Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

30 minutes ago, DJ_Vasa said:

Naci-svinje su danas nacrtale mural Putlerovoj profuknjači Darji Duginoj:

Moskovski bedni konjusari, sta drugo ocekivati?

5 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Jel naucio taj Vucic nesto od Tita, ili ima nameru da pobegne pred azijatskom hordom?

Stari radikalski psihopata naravno jedva ceka da bude sa kojekakvim divljim hordama, delom zato sto je sam po sebi anticivilizacijski orijentisan, delom da udovolji svom odvratnom birackom telu, ionako bi se j-o za svoj prokleti rejting, da ne izgubi kojim slucajem koji % popularnosti. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DJ_Vasa said:

Naci-svinje su danas nacrtale mural Putlerovoj profuknjači Darji Duginoj:

 

Zavetnici nacrtali mural posvećen Darji Duginoj u centru Beograda

 

Da li to znači da svako od nas može da crta šta hoće i gde god hoće? Ako je odgovor potvrdan, kada bih znao da crtam, vrlo rado bih nacrtao Putlera sa hitlerovskim brčićima, samo ne znam da li bi me zaustavile čike u plavom.

Ma nema sanse. Pustli bi te . Ha,ha.ha.....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

“Kada govorim o epidemiološkim izazovina ne mislim na kovid već na majmunske boginje. SZO je proglasila ovu epidemiju vanrednom globalnom situacijom, a i statistika je neumoljiva. Podaci pokazuju da 99 odsto slučajeva majmunskih boginja u muškoj populaciji, a 94 odsto da su neposredno pre toga imali homoseksualni kontakt. A mi nemamo priliku za vakcinaciju u zemlji”, napomenuo je Jeremić.

 

Uh

' Voleo bih da ste opozicija nekom mom prijatelju....'

(Ili stagod)

Link to comment
Share on other sites

To je valjda naucio na Oksfordu ili gde je već bio da bude tako kultivisan, pravi engleski džentlmen. A mozda nije tu, nego na onom kursu gde su ga naucili kako da "pozajmi" iz drzavne kase milion dolara da bi platio kauciju u USA nekakvom Miladinu Kovacevicu koji je nekoga tukao pa je uhapšen, iako je znao da će taj Kovačević pobeći iz USA, a državne pare koje je u tu kasu uplatio narod će propasti. Plus je taj Kovacevic posle i tu nekoga pretukao, pa je i tu uhapsen. To su mu drugari. Oksfordski đak.

 

Nego, da se ne baci, fotografija koju su na patrijotsko izdajnickom sajtu standard postavili kao ilustraciju za anticivilizacijski tekst na koji ne vredi trositi vreme, jer je budalastina, jedino nisu objasnili sta im tacno smeta na toj fotografiji, da li boje ili to sto se ovaj smeje. Ili možda i jedno i drugo, jer se zna da svaki pravi srb mora da bude obučen u sivo ili braon, i natmuren, a osmeh dolazi u obzir samo dok pravi srb gleda kako neko pali, ruši i ubija u njemu neprijateljskim zemljama, koje su sve ostale osim Rusije:

 

spacer.png

 

Onaj sa tompusima za koga radi umnik koji je pisao tekst, i moguce izabrao fotografiju, kazu najviše voli da puši tompuse marke tomahavk. Mozda je u pravu. Bas su dugacki i aerodinamicni, odlicni za cuclanje.

 

Takođe, drugi debil ovlažio međunožje što putler kaže pravi novi svetski poredak. Jedino nije opisao kako to da oni koji se 30 godina hvale da su avangarda u tom opiranju novim svetskim poretcima, jer oni volu da su samo svoji, nekako nisu principijelni, nego jedva postižu da nabave toliko vlažnih maramica koliko im treba da se ubrišu zbog tolike narajcanosti na putinov navodni poredak. I taj isto kažu voli da puši tomahavk.

 

More 75,000.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

To je valjda naucio na Oksfordu ili gde je već bio da bude tako kultivisan, pravi engleski džentlmen.

 

 

 

Ja mislim da je on brendiran kao nuklearni fizicar sa harvarda

 

Verovatno je on primer coveka koji je bio u prilici da se sretne sa mnogim kultivisanim pojedincima u zivotu,

a da ostane izvorni buzdovan

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ako bas mora radije glasao za vucica pa i za boska ili zavetnicu nego za ovakvog nekulturnika koji bunca ove stvari iz srednjeg veka. E, a plavokosi koju bolest prenose? A oni koji krivo pišaju?  A koji uzimaju iz drzavne kase milion dolara da plate kauciju nasilnicima iako znaju da ce ovi pobeci, a narodne pare da ce propasti, oni od cega su bolesni, i koju bolest takvi šire?

