Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

7 minutes ago, delgado said:

 

Film

Rekord

Trofej

LA

 

Resenje Kolone A --> King

Kolona B - Dalas, Kolona C - 4:6, Kolona D - GM

Konascno resenje - Not a goat

@delgadoako se ponovo ispadne u prvom kolu PO da li ove 4 godine smatras neuspesnim? Realno 3 sezone u medju dva glavna favorita za titulu, a samo jedan trofej i dve blamaza sezone bi bio bas slab ucinak. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

@drperce sta ti mislis, da li su te 4 godine uspesne ili neuspesne u slucaju ranog ispadanja u PO ove sezone?

Meni je to bas lose, ali me interesuje sta delgisa misli kao najveci fan.

Ne bi me cudilo da Bron zapali na kraju sezone

Edited by drperce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, drperce said:

Kolona B - Dalas, Kolona C - 4:6, Kolona D - GM

Konascno resenje - Not a goat

@delgadoako se ponovo ispadne u prvom kolu PO da li ove 4 godine smatras neuspesnim? Realno 3 sezone u medju dva glavna favorita za titulu, a samo jedan trofej i dve blamaza sezone bi bio bas slab ucinak. 

 

 

 Rekao sam vec sta smatram, titula je resila sve dileme. Ja nisam pobornik tog win all / bust koncepta, voleo bih da smo bolji i da se koljemo u tekmama RS-a, ali u ocima hejtera ovako ispade jos bolje -> ne mogu da mu se dodaju izgubljena finala u cv kao kontraargument grejtnesu, znaci 1/1 dobijena finala u LA-u 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Ubio je Lakerse, ali je potpuno promenio mehaniku šuta u smislu izbegavanja kontakta i odlaska u taj neki ofbalans zonfić-

nisam mnogo gledao dubse od povratka kleja, ali po hajlajcima se cini da se uopste ne steka

na ulazu ide ka kosu jako i do kraja

kako tacno mislis da mu je drugacija mehanika?

verovatno ima nesto sto ja ne vidim

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

nisam mnogo gledao dubse od povratka kleja, ali po hajlajcima se cini da se uopste ne steka

na ulazu ide ka kosu jako i do kraja

kako tacno mislis da mu je drugacija mehanika?

verovatno ima nesto sto ja ne vidim

 

Imam utisak da se mnogo češće opredeljuje za fadeaway, čak i kada nema potrebe, trudi se da po svaku cenu minimizira kontakt sa čuvarima i jako je raširio noge pri skok šutu, iako ih je i pre širio, ali ne ovoliko.

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

 

Edited by freethrow
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...