Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

5 minutes ago, Helena said:

Index piše da je iz Mladenovca.

Mozda je u Mladenovcu samo vezbao i izvidjao kako da ustreli zandara.

Ja prenosim vesti iz nemackih medija, a oni su ih dobili od srpskih vlasti.

Napadač na žandarma je živeo u Novom Pazaru: Dačić otkrio njegov identitet, tužilaštvo i policija utvrđuju povezanost sa vehabijama

Pojačano prisustvo policije u Novom Pazaru nakon napada na žandarma

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Selina said:

Mozda je u Mladenovcu samo vezbao i izvidjao kako da ustreli zandara.

Ja prenosim vesti iz nemackih medija, a oni su ih dobili od srpskih vlasti.

Rodjen je i ziveo u Mladenovcu - u Novi Pazar se preselio kad je presao u Islam.

Link to comment
Share on other sites

Kad god govnar treba nesto da progura, da skrene paznju sa bitnih stvari, stvorice krizu. Da li je nekakav izmisljeni separatizam u Vojvodini, da li je neki fingirani problem u Raškoj oblasti, da li je onaj Dinko, da li neki teroristi, da li Banjska... Kad ponestane materijala, uvek ostane da je u zadnji čas sprecen atentata na govnara.

Dakle, to je takav ogavni manipulator, prevarant i hohstapler koji je u stanju sve da uradi, da pobije bilo koga zarad opstanka na vlasti.

Sada je frka oko litijuma i pljas, evo skretanja fokusa.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Helena said:

Ovo će tek da dobije zamah, nije još iskorišćeno.

 

Što, hoće li feministkinje fripalestajnerke da se dižu u vazduh? Evo nekih iz Beograda:

 

AA-20231022-32485733-32485719-BEOGRAD_PR

 

CIA i Mosad bi rado pomogli ovim našim, a oni znaju kako se sa takvima razgovara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJ_Vasa said:

 

Što, hoće li feministkinje fripalestajnerke da se dižu u vazduh? Evo nekih iz Beograda:

 

AA-20231022-32485733-32485719-BEOGRAD_PR

 

CIA i Mosad bi rado pomogli ovim našim, a oni znaju kako se sa takvima razgovara.

 

Čini se da ima i ovih sad:

 

GRMGBhtXEAAUP1C?format=jpg&name=large

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Što, hoće li feministkinje fripalestajnerke da se dižu u vazduh? Evo nekih iz Beograda:

 

AA-20231022-32485733-32485719-BEOGRAD_PR

 

 

Feministice i "Alfabet ljudi" koji podrzavaju Palestinu su jelte kao pokret pilića koji podrzava KFC.

Gomila narcisiodnih botova.

 

Zamisli okupljanje svih podrzavaoca ideje "Od reke do mora"...
Pored dve navedene grupe, i komunjare i nacisti na istoj liniji fronta 😄 , zakleti neprijatelji 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna šta je korisnik RatsenS želeo da kaže, a možda nije ni on, ima interesantan avatar, pa ga možda to omelo.

Pažnju mi je privukla reč feministice.

Elem, Ustavni sud RS je odbacio zakon o rodnoj ravnopravnosti i jeziku, kao neustavan, što će reći da su (valjda) funkcije u muškom rodu.

Ali to rešenje, ili kako ga već krste, je potpisala predsednica suda Snežana Marković :classic_laugh:

 

https://ustavni.sud.rs/sednice-suda/saopstenja-sa-sednice-suda/saopstenje-sa-8-sednice-ustavnog-suda-odrzane

...da ne kačim sličku sad, pogledajte, skrinovala sam, ako koriguju.

Link to comment
Share on other sites

^fala Bogu dragom na toj odluci. Sledeci sa istim zahtevom bi bili "Alfabet ljudi" sa svih 100+ bizarnih rodnih identiteta trazeci da ne budu uvredjeni misgenderingom. Najbolje josh i jezik da mesȃre zbog male i nebitne grupe ljudi koji citav svoj identitet bazira na rodu (sa) kojim se identifikuje.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Helena said:

Nisam sigurna šta je korisnik RatsenS želeo da kaže, a možda nije ni on, ima interesantan avatar, pa ga možda to omelo.

Pažnju mi je privukla reč feministice.

Elem, Ustavni sud RS je odbacio zakon o rodnoj ravnopravnosti i jeziku, kao neustavan, što će reći da su (valjda) funkcije u muškom rodu.

Ali to rešenje, ili kako ga već krste, je potpisala predsednica suda Snežana Marković :classic_laugh:

 

https://ustavni.sud.rs/sednice-suda/saopstenja-sa-sednice-suda/saopstenje-sa-8-sednice-ustavnog-suda-odrzane

...da ne kačim sličku sad, pogledajte, skrinovala sam, ako koriguju.

Ništa bolje i nije moglo da se očekuje s obzirom na pritisak kojekakvog šljama i ološa protiv bilo kakve civilizacijske tekovine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...