 

Ovi (vucic, zavetnica, bosko i ostali) se bar ne pretvaraju. Jasno je sta su, uvek je i bilo. Zato ovi iz Evrope kad su dolazili na ta viđanja sa opozicijom u Makedoniji ili gde, sa ovakvima nisu hteli ni da se cuju. I ne treba im prici ni na 20 metara. Moze covek da se usmrdi od vonja koji sire oko sebe. Licno bih voleo da neko stvarno smisli nekakav virus na prljavštinskoj osnovi koji samo takve targetira. Takvi su veci neprijatelji civilizacije od najgoreg nacoša sa nožem u zubima.

 

A za 80 do 90 % koji su konačno skinuli maske predlazem resenje iz South Park, epizoda Chickenpox

 

https://www.southparkstudios.com/episodes/ewsl9y/south-park-chickenpox-season-2-ep-10

 

oko 16:50

 

More 75,000

Link to comment
Share on other sites

Niste culi najveci biser. Kaze mi cemo u skupstini predloziti da predsednik posalje otvoreno pismo Putinu i Si Djin Pingu u kojem trazi od njih da uloze veto ako dodje do diskusije o ulasku Kosova u UN. Ovaj ga pita i vi se pretvarate da se 24. februar nije desio? 😄 a najzanimljivije od svega mi je to i dalje drzanje pijanog za truli plot, jer je trenutno geopoliticko stanje takvo da UN i SB UN ne funkcionisu i prakticno su mrtvi i mene ne bi zacudilo da se formira nova slicna organizacija bez Rusije i Kine, dok mi pricamo istu pricu od pre 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Niste culi najveci biser. Kaze mi cemo u skupstini predloziti da predsednik posalje otvoreno pismo Putinu i Si Djin Pingu u kojem trazi od njih da uloze veto ako dodje do diskusije o ulasku Kosova u UN. Ovaj ga pita i vi se pretvarate da se 24. februar nije desio? 😄 a najzanimljivije od svega mi je to i dalje drzanje pijanog za truli plot, jer je trenutno geopoliticko stanje takvo da UN i SB UN ne funkcionisu i prakticno su mrtvi i mene ne bi zacudilo da se formira nova slicna organizacija bez Rusije i Kine, dok mi pricamo istu pricu od pre 20 godina.

To bi bio uvod u katastrofu svetskih razmera.....

Link to comment
Share on other sites

Jos jedne stvari sam se setio kad su kratko poceli da pricaju o FSB rovarenju po regionu, pa je Antonijevic rekao nisam siguran da li je sve tacno, ali mi je ta mogucnost realna, kao u CG sto se desilo, Jeremiceva faca se tako iskrivila nisam to nikad video, bukvalno je krenuo u red satanisticki zapad i njegov informacioni rat ali se suzdrzao i rekao samo nesto tipa to su price za malu decu.

Link to comment
Share on other sites

Pravicu se da ne razumem zasto Sinisa Kovacevic savetuje da recima Bakareca ne bi trebalo da se pridaje nikakav znacaj.

Oba lika poticu iz Kostunicinog otpalog repa. To kazem zbog gustera ciji se rep regenerise....

 

"Gušteri stvaraju puno te hrskavice u svojim repovima u toku regeneracije, te se nadamo da će taj proces moći da se aktivira kod ljudi", zaključio je američki naučnik.

Ovaj naucnik nije video da se taj proces u Srbiji redovno aktivira, evo primer sa S.Kovacevicem i Bakarecom....

 

Da podsetimo Nebojša Bakarec, poslanik Srpske napredne stranke i potpredsednik skupštinskog Odbora za kulturu i medije, serijom tekstova i foto-montaža objavljenih na društvenim mrežama, a preuzetih od strane medija pod kontrolom SNS, ugrozio je bezbednost novinara nezavisnih medija koji posluju u okviru United grupe. On je foto-montažom spojio suvlasnika United grupe Dragana Šolaka, kosovskog premijera vlade Aljbina Kurtija i premijera Hrvatske Andreja Plenkovića, a novinare je optužio da priželjkuju potoke krvi u Beogradu na Europrajdu.

 

S. Kovacevic na to kaze da je to remek delo trebalo jednostavno prećutati.

Pa rekoh - da precutim.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ja bih ako bas mora radije glasao za vucica pa i za boska ili zavetnicu nego za ovakvog nekulturnika koji bunca ove stvari iz srednjeg veka.

 

Ja bih u tom slučaju poništila glasački listić.

 

Da su njihove stranke jedine koje učestvuju na izborima, ja bih te izbore bojkotovala. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Azazelkg said:

Kažu da je nestašica prouzrokovana nestašicom mleka u prahu iz Nemačke koje se koristi u proizvodnji mleka u našim mlekarama... Ključno je pitanje kako ne postoji nestašica jogurta i kiselog mleka 🤔... Od čega ih prave, obzirom da mleka nema 🤔

Bolje da ne znaš....😱

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...