Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Haha, koliko je jadan lik Vestbruk. Ladno odgovara Skipu Baylessu na tvit u fazonu Watch your mouth nigga, tell my that in my face ... hahaha, kakav oboleli maloumnik, a sve je Skip pogodio pre pocetka sezone -> da je lik one man show, da sa njim uspeha nema, da se nikad i ne nervira kad mu tim gubi i da samo gleda svoje statse i sebe. U Lakersima je prestao da producira ove usiljene td-ove i skroz je ogoljen, ali mentol u svemu tome ne vidi svoju krivicu, niti ga briga. Uzece svoje ogromne milke i nastaviti da bude hodajuca katastrofa i meme materijal. A ono, zamisli preti ti Vestbruk, pa ja mislim da se njega ni neki srednjoskolac ne bi uplasio, kakav je jadnik kontam da kad bi krenuo na pesnicama nekog da bi ga izmasio zestoko i dobio batine. Lik je sve ono najgore u jednoj osobi, bedan mali covek, usiljeni egoista bez trunke samokriticnosti i realnosti, apsolutno nemajuci pojma o svojim limitima i mogucnostima. Apsolutno treba bojkotovati Lakerse ako bude igrao sl. sezone tu.

 

5 hours ago, Darko said:

@delgadošta misliš o Joviću u Majamiju? Nekako mi se ne uklapa u njihovu defanzivnu grind kulturu, ali mislim da može da bude dobro i po njega i za Heat, pošto će morati da nauči da igra defanzivu (njegova slaba tačka trenutno) da bi imao ozbiljne minute. Butler će da ga uvede u red :classic_biggrin: Pat je imao reči hvale za Nikolu, rekao da su gledali da ugrabe najboljeg dostupnog igrača na draftu a to su i uradili. Mislim da bi bilo šteta gurati ga da igra peticu ili old school četvorku, mislim da može biti neki point forward tip. Ima baš visok plafon.

 

Videh njegov intervju, ima neku šmekersku harizmu i izgledao je iskreno srećan. E sada, da li će to iskoristiti da košarkaški napreduje ili da juri latinke po Majamiju, videćemo. 

 

 Iskreno ga nikad nisam gledao, niti pratio. U Majamiju je svakako najveca sansa da se razvije u dobrog igraca. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado sto si toliko negativan? Lijepo subotnje popodne. 

 

Rant mode on:

Prestao da "producira" ( sta god ovo znacilo ) jer kraljica mora da pumpa svoju statistiku. Tesko je da dva nabijaca statistika igraju zajedno, nema tu pobjednicke kosarke. Dok jedan "producira" onda je to sve okej. Kurac je okej. Za 4 godjne, 2 puta nismo usli u plejof i jednom ispali u 1 rundi. Titulu uzeli jer smo imali 2 od top 5 igraca lige.

 

Rant mode off.

 

I da dodam, calmly, Steph Curry ima 4 titule. Znam da te boli, 20 sezona ce a 4-6 skor dok Steph 4-2. Mozes vrlo lako da odjebes od Lejkersa ako ti se nesto ne svidja. Ne zaboravi i kraljicu da povedes sa sobom. Ionako ste nam sjebali buducnost, ostali na 2 pika 1 runde u narednih 8 godina sa prezervativima.

 

E ipak je sad rant mode off.

 

Kako lijep dan u Ns posle malog nevremena jutros💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2022 at 4:08 PM, DameTime said:

Svako ima promašaje, ali on ima odličnog stilistu poslednjih godina. Ne ide kao pokretni stalak za kič Gucci odela, meni se dopada ta njegova sportska elegancija koju fura.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

ne prica o tome

Trazi respect ali mora da istrpi kritike jer cinjenica je da je kao top 3 igrac lige otisao u GSW, uzeo 2 titule, otisao i od tad ga nema na velikoj sceni a GS odnosno Steph uzeo i prine njega i posle njega titulu. Da li je fer? Nije ali sam je birao taj put. Svi su mu davali proper respect prije odlaska u GS, pa i u tom periodu jer ih je ucutkivao svojim partijama na velikoj sceni. Sada je druga prica, nije prvi a ni poslednji koji prolazi kroz to

Edited by Miki28
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ma okej je kritika ali on priča o svom učinku, kaže "valjda sam nešto uradio u karijeri i pre dubsa" a ti komentarišeš "pre i posle tebe su dubsi uzeli titule"

 

u većini tih kritika se imaginarno prebacuje durantu da je njemu teško što je golden state uzeo titulu a nema nekih naznaka da je to istina

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ma okej je kritika ali on priča o svom učinku, kaže "valjda sam nešto uradio u karijeri i pre dubsa" a ti komentarišeš "pre i posle tebe su dubsi uzeli titule"

 

u većini tih kritika se imaginarno prebacuje durantu da je njemu teško što je golden state uzeo titulu a nema nekih naznaka da je to istina

Pa zato i dobija kritike jer je dobijao proper respect. Sad se on pravi mutav ali dosta njih ga je vidjelo kao najboljeg igraca lige ili top 3 u tom periodu. Onda je izabrao kukavicko resenje kakvom su pribjegavali bivsi Allstar igraci na zalasku ili Lebron ali jbg, za razliku od njega Lebron je svoje istrpio, on sta je dozivjeo posle serije sa Dalasom ne moze da se poredi sa KD,to nije ni 10%. Lebron je posle toga uzeo 2 titule sa Majamijem, opet su ga pljuvali posle gubitka protiv SA ali onda je dobio svoj respect posle serija sa GS, posebno '15 i '16.

