Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Iskren da budem, pojma nemam šta je Netsima značilo, posebno Benu da ne igra game 3, a već za game 4 će biti dostupan kada je serija rešena.

 

Samo 2 dana razlike, totalno neozbiljno.

 

A sta bi ovde Simmons doprineo? 

Link to comment
Share on other sites

Durantu se desio "Dalas". Izgleda potpuno psihički ubijeno. Šutira katastrofalno u ovoj seriji, gubi lopte kao potpuni amater. Najgore od svega je što se vidi taj strah u njegovoj igri, sve više bira alibi rešenja. Ušli su mu potpuno u glavu igrači Bostona. Nije to naravno jedini problem ovih Netsa, ali je nekako najveći šok za košarkaški svijet ovakva igra Duranta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Irving totalno razocarao nakon onako mocne G1

Sve u svemu Netsi su nesto bolje prosli od Lakersa i Clippersa ; izostanci i silni problemi dodju kad tad na naplatu (Irvingova situacija, Durantove standardne povrede, nejasne rotacije, Harden hteo da ode a dovukli su ruinu Simmonsa). Vrhunac je ovo ocajnicko ubacivanje Blejka, da i on opali koju kad je vec sve otislo u q... Dobro su uopste i prosli u plejof, da nije skinut "ban" Kajriju, ne bi ni videli plejofa..

Link to comment
Share on other sites

Ok, Kajri sad gubi 3:0 od ekipe kojoj je on trebalo da bude lider,

ali mu se nije dalo.

Ja bih ovakve 3:0 rezultate u prvoj rundi pretvorio u instant prolaz,

sta tu sad ima Kajri da se nesto cima i da smara ostale.

Ovo je verovatno i kraj za njega u Bruklinu, bilo bi prirodno da se svima popeo 

na glavu. Mislim da neki non kontender ili mali sportski tenkic vapi za njim.

 

Link to comment
Share on other sites

Sota usla u sutersku seriju, sve ubacise. Deluju dosta bolje, valjda nece neki meltdown kao prosli put. 

 

Osakati ih Bane onako posteno. 

 

Zajebana ekipa Memphis, nema sta. 11 igraca imaju u rotaciji, uvek moze neko lepo da eksplodira. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Ali Irving burazer koji zbog posta ne jede i ne pije, a pokazuje srednji prst i psuje se sa navijacima, bas je retko lud lik.

 

Kao da ne verujem svojim ocima da gledam Durenta onako beskorisnog, par puta mi ga je bilo zao koliko je unakazen. Stiv Nes ga drzi 46 minuta u igri da bi ovaj uzeo 11 suteva? Suludo. Pritom je on ove sezone standardno przio, i odjednom kao da je propao covek, ne pokusava da sut uzme. Istina, trudio se da razigra, da kazni udvajanja itd., ali opet nidje veze. Brus jebeni Braun uzme 8 suteva vise od njega.

 

Kako god, metla je spremna.

Edited by Carl Johnson
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

al je milina gledati edwardsa u odbrani, pogotovu kad se i bewerlyapalu, još i towns, reket zaključan, oni ulazi morant nič, samo šajbu trojke pa kako krene baneta...russel se prilagodio...edwards je malo enigma, beastie boy je, pegla i napad i odbranu, ali nzm gde mu je limit...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2022 at 9:15 AM, freethrow said:

Pitanje: da li su neprimetne stvari koje se dešavaju u ovom plejofu činjenica da je KD počeo postepeno da popušta i da kreće silaznom putanjom (ili su to samo bile laži batine Seltiksa?) i da li je Harden definitivno ispao iz priče Top10 igrača? Da li je i Mičel neprimetno ispao iz grupe mladih superstar bekova (Booker, Donča, Ja itd)? Ili je ovo samo preuranjeni uzorak od jedne utakmice?

 

Neću više.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

da li je jah neprimetno i jednom nogom iskoračio iz superstar potencijal segmenta u vrlo-dobri-ali-ne-sjajni mladi igrači?

@freethrow hehe

 

inače, sinoć sam prvi put gledao hardena u 76ersima;

malo mi se čak i dopalo što se kreće sporije nego ikad - kao da staviš neki auto iz 80ih danas na autoput i gledaš taj prizor

 

i dalje je sve ostalo tu, ima skilla da preliva, ima court vision ali mi se prispavalo u par navrata kad krene da dribla

 

čudno je to sve nekako izgledalo, uopšte nije bio loš ali 76ersi su bili skoro pa nezainteresovani da završe seriju sinoć

half-assed, što kažu ameri

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Znaci KD bez minimum 2 superstara, teski k.... u plejofu.

 

Al se batica sjebao sa odlaskom u Netse ali dobro.

 

Prošle godine je protiv Milvokija kidao sa 0.5 superstarova u timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...