Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

7 hours ago, uini said:

 

there you go

 

 

ben-simmons-cant-shot-funny-meme.png

 

Hvala. Mrzi me da tražim sliku debelog Hardena koji se vuče po parketu - zamisli da sam tako nešto stavila.

 

Ali danas je popularno hejtovati i pljuvati Simonsa, i to ne samo ovde. 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Istina, ali Ben je close 2nd. Opet ću reći, zaboravlja se da je Simons držao Filu na vrhu Istoka prošle sezone dok se Embiid oporavljao od povreda ili odmarao. 

 

Da je zabrljao protiv Atlante - jeste, ali s druge strane je neverovatno da iko u Filadelfiji očekuje da on rešava utakmicu i to šutem. Nakon celog tog cirkusa Embiid i Rivers kao dva najveća klošara svaljuju svu odgovornost (i krivicu) za poraz na Simonsa. 

Da je preplaćen - jeste, ali nije jedini. 

 

I on i Harden su očigledno teški karakteri ali ja bih eto pre uzela Bena i uparila ga sa nekim bekom da sve pršti 🙂 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

I on i Harden su očigledno teški karakteri ali ja bih eto pre uzela Bena i uparila ga sa nekim bekom da sve pršti 🙂 

Benu je neophodna ekipa koja ima centra da šutira trice.

 

Samo takva ekipa ima potencijala da nanese ozbiljnu štetu protivniku. Meni bi on bio zanimljiv za Denver.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Benu je neophodna ekipa koja ima centra da šutira trice.

 

Samo takva ekipa ima potencijala da nanese ozbiljnu štetu protivniku. Meni bi on bio zanimljiv za Denver.

 

Na osnovu čega? Jokić ima 35% za 3P kroz karijeru na 2.9 pokušaja, Embiid 33% na 3.5 pokušaja. 

 

Možda bi bio bolji fit sa Nikolom jer je on plejmejker u Denveru pa bi mu tu olakšao posao, ali i dalje ga ne vidim u timu sa dominantnim centrom.

 

7 minutes ago, Miki28 said:

Pa nisam bas siguran da je preplacen.

Okej nema sut ali odbrana i pregled igre su vrhunski.

 

Smatram da je preplaćen, ali pošto gomila igrača ima basnoslovne (a besmislene) ugovore, to mi ne smeta. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Na osnovu čega? Jokić ima 35% za 3P kroz karijeru na 2.9 pokušaja, Embiid 33% na 3.5 pokušaja. 

 

Možda bi bio bolji fit sa Nikolom jer je on plejmejker u Denveru pa bi mu tu olakšao posao, ali i dalje ga ne vidim u timu sa dominantnim centrom.

Nema veze, za Bena je dovoljno Jokić da daje trice, ne računajući to što Jokić ima tešku gravitaciju u igri i stalno biva udvajan. Ben bi se kao malo ko uklopio sjajno sa Jokićem. Ben bi posebno kažnjavao svako udvajanje Jokića svojim ulazom do reketa čim dobije pas od Jokića. Embid to nema, jer čim bude udvojen on doda prvom do sebe, Jokić je u tom pogledu moćan.

 

Kao što Gordon sada igra košarku karijere u Denveru. Prosto je neverovatno da on ima 60 TS, a nikad nije bio ni blizu toga. Naravno, jer mu je to Jokić omogućio.

 

Što se tiče samih statsa, Jokić poslednje dve sezone šutira 38-39% za 3.

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki28 said:

@DameTime teska srca ali bih nekako ukljucio Russa u trejd za Lillarda. Pikovi naravno.

 @delgado sta se desava sa ovim tvojim? Skupo kostalo jurenje statsa?

 

Znas i sam da nasi odmaraju na smenu, samo su 16 utakmica skupili zajedno... Covek je nas je odrzao u trci za plejin, sad nek Dejvis prikupi neku pobedu dok se King ne vrati. I titula u bablu je zapocela protiv Portlanda, mozemo i sad u prvom kolu plejina s njima pa posle LAC-Sotta ili ko vec bude tu 😄  Nije lako, ali nije ni neizvodljivo, od starta na noz 😛

 

Izgleda da niko nije zainteresovan za usluge RW-a, THT-a i Nunna, tako da smo u kurcu pred ovaj deadline sa assetima, a nemam ideju ni ko bi od ovih buyout igraca mogao da potpise za nas... Na kraju je ispao los ugovor i za Nunna od tih 5 miliona koji smo mogli dati nekom jer lik nije sposoban ni da se pojavi na terenu, a teska srca moram da izjavim da je bolje da smo dali ugovor Karusu mesto THTu iako stvarno nisam tako ocekivao da bude, ubedjen sam bio da ce Talen vise doprineti, ovo je sad tragedija, kao da mu se ne igra... I od Dvajta sam ocekivao vise...  Za sad od pojacanja ferceraju dobro samo Monk i Melo na minimalcima. Vcrs jos bez Mela, najebali smo...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Nema veze, za Bena je dovoljno Jokić da daje trice, ne računajući to što Jokić ima tešku gravitaciju u igri i stalno biva udvajan. Ben bi se kao malo ko uklopio sjajno sa Jokićem. Ben bi posebno kažnjavao svako udvajanje Jokića svojim ulazom do reketa čim dobije pas od Jokića. Embid to nema, jer čim bude udvojen on doda prvom do sebe, Jokić je u tom pogledu moćan.

 

Kao što Gordon sada igra košarku karijere u Denveru. Prosto je neverovatno da on ima 60 TS, a nikad nije bio ni blizu toga. Naravno, jer mu je to Jokić omogućio.

 

Što se tiče samih statsa, Jokić poslednje dve sezone šutira 38-39% za 3.

 

Svi samo čekaju da dođu u Denver i da tamo Jokić od njih "napravi igrače". Kako neko može nekom da "omogući" TS%? 

 

Kao što rekoh, verovatno bi se bolje uklopio sa njim jer je Nikola vrhunski kreator igre. Ja sam išla na veći uzorak da ti pokažem kako Embiid nije ništa lošiji centar kad su u pitanju trojke, pa su opet on i Simons loš spoj.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Taman muceni Lakersi malo zaigrali odbranu i vrati se Shelob, primice 50 poena u 1/4 😆

 

 Objasni odakle ovaj novi nadimak Kingu 😄

blowout vec u prvoj cetvrtini, mislim da svi u Lakersima zajedno jedva cekaju kraj sezone da se ne blamiraju vise

Link to comment
Share on other sites

Kako plese nase dete Julije Rendal, Uini sto sad spavas ?

Na lakerse i mrav dize qrac pa je cak i Kemba posle 2 scoreless tekme pogodio prvi sut --> trojku i prekinuo post

Ovde bi se Melo 100% zapalio protiv Niksa, al eto cele sezone nesreca

Link to comment
Share on other sites

Ne igra ni Dwightara pored Mela pa nazalost moramo da gledamo Arizu na parketu (i DaJa)

haha glupa Kornjaca krenula da sutne i ispala mu lopta koja je rezultirala kontrom Nixa, 2 promasena zicera Toppinga i prikucanim trecim! 

jos ga Grimes castio sa 3 bacanja, faulira ga na sutu za 3 i prilazi mu, potpuno neverovatno

da shuwdownuju glupandera ako je ikako moguce gore ne bi moglo da bude 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...