Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ne znam sta ljudi vide u ovim C'. 

 

Slicni su kao Majami dobra odbrana ali manjka super star kvaliteta i kreacije u napadu, sve na mahove.

 

Ne mogu da se otmem utisku da takve ekipe ne bi uzele vise od 1 pobede Finiksu koji je podmazan masina i ako ih nesto ne izbaci iz koloseka kao Janis ili neki suterski nuklearni napad nema sta da trazis...

Link to comment
Share on other sites

Potop Bostona u napadu u 3/4. Smart nije u stanju bilo šta da organizuje, donosi grozne odluke. Ne znam koliko se često desi u NBA da prvi plej ima 0 asistencija nakon 20 minuta košarke. Tatum ne moze ništa da pogodi, a Brown poprilično nevidljiv i pasivan, kada je baš potrebno da povuče.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Holiday postigao više poena iz igre od Tatuma, Brauna i Smarta zajedno. Vrhunska podrška Janisu. Celticsi ovo mogu da dobijaju jedino ako njihovi all starovi pariraju Milvokijevim, a ono ne mogu zajedno sa dobace do Holideja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Solidno opravdanje za Tatuma je što ga brani Jrue. Nije prvi superstar koga Jrue (s)pakuje u džep. :Hail:

Po meni najpotcjenjeniji igrač u ligi. :thumbdown: Pa na all-staru su prije njega igrali Fred VanVleet, Zach LaVine, LaMelo Ball i Darius Garland (dodao bih ovdje i Trae-a) - a realno u pravoj, plej-of košarci u oba smjera nijedan mu trenutno nije ni primaći. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatan Al, praktično najbolji basket u životu sa 36. :Hail: :Hail: :Hail:

 

Kad se sjetim da su ga lani ''držali u zamrzivaču'' u Oklahomi zbog nekakvih mladih mediokriteta koji se od te osrednjosti nikada neće ni pomaći... :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...