Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Meni je utisak skroz suprotan. Jokic odigra najbolju mogucu utakmicu, Kazins vrati vreme 10 godina unazad, ne bih rekao ni da im je bekovska linija lose odigrala, imajuci u vidu da su na nivou ABA lige, sa druge strane, GSW promasio otvorenih suteva koliko nece ni u jednoj utakmici do kraja plejofa i na kraju odigraju jaku cetvrtu i zavrse seriju.

 

To je znak sampiona. Oni mogu samo bolje da igraju, imajuci u vidu da se maltene tek uigravaju u ovoj postavi.

 

Memfis ima jacu odbranu, ali kad GSW igra tu nema odbrane. Mislim da ce i to resiti sa nekih 4-1.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte malo ozbiljnosti u prognozama. Media Darlings su 1:3 sa Grizlijima u RS. Ako uopće i prođu u šta ja vjerujem da hoće a ako ne onda će im i Sota dati papra. To će biti teške serije koje će minimum ići u 6 mečeva tko god im bio protivnik pod pretpostavkom da neće biti ozljeda važnih igrača. By the way @freethrow gdje je zapelo sa bodovanjem na NBA prognozi.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ti i Loshmi. Izdvojila se ozbiljna ekipa na vrhu koju će biti teško stići. Mi koji smo verovali u Nešovu četu treba da uradimo neke tetovaže na čelu da nas ljudi odmah prepoznaju, da pređu ulicu.

Dragi moj, Boston je ozbiljna ekipa koja je doživjela potpunu transformaciju s početka sezone Netsi su malo je reći bili jako nestabilni.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Priznajem da nisam ispoštovao u potpunosti transformaciju, ali pre svega nisam verovao da je proizvod Nešove igračke veličine i njegovog trenerskog umeća konstanta.

Bojim se da je Neshova karijera u Netsima istorija. Za razliku od igračke koja je bila sjajna trenerska mu je zasad jako tanka i upitna.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Bojim se da je Neshova karijera u Netsima istorija. Za razliku od igračke koja je bila sjajna trenerska mu je zasad jako tanka i upitna.

 

(na stranu to što nema dokaza da je nash makar i solidan trener + na stranu to što su woj i marc stein rekli da njihovi izvori tvrde kako nash neće biti "fall guy")

 

mislim da nije pošteno ceniti nashov učinak u ovosezonskim okolnostima: 

irving ne igra, pa igra samo na strani;

durant se povredi na duže;

harden zatraži trejd gde dobiju seth curryja i simmonsa; simmons ne igra

joe harris džinović out cele sezone

krpljenja sa drummondom i dragićem koji je još i dobro uradio svoje

 

sve u svemu, teško je napraviti nešto smisleno u celom tom haosu; a onda i durant otprilike (ne bukvalno) prvi put u životu odigra lošu seriju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

(na stranu to što nema dokaza da je nash makar i solidan trener + na stranu to što su woj i marc stein rekli da njihovi izvori tvrde kako nash neće biti "fall guy")

 

mislim da nije pošteno ceniti nashov učinak u ovosezonskim okolnostima: 

irving ne igra, pa igra samo na strani;

durant se povredi na duže;

harden zatraži trejd gde dobiju seth curryja i simmonsa; simmons ne igra

joe harris džinović out cele sezone

krpljenja sa drummondom i dragićem koji je još i dobro uradio svoje

 

sve u svemu, teško je napraviti nešto smisleno u celom tom haosu; a onda i durant otprilike (ne bukvalno) prvi put u životu odigra lošu seriju.

 

Imaš ti svoje pravo ne kažem , stoji sve to šta si naveo međutim mene Nash nije uvjerio da je još dorastao ulozi prvog trenera NBA ekipe. Što ne znači da neće biti jednog dana. U ovom trenutku je tako IMO

Link to comment
Share on other sites

Ma sve ja to znam, meni čak ni to  nije problem. Problem je što je dopustio da započne karijeru na način na koji je to učinio - ne kažem da od njega neće ispasti na kraju sjajan trener, ali početak je bedan, sa ekipom koja kaže ne treba nam trener i sprda se, sa ovim likom koji kaže KD i ja ćemo da vidimo kako da vodimo ovu ekipu i slično. Nismo ništa ni videli od Nasha, to i jeste moj problem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Imaš ti svoje pravo ne kažem , stoji sve to šta si naveo međutim mene Nash nije uvjerio da je još dorastao ulozi prvog trenera NBA ekipe. Što ne znači da neće biti jednog dana. U ovom trenutku je tako IMO

 

ma jasno, i ja napisah u prvom redu da nema dokaza da je uopšte trener. međutim, ubeđen sam da bi se 99% trenera slično provelu u datim okolnostima, tj da skill tu nije bio nikakva garancija uspeha, eventualno neki strava motivacioni govori u seriji :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

ma jasno, i ja napisah u prvom redu da nema dokaza da je uopšte trener. međutim, ubeđen sam da bi se 99% trenera slično provelu u datim okolnostima, tj da skill tu nije bio nikakva garancija uspeha, eventualno neki strava motivacioni govori u seriji :lol_2:

tipo Radonjić 😂😂😂

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Ne znam šta da ti kažem, priča se da su Wiggaru savladali Igoudala i Drejmond i da je onda ušao Kerr sa špricem u jednoj ruci i čekićem u drugoj...

 

pre tog kobnog ulaska u svlačionicu, wiggins je james wisemana zvao da krenu nakon treninga na pivu, ali mu je james samo reka

wiseman say only fools rush in   😱

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...