Jump to content

C liga NBA fantasy 2021/2022


Lmx

Recommended Posts

@leki bg Ove igrace sto imaju crveno slovo O (znaci odsustvuju duze vremena) pored svog imena mozes smestiti na tvoje slobodne IR slotove (odes na my team i iznad imena svojih igraca sa desne strane imas manage IR opciono dugme) i na taj nacin otvaras roster za dodatne igrace bez potrebe  da bilo koga drop-ujes. U tvom slucaju 3 igraca sto nije mala stvar. Pa kada ti se oporave ti igraci da bi ih vratio u roster dropujes igrace koje su ti manje potrebni prema tvom preferiranju da bi oslobodio mesto igracima sa IR slota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

@leki bg Ove igrace sto imaju crveno slovo O (znaci odsustvuju duze vremena) pored svog imena mozes smestiti na tvoje slobodne IR slotove (odes na my team i iznad imena svojih igraca sa desne strane imas manage IR opciono dugme) i na taj nacin otvaras roster za dodatne igrace bez potrebe  da bilo koga drop-ujes. U tvom slucaju 3 igraca sto nije mala stvar. Pa kada ti se oporave ti igraci da bi ih vratio u roster dropujes igrace koje su ti manje potrebni prema tvom preferiranju da bi oslobodio mesto igracima sa IR slota.

Ne stizem. Thx na podsetniku.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mr clutch said:

Je li app azuirala tabelu? Samo budi strplljiv i cekaj PO (neces ga docekati).

Easy...it's just a game. Pola igraca mi je draftovao sin od 11 godina na osnovu licnih afiniteta.

Edited by leki bg
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. Zna li neko igrača jerotije - dva puta prošle nedelje nije ubacio igrače protiv mene?

 

2. Brunson - PG; KPJ - SG, PG; Achiuwa - PF, C; Porzingis - C, PF su u kombinacijama za trejd za igrača koji pokriva SF poziciju - solidan FG, FT, STL i PTS se traži.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Dracarys said:

Ovo je Neklace liga taman za tebe.

 

Sad sam malo pogledao draft i nije mi dobro, realno moram reci, pojma nemate.

 

Valancjunas 75, ovo mi je ubedljivo najveca lolcina

 

Drakce, barem pripadam negde. Ti ne pripadas nigde jer si jbn-i amater.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 hours ago, Arnajevac said:

Mislim da nije u redu da se ovom Boston Blue Lions ekipa namesta sad, jer nakon ovog kola obrćemo jedan krug. Ako su svi igrali protiv njega dok je afk, mislim da je u redu da i ja odradim jednu takvu nedelju, a posle nek mu se namesta ekipa. 

Tesko je ovde ispasti pravedan. Na tebi se zalomilo. Sorry. Lik je vrsio izmene prva tri kola, pa posle odustao. Najbolje bi bilo da do ovoga nije doslo, a bezvezno je da sluzi kao ekipa za popravljanje skora.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...