Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Mislim da je jasno gde nam gori. Radije bih gledao Mitra na centru uz Kuza, al da dovedemo nekog ko ume da kreira i pogodi. Holins je definitivno koncepcijski promasaj Radonjica, te krakate ciglare ima po kls ako ih toliko voli, ne mora ih placati 400k.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne gledam više Zvezdine utakmice. Nema šta da se gleda, a samo košta živaca. Radonja prezupčio totalno... Boli nekvalitet i količina gluposti. Kad se izgubi kao protiv Fenera i CSKA uz smislenu igru, kapa dole, ali ove poslednje 2 utakmice su naš etalon u stvari. A biće još gore kako se druge ekipa budu uigravale. Zajebao si Radonja debelo...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, oubrevo. said:

 

dečko jeste očajan ali je za razliku od 70% rostera odigrao odličnu odbranu. nije dovoljno ali bolje od mnogih

 

bas naprotiv. 70% rostera igra super odbranu ali to treba da se materijalizuje u napadu a posto prelazimo na ISO  u poslednjih 10 min kad svi riknu, od njega se ocekuje da pogadja ili bar da ne zasrlja kad krene na prodor. koga je on to zatvorio danas, da kazes potrosio se u odbrani?

 jos i otvara kontre i gubi lopte ko na traci, ulazi u 3 igraca, gazi liniju, baca airbal...

ono, i kalina se zajebe, mitar gresi, wolters baci pas protivniku u ruke, ali ti ljudi rudare po 35 minuta i sve pokrivaju da bi on dobio svoje suteve (necu da kazem prodore jer covek nume loptu da vodi, sem ako niko nije ispred njega)

 

da me ne razumes pogresno, mozda se od njega ocekuje da pegla svega 20 min i da akcenat bude na odbranu ali onda smo mi mnogo imucan tim kad mozemo sebi da priustimo 1 takvog crnca na poziciji crnca

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, maXa88 said:

 

bas naprotiv. 70% rostera igra super odbranu ali to treba da se materijalizuje u napadu

 

to je bilo pre albe i monaka. sada odbranu kako treba igraju lazić, hollins, kuzmić i ponekada kalinić. a to nije dovoljno da se odbranom dobijaju utakmice

 

naravno da je hollins očajan, neka ga prvog teraju što se mene tiče - samo mi je on nekako lenj izgovor za ono što se dešava naopako

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

to je bilo pre albe i monaka. sada odbranu kako treba igraju lazić, hollins, kuzmić i ponekada kalinić. a to nije dovoljno da se odbranom dobijaju utakmice

 

naravno da je hollins očajan, neka ga prvog teraju što se mene tiče - samo mi je on nekako lenj izgovor za ono što se dešava naopako

 

 

na stranu zadnji minut, 65 p na gostovanju, 25 p u drugom poluvremenu uz cudan kriterijum sudnjenja na trenutke ( ono ipak je gostovanje u el), ne vidim da je tu ista slabija odbrana. neko ce reci da su raspad, a kako nisu bili raspad kad su igrali produzetak sa barsom ili kad su dobili albu u gostima

 

problem je sto fali dzoni, odnosno bolhendler sa poenima u rukama i neko spolja da pogadja otvorene suteve. to holms ocigledno nije a sta radonja misli kad mu daje slobodu da kreira i spusta loptu u dribling to je verovatno samo njemu jasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...