. American boy!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ras kass said:

Osim LSV-a I PSG. Ne znam za druge. 

 

evo neka misljenja, pola ovih likova su mi nepoznati, nikad cula...  bas me interesuje sta kaze Djilas kao vrhovni opozicionar ...

https://www.danas.rs/vesti/politika/kakvi-su-planovi-opozicije-povodom-posete-lavrova/

 

A ovo je prava slika svih 99% i neutralnih i uopste  -Ako smo imali posetu Viole fon Kramon ne vidim razlog da ne ukažemo gostoprimstvo ruskom šefu diplomatije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vuk koji se pogresno hrani, kod Sovljanskog, izdvojio bih sam kraj:

 

"Mora da se distancira ili će biti 'balkanska Venecuela' ili 'balkanska Sirija'. Moramo na civilizovanu stranu sveta, a jednog dana i Rusija će se vratiti, kada se zlo okonča, kad novi ljudi povedu Rusiju, i ona će se vratiti civilizovanoj strani sveta", naglasio je Drašković.

N1: Da li bi onda bilo moralno da Vaša supruga, koja sedi u Upravnom odboru NIS-a, da napusti to mesto?

"Ja nisam pomenuo Rusiju kao državu kao zlo, ni ruski narod, ja govorim da je i ruski narod velika žrtva ovoga što se događa", kazao je.

N1: Ali, Rusija energetski ucenjuju druge države, možda bi ostavka bila moralni čin?

"Ja sam Vam odgovorio na pitanje, izvinite, smatram to besmislenim", izjavio je Drašković.:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Harmonika said:

Vuk koji se pogresno hrani, kod Sovljanskog, izdvojio bih sam kraj:

 

"Mora da se distancira ili će biti 'balkanska Venecuela' ili 'balkanska Sirija'. Moramo na civilizovanu stranu sveta, a jednog dana i Rusija će se vratiti, kada se zlo okonča, kad novi ljudi povedu Rusiju, i ona će se vratiti civilizovanoj strani sveta", naglasio je Drašković.

N1: Da li bi onda bilo moralno da Vaša supruga, koja sedi u Upravnom odboru NIS-a, da napusti to mesto?

"Ja nisam pomenuo Rusiju kao državu kao zlo, ni ruski narod, ja govorim da je i ruski narod velika žrtva ovoga što se događa", kazao je.

N1: Ali, Rusija energetski ucenjuju druge države, možda bi ostavka bila moralni čin?

"Ja sam Vam odgovorio na pitanje, izvinite, smatram to besmislenim", izjavio je Drašković.:lol_2:

 

Na osnovu cega je ona uopste u upravnom odboru, neki strucnjak za naftu :smiley26: Koji je to sve lopovski sistem i pljackanje gradjana sa tim upravnim odborima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Amigo said:

 

Na osnovu cega je ona uopste u upravnom odboru, neki strucnjak za naftu :smiley26: Koji je to sve lopovski sistem i pljackanje gradjana sa tim upravnim odborima.

Znaju Vuk i Danica gde treba i kome da se uvuku..kao i Canak, Ceda, Covic, Dinkic..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Amigo said:

 

Na osnovu cega je ona uopste u upravnom odboru, neki strucnjak za naftu 

 

Zbog zasluga svojevremeno. Pa izdali su Djindjica kad god se ukazala prilika. To je nagrada za pretrpljeni strah od pretnji pre petog oktobra, Budva, ibarska....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto je najjace, oko nekih stavki se i slozih sa bradatim jarcem, negde delimicno, negde i potpuno..e, sad, naravno, on prica kako mu dune, i vec sutra moze da  prica nesto drugo, je stavova izmenjao vise nego sto ih postoji na ovom svetu..umeo je nekada biti i komican priznajem..kada gledam Nikad Izvini, i njega u tom serijalu, i ne vidim uopste parodiju , on i jeste takav..takav je u javnosti, on se malo i pravi blesav, u stvari je pokvaren do srzi..

Link to comment
Share on other sites

Znači zbog vas nemamo šećera ? 🙂

 

Vidim danas se SNS ekipa utrkuje ko će bolje da zapljune Mihalovićku zbog nekog intervjua za Nova S. Sad pogledah na njihov YT kanal i nema ga. Jesam ja prevideo to ili još nije na YT ? Jel gledao neko uopšte o čemu se radi ?

