Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Aluzije na dužinu od 17cm, kao i potentnost, mislim da sada najzad razumem zašto uini kao retko koji muškarac najviše ceni lepotu kod NBA igrača, ali i sajz - npr. "mali pacov" Treja sa svojom visinom teško da može da dobaci do poželjnih 17.🤏

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

mislim da je grofo spominjao rob williamsov ugovor pre neki dan. cini se da ce taj ugovor biti najbolji u naredne cetiri godine. vrhunski potez celticsa da mu u pravom trenutku daju ugovor i to kada 90% utakmica pocinjao sa klupe. video se potencijal samo su problemi bili povrede i licne greske.

 

sunsi su isto uradili dobar posao sa bridgesom. charlotte je npr. 'zakasnio' sa milesom, nudili su 60/4, sto je ovaj odbio i sada ih ceka zajebana situacija gde ce najverovatnije morati da mu daju maksimalan ugovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LordOfTerror said:

Navedi mi jednu ekipu koja je igrala finale konferencije da joj je prva napadacka opcija najgori suter za 3 u ligi, da druga napadacka opcija ne sutira trojke i da ostatak rostera cine G league specijalci?

 

Kad je Vincent izgubio one 2 lopte na pocetku 4/4 stvarno sam pomislio da bi im dobro dosao jedan prekaljeni krompir u vidi Veslija Metjuza.

 

Njima je Strus maltene treca napadacka opcija, ima vecu slobodu od Herro-a. Vincent 5. igrac na rosteru i 4. najbolja napadacka opcija.

 

To je dobro skrivano u toku regularne sezone ali kada naletis na ovakvu klasu od ekipe kakva je Boston i budes ogoljen ovo jeste jedna od najtragicnijih predstava da ja pamtim. 

 

Naravno da su i povrede kumovale ali neke elementarne stvari nisu u stanju da odradjuju...

 

Edit : Pored svega glavni mi je utisak Udoka, ne pamtim da je neki trener bolje odradio PO. Iz serije u seriju donosi savrsene odluke. Likovi kao Budak,Bo Jack i ostale zadrte, izandjale budaletine deluju kao cirkuzanti u poredjenju sa njim.

 

 

 

 

 

 E moj druze, tebi je ekipa koja je bila prva u regularnoj sezoni, stigla uredno sa 4-1 i 4-2 do finala konferencije meljuci svoje rivale u kljucnim tekmama, igrala finale pre 2 godine (a tad si naravno nalazio izgovore babl i za uspeh Heata i Lakersa ;D ) najgora ekipa ECF u poslednjih 10 godina. 

 

 Kao prvo Butler sutira 32% za 3 u ovom plejofu sto je daleko vise od njegovog sezonskog proseka i sve do povrede prakticno nije imao losu plejof tekmu, niti je Heat ijednom gubio u seriji. Kapiram da je moderno pljuvati po Butleru (i igracima koji nemaju dobar sut za 3pts) ali hajmo malo realnosti. 

 

 Lepo je koncipiran ovaj Majami, ne vidim razlog za pljuvanje&potcenjivanje ekipe koja je te G-league igrace za jeftine pare pripremila i izvukla od njih solidne role playere kao i pokusaj oporavka nekih izranjavanih olstarova kao Oladipo. Nastalo je gomila problema koji su ih pratili i tokom regularke -> izostajanje Laurija, injury-prone Butler, a sada je i Herroa izdao groin koji im je strasno vazan za ball-handling, kreaciju, kreiranje za sebe iz driblinga i spark sa klupe. Bez njega i sa ovakvim Laurijem prakticno ceo pritisak spada na ranjenog Batlera i Oladipa. Problem je kad role playeri moraju da uskacu u vece patike od njihovog broja, tada nastane cesto ovakav brick-fest jer su udarne poluge ranjene ili izostaju pa ne mogu da povuku...

 

3 hours ago, medobrundo said:

 

Eh sad, zelenim smećarima se otvorilo. Pa ako je nekome trebalo da se otvori, njima je trebalo.

