Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

8 minutes ago, Constantin said:

 

Ali zato, ako bi izvozili pesak, ne bi bilo problema.

 

P.S. Jel IPA još uvek radi, kad smo kod Alibunara ?

 

Pa upravo to, prodaješ šta imaš i šta možeš da uradiš.

 

Ne znam za njihove firme. Kroz Alibunar sam prošao samo jednom u životu, a kao primer sam ga naveo sasvim slučajno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

 

Pa upravo to, prodaješ šta imaš i šta možeš da uradiš.

 

Ne znam za njihove firme. Kroz Alibunar sam prošao samo jednom u životu, a kao primer sam ga naveo sasvim slučajno.

 

IPA - Industrija Plastike Alibunar.....izmedju ostalih proizvoda radili su špriceve, infuzione setove, baby sisteme.....lepo sam saradjivao s njima i uspeo da se oduprem Generalnom direktoru Zoltanu, da me odvede na pecanje.....s kim god sam saradjivao u Vojvodini, svi su bili u stilu "Oćeš da idemo na pecanje"....ja i ribolov, begaj....

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam citirao jednog prijatelja koji je lepo rekao sledeće (parafraziram): "Jedini razlog što u Srbiji još imaš to što imaš je što to nije neko od Njih do sad poželeo"

 

Sledi link o tome kako je jedan klošar iz nekih srednjih SNS ešalona (koji je inače polulevi direktorčić nečega u EPS) poželeo da ima svoju firmu koja se bavi uvozom i distribucijom kafe.

I samo je uzeo.

 

https://natasatrninic.com


 

Quote

 

Dobrodošli na sajt www.natasatrninic.com, koji se bavi nezakonitostima u radu zamenice javnog tužioca u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu Nataše Trninić kao i nezakonitostima drugih tužilaca i tužilaštava koja su postupala u mojim predmetima.

 

Najpre, da se predstavimo i prihvatimo odgovornost koja nam sleduje: za sadržaj ovog sajta i tačnost svih navoda, kao njegov vlasnik i jedini autor, zakonski sam odgovoran ja, Predrag Brajović, aktivni preduzetnik od 1999. godine. Iz te preduzetničke aktivnosti nastalo je moje preduzeće Gorčin doo, koje je 2018. godine providno i traljavo falsifikovanim dokumentima opljačkano a potom i nezakonito oterano u stečaj. Ovim se ukupna nastala šteta-pljačka u kompleksnom i dugotrajnom krivičnom delu približila jednom milionu evra.

 

Bivajući mahom čovek reda i institucija, odmah sam tužilaštvu podneo čitav niz krivičnih prijava, strpljivo čekajući da se one realizuju. Na moje iznenađenje, one su jedna za drugom odbacivane ili pravno “skrivane” od mene, u očiglednom nastojenju tužilaštva da me spreči da zakonski delujem. U tom trenu pomislio sam da sve treba učiniti javnim, i tako se radila ideja za ovaj sajt.

 

...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tomas.hokenberi said:

Šta je to "Breskvica"? Nikad nisam čuo za dotičnu pošto našu  estradu aktivno ignorišem.

 

Čuvena operska pevačica. Najpoznatije arije njenog opusa su 'Parenje nosoroga' i 'Urlici ranjenog bivola'. Nastupala je u renomiranim operskim kućama kao što su Milanska štala ili Bečka sudopera.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

 

Nikako ne mogu da razumem šta je fora sa ovim naduvanim usnama, to je toliko popularno u Srbiji da sada gotovo sve pevačice, mnoge voditeljke a čak i poslanice imaju. Nisam video da je to toliko popularno bilo gde drugde u Evropi, ali zato u Srbiji...

Čak ni u susednim državama nema toga toliko, ni u Mađarskoj, ni u Rumuniji...

 

Izgledaju kao Marilyn Manson.

Zapravo, izgledaju mnogo strašnije od Marilyna Mansona...

 

Valjda mu to dođe kao nekakav statusni simbol, jer nema šansi da misle da bolje izgledaju sa Vučić-usnama.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  

Quote

Producent Zdravko Vulin izjavio je da su mu opštinske vlasti "predvođene takozvanim koordinatorom" Srpske napredne stranke (SNS) u Baču u poslednji momenat otkazale već zakupljenu salu za večerašnji koncert glumca Radeta Šerbedžije.

„Imali smo zakupljenu salu, rasprodali smo sve ulaznice, a onda je neki lokalni koordinator iz SNS-a rekao da ne možemo da dobijemo termin i otkazao već plaćenu i zakupljenu salu, iako smo rasprodali svih 400 ulaznica“, rekao je Vulin, koji je organizator koncerta.

https://n1info.rs/vesti/producent-sns-u-zadnji-cas-otkazao-zakupljenu-salu-za-koncert-serbedzije-u-bacu/

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

Istinomer od 2016. organizuje izbor za Laž godine. Do sada je na svim izborima sem jednom pobedio Aleksandar Vučić. Te 2018. godine kada nije pobedio, pobedila je izjava „Vučić nikada nije slagao u svojoj političkoj karijeri”, koju je izrekao tadašnji poslanik Srpske napredne stranke Aleksandar Marković.

https://www.istinomer.rs/analize/laz-godine-mi-smo-izgradili-147-bolnica-domova-zdravlja-zdravstvenih-objekata-a-oni-nula/

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sen said:

Valjda mu to dođe kao nekakav statusni simbol, jer nema šansi da misle da bolje izgledaju sa Vučić-usnama.

 

Više deluje kao stanje svesti. Koja normalna osoba bi kao estetski uzor uzela seks lutku na naduvavanje iz prošlog veka?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...