Jump to content

Rusija - zemlja cuda


dude

Recommended Posts

Smrdljiva mafijaška teritorija jer to nije država.  Da sam ja ovde neki moderator na keca bih doživotno banovao svakog ko kaže jednu afirmativnu reč za tu tvorevinu - jer takvi nas guraju u najmračnije dubine i propast...

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Феноменално је раскринкао корупцију Медведева и Путина, имао храбрости, био Рус јаког, достојанственог националног идентитета и заиста се борио за неку бољу Русију. 

 

Ни у једном тренутку није имао велику подршку, јер то просто није било могуће. Није био агент ни једне испоставе, био је свој до краја, волио је Русију и желио јој добро. То се не цијени у данашњој Русији и зато је и платио животом.

 

Као неко ко је вјерујући, њему,  декларисаном хришћанину и то у тренутку кад му осим вере у Господа ништа друго није остало, искрено вјерујем да га чека царство небеско и милост Божија.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Utopista said:

Smrdljiva mafijaška teritorija jer to nije država.  Da sam ja ovde neki moderator na keca bih doživotno banovao svakog ko kaže jednu afirmativnu reč za tu tvorevinu - jer takvi nas guraju u najmračnije dubine i propast...

KGB rukopis. Kod nas nesto slicno sto je ispoljeno ovih dana je oslobadjajuca presuda za ubice  Curuvije. Dakle, puj pike ne vazi. Ubistvo se nije desilo, tj. oni koji su ubijali slobodni su da zlocin ponove bez posledica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, suptil said:

KGB rukopis. Kod nas nesto slicno sto je ispoljeno ovih dana je oslobadjajuca presuda za ubice  Curuvije. Dakle, puj pike ne vazi. Ubistvo se nije desilo, tj. oni koji su ubijali slobodni su da zlocin ponove bez posledica. 

Ista je to škola.  Nas spašava samo geografija, i to što su ti retardi nesposobni da naprave jedan evro ako ga ne otmu - pa zavise od zapadne kinte... Da nije toga i ovde bi još češće ubijali opozicionare i novinare - i onako često u komentarima ta bolesna smrdljiva gamad preti da će pobiti nas 'zapadne plaćenike' kada im bolesni botoksirani mafijaški idol izadje na Dunav.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam se skenjao iako sam to iskreno i ocekivao. Ne sada, ali ocekivao sam da nece docekati penziju ili starost. 
 

Ovo je poruka i ostalima, snazna poruka. 
 

Mene samo iznenadjuje tooooooolika doza bahatosti, surovosti i bolekurcije za to sta ce svet reci. Naravno da je retardu iz kremlja bilo jasno da ce svaka osova sa iq preko 35 shvatiti ili pomisliti ko je naredbodavac ali ga realno tooooliko boli kurac da je to neverovatno. 
 

Eeeej, covek u jebenom gulagu, sta ti moze? Na, mora biti ubijen. Ne znam, nekad zaista pomislim, a u kurac dajte te nukes, planeti zemlji dati novu sansu sa nekim drugim i novim zivim bicima, mnogo boljim i cistijim od nas. 
 

Odmori se, brate. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...Sta ce rusi danas da urade? Da dignu tu zemlju na noge ili da se sakriju u svoje rupe u strahu da ne prodju kao Navalni....

 

Ovo je uzasno a moglo je da se ocekuje svakog dana da se dogodi oni cute i slusaju, neki se iseljavaju ali to je sve....nemoguce mi je da poverujem da posle svega niko ne moze da mu stane na put - i to jednom obicnom pukiju.

 

ps. rekoh li sta znaci puki na indonezanskom? Auu sta im radi ta kreatura.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hamilton said:

Gde su neutralci?? Izgleda da im ovog zivota nije zao ili ne smeju da kazu sta mislie?

Daleko je Rusija od Jemena i Hirosime da bi se se neutralno srce sazalilo.

Ovakav ishod je i sam Navalni predvideo u onom CNN dokumentarcu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Hamilton said:

Na to sam i mislio naravno. Ja ih zovem neutralci. 

 

nikako ne svojatati ovu prelepu rec jer odvano je u opticaju :wink2:

a inace licno sam je demontirala i to poodavno negde oko pocetka tzv. `specijalne operacije` ali na drugom topicu.

