Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

11 minutes ago, gggggggg said:

taj ugovor uopste nije los, niti je on los igrac kao sto ga ti vidis. skoro 19 ppg, 40% za tri i skoro 60%ts, uopste nije za biciti. kada bi clippersi bili kompletni bio bi verovatno najbolji 6th man u ligi.

 

Pa taman je legao Clippersima koji se spremaju za sledecu sezonu.

 

Sve je to super u teoriji ali u praksi ko jos ima toliko prostora i mrtvih ugovora da ponudi za takvu klopusinu?

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

Posle ovog blamiranja, ne bi me cudilo da sutra posalju Hardena za Simmonsa..

 

zašto blamiranja, pitam bez gledanja?

 

njima sticajem okolnosti igraju značajne minute tri rukija (thomas, edwards, sharp) plus ovaj claxton koji ima iskustva koliko i rukiji otprilike.

bez duranta, hardena pa čak i aldridgea, ostaju velečasni kyrie away irving feat mills, james johnson, griffin, bembry, bruce wayne bobby brown....

 

knicksi bi mogli da dobiju ovu ekipu, verovatno i spursi i ostatak najlošijih ekipa lige.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

cisto sumnjam da ce doci do trejda sada. jedino ako harden bas zeli da ide iz brooklyna.

 

inace bas sam juce hteo pitati koga bi pre zeleli u ekipi, simmonsa za 30 miliona ili hardena za 50...

 

Simonsa, i to bez mnogo premišljanja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

zašto blamiranja, pitam bez gledanja?

 

njima sticajem okolnosti igraju značajne minute tri rukija (thomas, edwards, sharp) plus ovaj claxton koji ima iskustva koliko i rukiji otprilike.

bez duranta, hardena pa čak i aldridgea, ostaju velečasni kyrie away irving feat mills, james johnson, griffin, bembry, bruce wayne bobby brown....

 

knicksi bi mogli da dobiju ovu ekipu, verovatno i spursi i ostatak najlošijih ekipa lige.

 

Gubili su preko 30 razlike sredinom trece cetvrtine od Jazza bez Goberta i Inglesa naravno..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

 

Gubili su preko 30 razlike sredinom trece cetvrtine od Jazza bez Goberta i Inglesa naravno..

 

okej, nije prijatno ali kao što rekoh, imaju više rukija i ruki-sofmora nego regularnih igrača. a ti regularni su averidžare minus irving koji igra part-time.

siguran sam da je jazz doživeo veće sramote ove sezone i to u punijem sastavu

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

real beautiful recognize real beautiful

 

 

Mudro je pustio bradu da mu se ne vidi podvaljak sad u sezoni sarme, pečelja, štruklja, mlinaca, podvarka so kranjsko klobaso ampak prekmursko gibanico 😛

 

U ostalim vijestima:

- malo mi je neugodno kako se Vučević bio naložio da zlostavlja lika od 195 koji je silom prilika morao da ga čuva;

- mnogo mi je neugodno koliko OKC Tandaramandara prijeti da postane groblje talenata, nikakvu koncepciju nemaju, infantilno se nalože na najnoviju igračku i sve drugo zaborave, prošle godine je Theo Maledon dokazao sa 19 godina da mu je mjesto u NBA (imao nešto tipa 10 ppg i 6 apg), ove godine je dobro ako uđe u garbiđu, za manje od pola godine su mu sjebali i košarkašku i trade value. Ja da sam GM neke druge franšize konstantno bih lešinario takve igrače za pikove, jebliihpikovi.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Ne dopada mi se ovo sa Bruklinom. Potreban nam je jak Bruklin, pošto nekako ne vidim Čikago kao toliko jaku ekipu ove sezone nažalost. Potreban nam je neki dobar tim koji će sprečiti da Portis i Grejson opet dođu da biju u finalu.

 

Jedino da se nadas vozdizanju MajEmija.

 

Ups, pa i oni biju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Nugetlija said:

Ali oni nisu draftovali ni Kawajia ni Georga. Mi smo skromna franšiza koja živi od svog skautinga. Nije isto kad stvaraš neku svoju priču godinama, ili ovako kao instant ekipe Bruklin, Lakersi, Klipersi.

Evo spominje se Harden u Denveru mada po meni nije dobar fit, ali eto...možda nešto urade

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

 

 

Fotkica izgleda jos mocnije. Kao oldskul posteri sto smo devedesetih drzali na zidovima, ove zabrinute face Indijana fanova dodaju na utisku 😄

jxfkwvz4fxf81.jpg

 

 

Inace Quamdeen Ayopo Ayo Dosunmu moze da se ispostavi kao Karnisovasov fenomenalan ubod. Vec je elitni "on ball" defanzivac, ne znam sta kazu napredne statistike, ali subjektivni osecaj je da se niko nije naigrao pored njega, a vidimo polako da ima i solidan ofanzivni potencijal. Lepo vidi igru i deluje kao najbolji plejmejker u Bullsima trenutno, makar kad je pozicioni napad u pitanju. 

Edited by threepwood
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LordOfTerror said:

Pa taman je legao Clippersima koji se spremaju za sledecu sezonu.

 

Sve je to super u teoriji ali u praksi ko jos ima toliko prostora i mrtvih ugovora da ponudi za takvu klopusinu?

 

evo npr pelicansi, puni su pikova prve runde a i vrlo lako mogu matchovati platu. bila je vest da su zaintersovani za bekove, gde ces bolje od powella, za ne toliko veliku cenu. 

 

a i da sam dallas, dao bih bullocka i powella za njega, uz naravno pikove...

 

sigurno da ima jos

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...