Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

11 minutes ago, Constantin said:

Nema, a twitt je od pre dva dana..otišao, ko će ga nadje. Čekamo da vidimo....

To sam i ja vidio, ali je neko pisao da je otisao u Njemacku i da nije istina.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ters said:

To sam i ja vidio, ali je neko pisao da je otisao u Njemacku i da nije istina.

Čudno....baš kad je neko rekao da mu je promenjen lični opis, on otišao za Nemačku...a s druge strane, baš bi bilo bolesno da neko iskoristi eventualni put u inostranstvo, i izmisli tako nešto...

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2024 at 6:35 PM, Koca Popovic said:

@Drug Crni  ... Trebas da gledas stvari i sa svjetle strane.

 

To govori 

 

On 4/20/2024 at 10:57 PM, Koca Popovic said:

Norveska.

 

iz tebe :classic_smile:

 

Mi smo ovde 35 godina u vrtešci ludila s pauzom od par godina u kojima se, dok smo gledali u svetlu stranu stvari i života, samo odradio remont i apgrejd iste, vrteške, i sad može da fura beskonačno...

Ne, više ne vidimo svetlu stranu, jbg. Samo u prekratkim trenucima, koje sve manje pamtimo.

Vrteška fura prebrzo.

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ters said:

To sam i ja vidio, ali je neko pisao da je otisao u Njemacku i da nije istina.

 

Pretpostavio sam. Svaka budala može da lupeta po tom Tnjiteru, a šteta je što se čitaoci pecaju na to. Hajde da je to rekao neko sa imenom i prezimenom, neka poznata ličnost i slično, ali anonimni Pera koji piskara gluposti dok češa m*da je možda zabavan u kafani, ali samo ako je ekipa dovoljno pijana.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 033zero330 said:

:lol_2:

 

 

 

Treba gledati sa pozitivne strane - Vucic se danas susreo sa predstavnikom Malte, ostaje jos da se sretne sa prestavnicima drugih 119 drzava....

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Don Dusko said:

Normalno nasi mediji o ovome cute. ;D

Vekovni neprijatelji Srba Maltezani ponovo pokusavaju da ponize Srbiju ali najveci srpski sin nije hteo to da dozvoli i odbrusio im je da je GRMELO u sali!!!! Bez foto video verujte na rec

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Ja i Zoki smo veliki prijatelji i zajedno smo bili u FK Radnički i perfektno saradjivali...

Mi smo i prijatelji i kumovi. Mali je niški svet...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

juce sam se zadesio ispred TVa u toku drugog dnevnika...
voditeljka najavljuje hitno uzivo ukljucenje u zgradu UN "gde ce predsednik AV drzati govor pred stalnim clanicama UN"...

 

...kad ono cicvu u portretnom kadru, jedva se vide dve sprske zastave i beli zid tik iza njegovih ledja. Nijedan zvuk se nije cuo osim njegovog glasa, nijedan kadar, osim njega u vrlo uskom kadru, nijedno testiranje mikrofona, aplauz, negodovanje...

jbs mi mater ako nije bio potpuno sam u nekoj kotlarnici, maloj konferencijskog sali koja je tada bila prazna, samo on i kamerman.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RatzenStadt said:



jbs mi mater ako nije bio potpuno sam u nekoj kotlarnici, maloj konferencijskog sali koja je tada bila prazna, samo on i kamerman.

 

Bio je u "glavnoj" sali.

 

I nije bilo skoro nikoga. Kao sto obicno i nema nikoga maltene ko god da govori o bilo cemu. Samo za "main event" svakog zasedanja je sala manje vise puna.

 

UN je izgubila svoju svrhu, bukvalno ih treba ukinuti i osnovati novu organizaciju na drugacijim osnovama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

 

Bio je u "glavnoj" sali.

 

I nije bilo skoro nikoga. Kao sto obicno i nema nikoga maltene ko god da govori o bilo cemu. Samo za "main event" svakog zasedanja je sala manje vise puna.

 

Kakva bre glavna sala...što kaže Rac, neka kotlarnica, neka puno manja prostorija,,,ko zna, možda je i neki hodnik, deo hodnika.

 

19 minutes ago, McLeod said:

 

UN je izgubila svoju svrhu, bukvalno ih treba ukinuti i osnovati novu organizaciju na drugacijim osnovama.

 

Kako npr. ?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Vekovni neprijatelji Srba Maltezani ponovo pokusavaju da ponize Srbiju ali najveci srpski sin nije hteo to da dozvoli i odbrusio im je da je GRMELO u sali!!!! Bez foto video verujte na rec

Neka se spremi lujkača Jeremić..sledi 7 sati uživo programa..

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Constantin said:

 

Kakva bre glavna sala...što kaže Rac, neka kotlarnica, neka puno manja prostorija,,,ko zna, možda je i neki hodnik, deo hodnika.

 

 

Kako npr. ?

 

To ti je vezano sa ovom Maltezankom, ona predsedava, jos par ljudi u sali.

 

Na primer nesto sto odgovara malo vise danasnjem stanju u svetu, posto ovo oslikava pat poziciju za vreme hladnog rata. Zapad treba da ima dominantnu poziciju ili UN ne treba da postoji. Zbog ruskog i kineskog prava veta UN i nema nikakvu ulogu u svetu danas, verovatno bi bilo drugacije da to ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...