Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@uini Da odgovorim na odgovarajucoj temi.

 

Ma mislio sam ima ih bas dosta u odnosu na Aba pa i El ja sam u glavi imao 5-6 igraca sto je po meni dosta a evo ima ih 15ak.

 

Sada sa 36+:

Igudala, Melo, Lebron, Milsap, P.J. Tucker, Kris Pol, Taj Gibson, Ariza, Haslem, Oldridz, Dvajt Hauard, Rondo, Kajl Lauri a Dragic i Dzordz Hil pune 36 za koji dan. Realno nije mali broj igraca i vecina ima znacajne uloge manje ili vise.

 

Kroz istoriju istoriju koji su prebacili 40+:

Danny Schayes, Tim Duncan, Andre Miller, Jason Kidd, Michael Jordan, Steve Nash, Juwan Howard, Charles Oakley, Jamal Crawford, Clifford Robinson, Kurt Thomas, Joe Johnson, James Edwards, Grant Hill, Jason Terry, John Long, Rick Mahorn, Manu Ginobili, Dirk Nowitzki, Karl Malone, Charles Jones, John Stockton, Herb Williams, Bob Cousy, Kareem Abdul-Jabar, Udonis Haslem, Dikembe Mutombo, Vince Carter, Robert Parish, Kevin Willis, Nat Hickey.

 

Vecina ovih igraca realno nisu imali neke uloge u 40+ ali sa 37/38 vecina su igrali 20+ minuta.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 1945 said:

U Nba ima bas dosta primera kroz istoriju koji su i sa 40 godina doprinosili igri i imali znacajnije uloge.

 

sve okej, samo sam ja boldovao i replicirao na ovaj deo. 40 god je bas puno

-----

 

 

bobi portis sa cvidžama, horas grant

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Očajno sutersko poluvreme Kelta

Just now, greenenvy said:

Ako je Smart gotov, a deluje da jeste, to je to. Retko odvratna ekipa ovi Bucksi. 

 

Zatvoren Janis, ali dzaba kad pomocno osoblje sve ubaci. 

Kako mi se učinilo izgleda da ga je Carter zakačio po nadlaktici.

Link to comment
Share on other sites

ako baksi nastave ovako da sutiraju mrka kapa

slicne se odbrane igraju na obe strane, sa fokusom na reket

razliku pravi to sto milvoki svoje otvorene suteve nakon drive&kick pogadja u vecem procentu

plus je djanis tu, ima ga svuda po terenu, iako ima lose procente...dok bostonov udarni dvojac bas i nije

moraju tatum i brown mnogo bolje u 2p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...