Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Sjećaš li se Rum kasato said:

Koliko je spor Kuz, njegovo dizanje na šut izgleda kao indijska serija. 

Ja bi centrima cupao usi kad ovo rade sto radi Kuzmic.

Pustao bi im iznova i iznova klipove Pau Gasola da vide kako se to radi. Nikad se lopta ne spusta ispod kuka, uvijek iznad kuka i onda lagani poeni ili bacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jaka blazic said:

 

pa i jeste kao pripremni mec, takoreci prijateljski. o finalu nema potrebe pricati.

odbrana mege za svaki rispekt.

kao neka zona, a po napadu imamo 3 otvorena suta, reket prazan, ne izlaze iz bonusa... statiraju.

bog sveti zna zasto se ovo uopste i igra. verovatno zbog dileja, da i oni posete koju kosakrkasku utakmicu.

Koji to "mi"?

Zar vi ne bojkotujete ovu ligu zbog huligana?

Link to comment
Share on other sites

Da privedemo ovo mirno kraju pa onda na megdan velikim sportskim prijateljima iz Železnika, očekujem veliki otpor kao što su i momci iz Mege pružili. Najbitnije je da cela završnica domaćice prodje bez incidenata na tribinama!

Edited by Čvarkov
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Meni je ove god eventualno osvajanje KLS-a draze nego predhodnih, ponovo se vracamo tamo gde smo bili 60 godina prvi po broju nacionalnih prvenstava.

Hahaha, ali tuzni smajli Jake Blazica na cinjenicu da je Zvezda do 2007/2008 imala vise titula od Kk Partizan, a od ove godine smo opet rekorderi. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Volter said:

Samo bez vređanja i pokazivanja mržnje. Nije to u redu.

 

dileje nije vredjanje, oni to svojim stavom prema kk dokazuju. da ne pominjem da je to u stvari krimi sns organizacija koja mlade uci pogresnim sistemima vrednosti.

stalkeri patite.

ovo ce biti najbezvrednija titula ikada. 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, jaka blazic said:

 

dileje nije vredjanje, oni to svojim stavom prema kk dokazuju. da ne pominjem da je to u stvari krimi sns organizacija koja mlade uci pogresnim sistemima vrednosti.

stalkeri patite.

ovo ce biti najbezvrednija titula ikada. 

Mi ne patimo, samo volimo lažnjake na stojka da klatimo. Još jednom, smiri se i ne vređaj ljude.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Simone, mislim da je dosta.

Realno ne bi pravio razliku ni u Aba 2 ligi

Cini se da neke igrace necemo nikada otpratiti u "mirovinu"

I dalje se strecam od Stimare, kad vidim Keselja itd.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Cini se da neke igrace necemo nikada otpratiti u "mirovinu"

I dalje se strecam od Stimare, kad vidim Keselja itd.

Vidi, Stimara je doprinosio koliko toliko evo i Zirbes, cim dobije loptu kako treba odmah je to realizacija laka ali gledaj Simona, decko ni ono sto mu je specijalnost ne moze da odradi. To su ogromni promasaji, rupa u odbrani. Jbg kad je tako u ovoj situacji onda budi iskren prema sebi i kazes, jbg nisam vise za ovo i cao dovidjenja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Volter said:

Mi ne patimo, samo volimo lažnjake na stojka da klatimo. Još jednom, smiri se i ne vređaj ljude.

 

koje ljude? one koji bojkot abe pravdaju sa zato?

ultrakop? milenium tim? na njih mislis? a da to su fina gospoda.

prekini da me stalkujes, i da pokusavas da vredjas u nedostaku ikakvog argumenta. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jaka blazic said:

 

koje ljude? one koji bojkot abe pravdaju sa zato?

ultrakop? milenium tim? na njih mislis? a da to su fina gospoda.

prekini da me stalkujes, i da pokusavas da vredjas u nedostaku ikakvog argumenta. 

 

 

Ma taman posla da te vređam, ti meni postaješ jedan od omiljenijih forumaša. A i što da ti nudim argumente kad ti svojim argumentima se izblamiraš i sam sebi muneš autogol.

Edited by Volter
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...