 

Izabrali su da idu na Bruklin u prvom kolu, iako su se svi okolo razbežali i kalkulisali. Isti taj Bruklin su pregazili, sve da dva najtalentovanija napadača današnjice. Bukvalno ih obesmislili i na neki način doveli u pitanje i njihov legacy. Sve u svemu, ne pamtim tako nemilosrdno gaženje.

 

Zatim su otišli pravo na šampione i njih rešili. A nakon toga na ekipu koja je bila ubedljivo prva na Istoku u regularnom delu.

 

U finalu, ako uspeju da savladaju MIA, ići će na GSW kulturu i dinastiju, najbolji tim prethodne decenije, ekipu koja je promenila košarku.

 

Sve u svemu, na papiru najteži mogući raspored. Na terenu, imali su protivnici nekih povreda, ali ništa sa čim se i sam Boston ne suočava tokom ovog PO. Sa koliko intenziteta igraju, pravo je čudo da su svi i dalje na nogama. I to je jedan kvalitet. 

 

Majami je takođe uradio odličan posao ove sezone - ali, kladili su se na to da Lauri može da izvuče još par dobrih sezona, a on se raspao. Takođe, tačno je da Adebajo nije iskoračio. Lično sam očekivao mnogo više od njega nakon babla. Svaki invalid u ligi je naučio da šutne trojku, a on i dalje opali 0.1 po utakmici. 

 

I pored svega toga, serija još nije gotova. Nije lepršavo, ali ne pamtim intenzivniji PO.

 

Dobar si post napisao, priznajem da sam bio very salty nakon utakmice, posebno jer je postojala nada posle prvog poluvremena.

Malo me iziritiralo konstantno potcenjivanje Majamija i Butlera, nista strasno 😄 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Kapiram da je moderno pljuvati po Butleru (i igracima koji nemaju dobar sut za 3pts) ali hajmo malo realnosti. 

 

meni je najjače kad ustanem ujutru, čekiram kutija-rezultat i vidim koliko je brown porobio a onda krenem da čitam pljuvanje po njemu u prvoj četvrtini i onda na poluvremenu samo konstataciju da se konačno pojavio :lol_2:

 

ne znam zašto sad ovo pišem osim zato što je većinski omražen, kao i butler. 

razumem da ljudi ne vole đanu i treja, oni su kao neki bizaro laurel & hardy ali ovo je prevršilo svaku meru  : i

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

meni je najjače kad ustanem ujutru, čekiram kutija-rezultat i vidim koliko je brown porobio a onda krenem da čitam pljuvanje po njemu u prvoj četvrtini i onda na poluvremenu samo konstataciju da se konačno pojavio :lol_2:

 

ne znam zašto sad ovo pišem osim zato što je većinski omražen, kao i butler. 

razumem da ljudi ne vole đanu i treja, oni su kao neki bizaro laurel & hardy ali ovo je prevršilo svaku meru  : i

 

Ništa se ne može porediti sa hejtom prema Treju i Janisu, Đimi je još i voljen.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ništa se ne može porediti sa hejtom prema Treju i Janisu, Đimi je još i voljen.

 

ja stalno imam utisak da samo ja mrzim trajčeta. ne računam knicks fanove, oni to situaciono a pali bi u fras od sreće kada bi došao.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

ja stalno imam utisak da samo ja mrzim trajčeta. ne računam knicks fanove, oni to situaciono a pali bi u fras od sreće kada bi došao.

 

Nisu Niksi te srece da im takva igracina dodje. 😛 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LordOfTerror said:

@Deglado 

 

Navedi goru ekipu u finalu konferencije :s_d:

 

Jedino sto ih vadi je to sto peglaju dobru odbranu.

 

Meni je sve bilo jasno posle 3. i 4. utakmice protiv Filadelfije kada su svi bili zdravi o kakvom se zmaju od papira radi. 

 

Navedi ekipu koja ima vise povreda u finalu konferencije?
OD startera samo jebani Bamonte nije rovit, mentalno je mozda rovit, posto igra kao pickica ceo PO.
Lowry-Strus-Hero-Batler-Tacker svi vidljivo povredjeni, ali dobro zmaj od papira
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne osporavam povrede ali problem sto u toj ekipi sem Butler niko ne moze nista da kreira u half court napadu.

