Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

N1, uzivo, Anketni odbor.....

Ozbiljno razmishljam da se opasem bombama i dignem srpsku skupstinu u vazduh!

To sto oni goblini i orke rade Tepicki & comp. to nije dobro za  zivce, srce i glavu.

SNS&comp. poteze tesku artiljeriju da minira svrhu odbora, lete fekalije na sve strane.

Uvreda za razum, moral, zrtve i njihove porodice....

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

 


7d71d8beb5e35c5112c170f8e7c56682.jpg

Sta je pisac (pfff...pisac?) hteo da kaze?

Mislim da u Dedijerovom ratnbom dnevniku ima Titovih fotografija sa najblizim saradnicima. Uostalom, fotografija Tita i Luxa je bila i u citankama....🙂

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pletilja said:

Sta je pisac (pfff...pisac?) hteo da kaze?

Mislim da u Dedijerovom ratnbom dnevniku ima Titovih fotografija sa najblizim saradnicima. Uostalom, fotografija Tita i Luxa je bila i u citankama....🙂

Draga forumska prijateljice @Pletilja ne vrijedi nesto pisati na ovu temu. Cudi me da komentarises ove narodne neprijatelje koji bi trebali da budu procesuirani  (da ne upotrebim neku tezu rijec od dr @Milenko Puzigaca). Da ne pisem sta je pozitivno sta je negativno u vezi Tite samo cu da navedem da  mu je na sahrani bilo sto drzavnika,sto kraljeva, sto predsjednika vlada i raznih izaslanika iz oko 130 drzava . Zamisli medju njima bili i ameri koje je on "zavrno" za 50 milijardi $ (???) 30 godina ranije. Sta ces "glupi" ameri. Ti si malo odraslija od mene, da li se sjecas da se neko raspitivao za ovog gore navedenog "dobrocinitelja"?Moje misljenje je da nikome ne bih pozelio da mu zakucaju na vrata njegove (znas na kog mislim) "casne" pristalice. Pozdrav sa svjezeg sjevera ( trenutno 13 stepeni C, bez kise).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Drug Crni said:

Ne bih imao ništa da dodam
 

 

Morao sam da se vratim na ovo. Znam da je gotovo sve moguce u Srbiji ali ipak da je tako malo (gotovo niko  da se oglasi na ovu temu) komentara u javnosti a isto tako ovdje forumu, u najmanju ruku mi je cudno. Narocito kad uzmem u obzir da se ovdje  gleda dlaka u jajetu na nekim drugim temama. Ali ajde sta da se radi, neka svako radi i sudi prema svojoj savjesti. I ovdje cu ponoviti ono sto sam napisao malo prije ne daj boze da pristalice ovog "heroje" pokucaju na vrata. Kome su ovi "heroji" pokucali na vrata i dan danas im skupljaju kosti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Zapravo,Zeleno-levi front (bivši Ne Davimo Beograd) je izdao vrlo konkretno i za njihove standarde,vrlo oštro saopštenje. I hrabro.
Kako i treba

Uzalud, u ovakvoj zemlji takva stranka/pokret ne moze da osvoji ni 3% glasova. 

Link to comment
Share on other sites

https://n1info.rs/vesti/raskovic-ivic-miroslav-aleksic-posejao-otrov-u-narodnoj-stranci/

 

Cudo prepodobna Sanda ovo da kaze 😄

 

Aleksic mozda izvuce Narodnu Stranku iz kandzi sluzbe, mada ne znam koliko je to dobro, jer ta stranka po svom programu nije proevropska, pa je mozda bolje da ostane na potencijalno kolaborantskoj strani sa DSSom i Dverima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

https://n1info.rs/vesti/raskovic-ivic-miroslav-aleksic-posejao-otrov-u-narodnoj-stranci/

 

Cudo prepodobna Sanda ovo da kaze 😄

 

Aleksic mozda izvuce Narodnu Stranku iz kandzi sluzbe, mada ne znam koliko je to dobro, jer ta stranka po svom programu nije proevropska, pa je mozda bolje da ostane na potencijalno kolaborantskoj strani sa DSSom i Dverima.

 

Jel ona beše tvorac čuvene parole "Hoćemo u Evropsku Uniju, ali pod našim uslovima"...?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

U Novos Sadu se obustavljaju protesti protiv nasilja.
Pretpostavljam da će sličnu sudbinu doživeti i u drugim gradovima.

U Nišu se protest "Srbija protiv nasilja" nastavlja

Za razliku od Novog Sada gde je neizvestan nastavak, šesti protest “Srbija protiv nasilja” u Nišu ipak je zakazan za petak, 21. jul. Okupljanje je opet ispred Gradske kuće u 19 sati, dok će šetnja biti završena kod kružnog toka kod "Delte". Organizatori najavljuju da će ga na kratko blokirati.

https://www.juznevesti.com/Politika/U-Nisu-se-protest-Srbija-protiv-nasilja-nastavlja.sr.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

U Novos Sadu se obustavljaju protesti protiv nasilja.
Pretpostavljam da će sličnu sudbinu doživeti i u drugim gradovima.

Izvinjavam se što sam podelio dezinformaciju. Pretpostavljam da je to bio spin vladajućih kojeg je preneo jedan lokalni portal.
Dakle,protest se nastavlja u Novom Sadu.

Sutra je novi i u Somboru.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...