Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

20 minutes ago, Miki28 said:

Kad je on to pa blistao? A grof je Pat Riley?

 

Ajde Miki, veruj mi samo jednom, treba nam Sruder..

Ispostavi se bolji onaj koncept sa Davisom na 4, posto on nikad nije bio neki defanzivni skakac, svi zivi nas poklase na off skoku, za GS je to bio kljuc proekreta, Klej je pospremao sve te second-chance otvorene trojke.. Bacanja gadja nikad gore u karijeri...  Opet smo se odrekli i Ronda i Dwighta...

 

White je bas dobar glue guy, poput Harta, dobar potpis Bostona

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

White ce tu nekako bolje leci nego JRich, tako da za njega smatram da smo odradili dobar posao.

 

Licno smatram da za neki bolji pokusaj, moramo tipa uvaljati Brown-a za Beal-a. Mada je jako diskutabilno da li bi uopste bili bolji. 

 

Nama za titulu fali neki Jrue Holiday like igrac. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

On misli da će ga Stefom načiniti šutiranje trojki sa 9-10 metara. Umesto da proba, kad se već ugleda na Stefa, da nauči spacemaking i off ball igru. 

 

prošle sezone je batalio te daleke trice osim kad je baš vruć. sada kao da je to vratio u repertoar a kao što kažeš, nema potrebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Trae i Steph imaju poprilicno razlicite stilove igre. Jedina zajednicka tacka sem pozicije im je sto obojica vole pripalit sa 9-10 metara. U kompletnoj ligi, a vjerovatno ni u historiji lige, ne postoji igrac koji je stilom igre slican Stephu. Unikat. 

 

Naravno da su različiti, ali je očigledno da bi Trae da bude kao on (ko može da ga krivi), samo je odabrao pogrešan trademark Stefove igre. 😄 

 

4 minutes ago, uini said:

 

prošle sezone je batalio te daleke trice osim kad je baš vruć. sada kao da je to vratio u repertoar a kao što kažeš, nema potrebe.

 

Jeste, prošle sezone je baaaš bio podređen ekipi i smanjio je te bubice. Kad je vruć nek i šutira.  A šta se desilo i kako je Mekmilan pogubio konce, to samo oni znaju.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, delgado said:

 

Ispostavi se bolji onaj koncept sa Davisom na 4, posto on nikad nije bio neki defanzivni skakac

 

 

 

 

Baš ovo mi je upalo u oči gledajući duel protiv Portlanda. Osim skoka čini mi se i da je defanzivno korisniji kada sa strane pomoći priskače 

16 hours ago, greenenvy said:

White ce tu nekako bolje leci nego JRich, tako da za njega smatram da smo odradili dobar posao.

 

Licno smatram da za neki bolji pokusaj, moramo tipa uvaljati Brown-a za Beal-a. Mada je jako diskutabilno da li bi uopste bili bolji. 

 

Nama za titulu fali neki Jrue Holiday like igrac. 

Mislim da je za titulu potrebno malo manje ISO game-a i da neki dobar kreator.

Meni je Braun idealan kao treći igrač u kontenderu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gggggggg said:

win-win rekao bih.

 

Ne znam sta je win za Nju Orleans ali ajde.

 

Secam se da je bilo ismevanje kao sta ce Memfisu Adams ali mislim da se definitvno potvrdilo ako treba da popunis kvalitetan roster Adams je mnogo bolje resenje od Valanciunasa. 

 

Ne trazi loptu, uvek je prisutan na skoku i pravi odlicne blokove, u poslednje vreme ga cak dosta koriste i kao razigravaca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...