 

KD je bas placipicka koja pokusava da glumi tough guy-a. Ili budi ko MJ ili Kobi koji ne je.. zivu silu za tudje misljenje ili budi Lebron koga briga za svacije misljenje. U dosta situacija ispadne fake lik iako vjerujem da nije.

I da dodam, nema nijednog coeka na kugli zemaljskoj da ga ne vidi kao unikatnog igraca, kao top 20 a vrvt i top 15 svih vremena. Oce na patetisanje top 10? E pa ne mere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga Miki, mozes napisati jos 1000x da je King pumpao statistiku, nece postati istina. 

Takodje, zabole me za Lakerse kao fransizu, zasluzili su mnogo gore rezultate obzirom na debilnu upravu i treba da kuju Kinga u nebesa za ovu titulu i sto je odlucio da im posveti poslednji deo svoje karijere. 

 

 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Jebiga Miki, mozes napisati jos 1000x da je King pumpao statistiku, nece postati istina. 

Takodle, zabole me za Lakerse kao fransizu, zasluzili su mnogo gore rezultate obzirom na debilnu upravu i treba da kuju Kinga u nebesa za ovu titulu i sto je odlucio da im posveti poslednji deo svoje karijere. 

 

 

Daj Boze da nije nikad dosao. Boli me ku... za titulu, 16 bi ih imali od toga sam uzivo ispratio 5 komada za razliku od tebe koji ne bi ni imao 4-tu.

 

Dwayne Wade, Chris Bish, Kyirie Irving, Kevin Love i AD u prajmovima u osvajanjima titula uz bezbroj bivsih korisnih Allstar igraca i fenomenalnih role playera. Odjebite bre sto prije, smucili ste mi se. Da ima pametnog pa da daju kraljicu za KD i nek daju i ta 2 jebena pika pride, samo da vas ne gledam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

mrzelo me ispod vožda da dodam "delgado"

 

ToRU0KM.jpg

Moze. Dodaj pikova jos koliko imate i da zavrsavamo.

Da uzmemo buducnost nazad.

Posle svake epizode ovog treba ekipama godine da se vrate na pravi put jer ostanu bez buducnosti jureci za allstarovima da pomognu egomanijaku.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

 

@freethrow

Jesi ponosan na malog?

Kako da nisam. Jer jeste klub očigledno zdrav i sjajno se radi i sve, ali ipak neko je Keli Ubre a neko je Wiggins. Ne kažem da su slični igrači, ali Wiggins je ćutao, slušao, vakcinisao se iako mu to nije bio plan, verovao je da će da napreduje ukoliko bude slušao starije i iskusnije iako ima igrača koji su imali 2x slabije statistike nego on u Minesoti pa misle da su   popili svu pamet. Sjajna priča, Wiggins je najbolja priča ove titule. Druga najbolja priča je Stefova buka i bes i uzimanje mesta koje mu pripada od 2015, a treća priča je povratak Kleja i pre svega Kerra koji je imao muda i nerava i zanja i iskustva da to uradi kako je uradio. Tu je i priča o Poolu i Loonu, Drejmondovo podkastovanje i zvanično institucionalno napušavanje svega i svih i tako dalje.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, freethrow said:

Onda bi Stef trebalo da najavi da će da se posveti bejzbolu golfu na jedno godinu-dve.

 

Quote

"That Game 4 was iconic to me. It's like much more than just the win, that game right there was just like, alright, this is one of the greatest we've ever seen. And in that environment and the shots he was making … and the rebounds though. It was the rebounds for me, 'cause playing with Steph, that's how I know he's super, super engaged when he's on the boards heavy. Coming over somebody's back ... so it's just like, he really wants this.”

 

Link to comment
Share on other sites

Ama ne sporim ništa, ne pljujem KDja, nemam ništa protiv njega, nemojte tako. Dobio je vozačko mesto, dokazao se, uzeo je 2 FMVP, ok je. Vreme je za Wigginsa i Kumingu i Poolea i Stefa za volanom.

 

Za bejzbol sam napisao zato što smatram da bi to bila najveća uvreda Stefu u ovom trenutku, nakon ovakve sezone. Možda još i Dejma da dovedu, ne znam.  Govorio sam i pre početka sezone, jebeš titule, hoću da gledam genuine GSW basketball.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Ama ne sporim ništa, ne pljujem KDja, nemam ništa protiv njega, nemojte tako. Dobio je vozačko mesto, dokazao se, uzeo je 2 FMVP, ok je. Vreme je za Wigginsa i Kumingu i Poolea i Stefa za volanom.

 

Za bejzbol sam napisao zato što smatram da bi to bila najveća uvreda Stefu u ovom trenutku, nakon ovakve sezone. Možda još i Dejma da dovedu, ne znam.  Govorio sam i pre početka sezone, jebeš titule, hoću da gledam genuine GSW basketball.

Nisam to citao ali respect za to💪

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...