 

Zatezu za ugovor Herro-a, Robinsona ponizno nabili u kucicu pod izgovorom da ne moze da igra odbranu a ovog ukropa probusise kao Miu Kalifu.

 

Nema trika da Herro nije mogao da igra juce, ali kad ga zajebavas cele sezone ne samo sa ugovorom nego se qrcis i zavrsavas utakmice sa Martinom, Vincentom i ostalim cirkuzantima kroz celu regularnu sezonu naravno da mu ne pada na pamet da svoju karijeru dovodi u bilo kakav rizik.

 

Evo sada mogu da daju Strusu 100 miliona za 4 godine i teraj u krug...

 

Edit: Lesinarska fransiza, mogu da pogledaju pride jel preminuo jos koji bivsi super star da ga dovuku, Joe Johnsona, Ajze Tomas, Chandler Parsons?

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ja stalno imam utisak da samo ja mrzim trajčeta. ne računam knicks fanove, oni to situaciono a pali bi u fras od sreće kada bi došao.

 

 

Ma daleko od toga da si jedini. Ja imam utisak da ga dosta ljudi ne miriše (eufemizam), a to se često provlači kroz šale i zezancije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

???

 

herro je bio spreman da igra mozda i odlucujucu utakmicu u sezoni ali nije igrao jer zbog cega tacno?

Zbog da jedu govna.

 

Niko nije bio spreman ni Butler,ni Lowry,ni Tatum , ni Time Lord, ni Smart...

 

On koji je pratkticno presedeo 4. mec iz predostroznosti da bi odigrao 5 jedini i nije igrao.

 

Iz prostog razloga sto nema nikakve garancije da ce dobiti max ugovor od Majamija zasto bi rizikovao?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

@Deglado 

 

Navedi goru ekipu u finalu konferencije :s_d:

 

Jedino sto ih vadi je to sto peglaju dobru odbranu.

 

Meni je sve bilo jasno posle 3. i 4. utakmice protiv Filadelfije kada su svi bili zdravi o kakvom se zmaju od papira radi. 

 

 

 Bilo ih je kroz istoriju mnogo ali ovako na prvu iz glave -> Portland 2019, Atlanta 2015. sa sve 4 all-stara popila metlu od ranjenih Kavsa sa sve Budakom na klupi i Alfredom..

 

 Kazu pustas zmajeve rekom papirne,

 na svakom pise Dzimi Batler potcenjen je

Link to comment
Share on other sites

TimeLord je bas ozbiljna atletska azdaja. Nije cak ni toliko los suter, sto mislim da moze da se iskoristi u nekoj buducnosti. Uzimajuci u obzir da ce te fizikalije svakako pasti, ako hoce ostati relevantan, mora makar neki oblik suta da nabaci. 

 

To sto on moze da stigne i pokrije i na cemu da lupi rampu je prosto nerealno. I sama njegova pojava u reketu te tera da bacas cigle jer ne znas odakle ce te smecovati kao Ivan Miljkovic. 

 

Ali mislim da taj njegov deo igre maksimalno dolazi do izrazaja oko petorke u kojoj igra. Kao sto je i mrcina Perkins u onim Celticsima bio veoma bitan sraf, tako i ovde u paru sa Horfordom treba poroditi te poene. 

 

Ono sto je kod njega problem jeste sto i dalje zna nekad bas zestoko da skace finte i to protiv losih sutera, ali nije ekstremno kao sto je bilo. Povrede su ga prilicno osakatile do sada i videcemo koliko ce to koleno stradati ubuduce. 

 

Ainge se kladio na njega ore Micth Robinsona i deluje da je pogodio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Rekli mu nema potrebe ti da igras nezalecen evo vraca se Lowry spreman kao zapeta puska 😆

Iskren da budem, ne bi me uopšte iznenadilo i da je istina da mu Majami nije dao da igra.

 

Prosto iz razloga, jer možda misle da nije zaslužio maksimalni ugovor, pa da ostane čitav i na leto ga trejduju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...