 

....svakako je to jedna nadasve tuzna rec, jer ko zeli biti neutralan osim kukavice koja ne sme da se izjasni cak i kada svi znaju na koju stranu je prevagnula neutralnost (neutralnost koja je prevagnula na jednu stranu, kako li se to srpski kaze)

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, A sad said:

Ubijen. 

 

 

Zaharovoj se ovaj zakljucak `zacudo`, uopste ne dopada.

 

There is no forensic examination yet, but the West’s conclusions are already ready, said Foreign Ministry spokeswoman Maria Zakharova.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Mene samo iznenadjuje tooooooolika doza bahatosti, surovosti i bolekurcije za to sta ce svet reci. Naravno da je retardu iz kremlja bilo jasno da ce svaka osova sa iq preko 35 shvatiti ili pomisliti ko je naredbodavac ali ga realno tooooliko boli kurac da je to neverovatno. 
 

Eeeej, covek u jebenom gulagu, sta ti moze? Na, mora biti ubijen. Ne znam, nekad zaista pomislim, a u kurac dajte te nukes, planeti zemlji dati novu sansu sa nekim drugim i novim zivim bicima, mnogo boljim i cistijim od nas. 

 

Kada toliko dugo neogracineno vladas, postajes paranoik i svuda vidis opasnost. Takvi vladari su odvojeni od realnosti, okruzeni su klimoglavcima, pricaju im samo ono sto zele da cuju..Ne postoji razum, niti sramota kod takvih likova. Oni svoj zivot ne mogu vise da zamisle bez vlasti i unistice svaku osobu koju vide kao i minimalnu opasnost. Ubistvo Navaljnog salje poruku svima koji pomisle da mogu da smene putina.

Hvala nato paktu sto postoji, i sto nas je okruzio inace bi i mi odavno bili po gulazima...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Naravno da je retardu iz kremlja bilo jasno da ce svaka osova sa iq preko 35 shvatiti ili pomisliti ko je naredbodavac ali ga realno tooooliko boli kurac da je to neverovatno. 

Zapravo, kad je rec o Rusima, ispiranje mozga je toliko, da preko 60% Rusa misli da iza ubistva Prigozina ne stoji njihova drzava, nego eto, avio nesreca, cia itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bbc

 

Celebrated former world chess champion and strident Kremlin critic Garry Kasparov has posted a strongly worded series of posts on X about Alexei Navalny's death.

"Putin is Navalny's killer," he says, but also criticises Western governments for not taking a stronger stance against his treatment by the Kremlin.

"My rage and eternal scorn toward the Western politicians who treated Navalny's poisoning and jailing as just another negotiating point with Putin," he says, referencing his repeated imprisonment and his poisoning with Novichok in 2020.

"Big talk, no action, more blood on their hands."

Kasparov calls Navalny a fighter, and adds that Western politicians "should keep his name out of their mouths" unless they are willing to fight too.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Navaljni je ubijen onog dana kada je poslat u zatvorenički kamp u polarnom krugu. Već je bio narušenog zdravlja, između ostalog i od trovanja. Ovo je nažalost bilo pitanje vremena, svakako odande ne bi izašao živ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, djura.net said:

bbc

 

Celebrated former world chess champion and strident Kremlin critic Garry Kasparov has posted a strongly worded series of posts on X about Alexei Navalny's death.

"Putin is Navalny's killer," he says, but also criticises Western governments for not taking a stronger stance against his treatment by the Kremlin.

"My rage and eternal scorn toward the Western politicians who treated Navalny's poisoning and jailing as just another negotiating point with Putin," he says, referencing his repeated imprisonment and his poisoning with Novichok in 2020.

"Big talk, no action, more blood on their hands."

Kasparov calls Navalny a fighter, and adds that Western politicians "should keep his name out of their mouths" unless they are willing to fight too.

Pa on je u pravu, te strong words su manje od ništa, Fon LajeM, evropska Ana Brnabić je posle dugotrajnog i uspešnog tapiranja ipak uspela da uputi oštre reči na X-u.

Link to comment
Share on other sites

Putinu je jasno da on sa zapadom više nikad neće imati nikakve odnose. Ove ostale ne interesuje čak i da pobije milion ljudi u Rusiji. To su uglavnom diktatorske zemlje bez ikakvog morala.

 

"Novinarčina" taker o ubistvu Navaljnog :

 

 

 

Pa ga vi i dalje smatrajte novinarem. U pitanju je još jedan putinov plaćenik sa zadatkom da širi propagandu na zapadu.

 

Edited by Klotzen
  • Like 3
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...