Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nije ga laza cuvao nego dzoni

Mislim na poslednji napad mege, sasvim se lepo snasao pored Lazica, promao jeste sut, jbg, svakako bolje nego Markovic.    

 

 

Sad ce lepo DAvidovac sledecih 10 utakmica da ne igra nista i da  ima opravdanje jer, postigao trojku sa pola, pa ce onda u kupu nesto da izubacuje pa ce da se vuce tako posle krk-a jos 10 utakmica da jednu odigra zadovoljavajuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Mislim na poslednji napad mege, sasvim se lepo snasao pored Lazica, promao jeste sut, jbg, svakako bolje nego Markovic.    

 

 

Sad ce lepo DAvidovac sledecih 10 utakmica da ne igra nista i da  ima opravdanje jer, postigao trojku sa pola, pa ce onda u kupu nesto da izubacuje pa ce da se vuce tako posle krk-a jos 10 utakmica da jednu odigra zadovoljavajuce.

Drvio loptu 15 sec i uzeo sut preko coveka.Tako da se nije bas lepo snasao.

Link to comment
Share on other sites

 znaci na redu je dosao beli amerikanac...markovic vise nije interesantan jer nije ulazio u igru pri kraju..

 

radonja vracaj markovica oterace nam belog!!

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Evo direktan duel, može li neko da objasni kako je Marković bolji od Uskokovića sad, ne mislim na karijeru.

a smejali su se devilu kad je to pisao!!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

 

 

 

Sad ce lepo DAvidovac sledecih 10 utakmica da ne igra nista i da  ima opravdanje jer, postigao trojku sa pola, pa ce onda u kupu nesto da izubacuje pa ce da se vuce tako posle krk-a jos 10 utakmica da jednu odigra zadovoljavajuce.

Realno, nije ni Davidovcu lako. Plejmejkeri useru, on uskače igra pleja, centri useru, on uskače igra centra. Stalno ga seljakaju. :)

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...