Link to comment
Share on other sites

Da nije za novine Nova? Ne znam, ne citam, niti znam d ali objavljuju na portalu, sa tog portala citam nekad nesto sto mene intersuje, ali generalno, senazcionalisticki naslovi, i cinjenica da su i te novine tabloidne, no, thanks...

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

Vuk Drasky - četnik prozapadnjak, nesto kao onaj lik iz Potere kad objasnjava kako u kosarci navija za Partizan, a u fudbalu za Zvezdu, ''Pomalo sizofreno, ali tako je''.

i prozapadnjak, i cetnik,i demokrata i monarhista, i nacionalista i evropejac, i ratnohuskac i pacifista, i Slobin arhineprijatelj, i ministar u njegovoj vladi..za sve ga mati rodila..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

Da li i vas pazi familija iz Srbije?

Mene potpuno zaboravili - jos ni jedan paket brasna da posalju!

 

FUWkVy1XsAMMJ-0?format=jpg&name=small

 

Ja ne znam kako je u Evropi, ali ovde u Kanadi je sva hrana poskupila podobro, kao i sve ostalo, od benzina, koji je mnogo vaznija stavka u Sjevernoj Americi nego u Evropi, jer je gradski prevoz slabo razvijen i bez automobila je gotovo nemoguc normalan zivot, pa do stanarina i svega ostalog.

Zasto?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ters said:

Da li i vas pazi familija iz Srbije?

Mene potpuno zaboravili - jos ni jedan paket brasna da posalju!

 

FUWkVy1XsAMMJ-0?format=jpg&name=small

Samo se ti sprdaj. Ali Srbija je spremna i ima svega. Brasno, zejtin, secer, ulje, pirinac i sardine. Dovoljno da se prezivi naredna zima, za koju kazu da ce biti najgora od II sv rata naovamo. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Darth Bane said:

Samo se ti sprdaj. Ali Srbija je spremna i ima svega. Brasno, zejtin, secer, ulje, pirinac i sardine. Dovoljno da se prezivi naredna zima, za koju kazu da ce biti najgora od II sv rata naovamo. 

Bane, jesi bio u skladištima? 🙂

ima kao i uvek, pa na kraju uvek neko ukrao i slično 🤣

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Darth Bane said:

secer,

 

Bane, otkrij nam tajnu gde možemo da kupimo šećer?  Tačno, neke količine šećera stignu u pola 7 ujutru, svakog drugog, trećeg dana u neke prodavnice i te količine se rasprodaju pre 8 sati.

 

Ovde stoje u redu od pola 6 -6 ujutru, da bi ga kupili čim stigne u prodavnicu.

 

Ako imamo šećera, onda treba stalno da ga imamo u prodaji. Svakodnevno, od početka do kraja radnog vremena samoposluga, hipermarketa..manjih prodavnica.. 

Link to comment
Share on other sites

Bane, jesi bio u skladištima? [emoji846]
ima kao i uvek, pa na kraju uvek neko ukrao i slično [emoji1787]
Zar lopovluk nije naša omiljena olimpijska disciplina ?

Opet smo na postolju....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Bane, otkrij nam tajnu gde možemo da kupimo šećer?  Tačno, neke količine šećera stignu u pola 7 ujutru, svakog drugog, trećeg dana u neke prodavnice i te količine se rasprodaju pre 8 sati.

 

Ovde stoje u redu od pola 6 -6 ujutru, da bi ga kupili čim stigne u prodavnicu.

 

Ako imamo šećera, onda treba stalno da ga imamo u prodaji. Svakodnevno, od početka do kraja radnog vremena samoposluga, hipermarketa..manjih prodavnica.. 

Devojko, vidis da nas tovari sve, sta se primas..ili je bot..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Bane, otkrij nam tajnu gde možemo da kupimo šećer?  Tačno, neke količine šećera stignu u pola 7 ujutru, svakog drugog, trećeg dana u neke prodavnice i te količine se rasprodaju pre 8 sati.

 

Ovde stoje u redu od pola 6 -6 ujutru, da bi ga kupili čim stigne u prodavnicu.

 

Ako imamo šećera, onda treba stalno da ga imamo u prodaji. Svakodnevno, od početka do kraja radnog vremena samoposluga, hipermarketa..manjih prodavnica.. 

Mogu forumasi iz dijaspore da vam salju  ono sto njima salje familija iz Srbije? 

Edited by ters
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...