Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Meni je Tejtumu jedina mana što igra u Bostonu. Uvek sam voleo te 3/4 igrače koji igraju na čist skill.

To je i razlog što sam Durantov  fan. Durant je u ovoj seriji često udvajan, Bruklin nema nikakvih timskih rešenja za te situacije niti je Durant dovoljno kreativan da to reši sam . 

Naravno nešto je i do KD-a, ali je dosta i do okolnosti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos dao i tricu, pa bi to bilo to od ove utakmice, verovatno i serije. Bulsi su gotivna skupina, nadam se da ce biti relevantni narednih godina. 

 

Baksi - Boston bi mogla da bude bas drobilica od serije, sve same strvine na obe strane. Da je Midlton zdrav blagu prednost bih dao Milvokiju, ovako nisam bas siguran. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Obe ekipe ako budu imale iznad 25% za 3, premija.

 

Pa je l' mora sut za 3 da bude 40+% sa obe strane da bi bila krasotica? 

 

Boston - Milvoki (ako do te serije dodje) ce bas da prsti. Prednost na strani Bostona, jer Midlton nece igrati verovatno obe utakmice u Bostonu.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno 3 faula Tompsona na ovom ulazu.. ali ako je to kriterijum, treba se prilagoditi, a i gledati da se zgazi onaj ispred tebe, ako je fizički slabiji.  Naročito neko kao Tompson, kome posle 2 godine neigranja i ne bi bilo svejedno.

 

 

Igrači Denvera koji dozvole sebi da realizuju (neuspešno) četiri napada zaredom bez da Jokić popne loptu. Koliko nesposoban treba biti.

 

I onda pipne loptu posle 2 minuta i odmah asistencija na zicer. Ljudi bukvalno samo treba da mu daju loptu i kreću se, nikakvi driblinzi, finte, 1 na 1 i ostali napadi koje realizuju za 15 odsto uspešnosti.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...