Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Konacno pravi derbi..isli su na sve ili nista. Dobar otpor, dobar napad na cetvrtoj cetvrtini i vratio nas je Kalinic  sa onim trojkama kad nismo znali gde bijemo.

 

Obradovic je jos jednom dokazao da je dotakao dno sa ovim promasenim bacanjem, mislim da bi promasio i da je hteo da da...

 

Dejo je dokazao  da ne moze uvek sve kako treba i po loju, ali bitno je 2-0, jos jedan i GAME OVER!!!

 

 

IDEMO CIGANJI!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

Obradovic je jos jednom dokazao da je dotakao dno sa ovim promasenim bacanjem, mislim da bi promasio i da je hteo da da...

 

Možda Željkova ideja nije bila tako loša, ali jbg trebao je Lesor da to sprovede.

Neverovatno koliko je pglu

Link to comment
Share on other sites

Konacno pravi derbi..isli su na sve ili nista. Dobar otpor, dobar napad na cetvrtoj cetvrtini i vratio nas je Kalinic  sa onim trojkama kad nismo znali gde bijemo.

 

Obradovic je jos jednom dokazao da je dotakao dno sa ovim promasenim bacanjem, mislim da bi promasio i da je hteo da da...

 

Dejo je dokazao  da ne moze uvek sve kako treba i po loju, ali bitno je 2-0, jos jedan i GAME OVER!!!

 

 

IDEMO CIGANJI!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispalo dobro što naši nisu mogli da izvuku peti penal Lesoru čitavo poluvrijeme.

 

Komično je koliko se sudije plaše da sude Željku tehničku. Mislim, poštujem ga i ja, ali postoje i neka pravila, majku mu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...