Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

 

ja sam jednom ispao a jednom sam otišao u b ligu. to je i dalje puno više nego stavke kojima se dičiš.

ali vidiš, ti si se i vratio, on se nije vratio na način kao ti i dobio mesto sa punom kontrolom da draftuje, radi izmene, dakle šta hoće i opet je ispao.

 

2 ispadanja, bez promocije u višu ligu prema zasluženosti svojih rezultata je debeeeo minus.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Ne bi Zveki dopustio sebi još jednu sramotu da ispadne iz B lige, a nijednom nije izborio plasman.

 

Vi, mladje generacije sta operisane od šale/"za'ebancije " , i sve nekako imam utisak da ste na časovima srpsko-hrvatskog jezika naroda i narodnosti preskocili časove : "ironija & sarkazam "  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Zvezdinho said:

Gledaj neku seriju, Breaking Bad, Better call Saul itd itd.. Al umesto srpskog titla stavi nemacki. 

 

E zems pa vi tamo u Dojcland ne smete da koristite torente  ako nemati VPN :classic_tongue:

 

Zems Zveki, imam na Android box nekih 10ak aplikacija sa svim mogućim i nemogućim filmovima/serijama ovoga sveta :classic_biggrin: ... problem je u no sex , no drugs,  no rock&roll :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, maXa88 said:

smorio si grofe stvarno. dokle vise samo o zvekiju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nego zveki kako buljson ove nedelje?

 

Lose ne zbog rezukltata nego sto sam cuvao bezveze  Gugu, a nicim izazvan bacio Hejsa koji je postao starter, juce doduse nije, al to nije promenilo njegovu produkciju.  Plus padoh za lovu na kladari na Alena decka iz Bruklina   za 1p. sutirao sl.bacanja 5-9😕 Iz igre nekarakteristicnih za njega 5/12.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za to vreme španska serija u Bruklinu, Harden neće da igra jer se kolega nije vakcinisao.

Kolega i dalje tvrdi da ne zeli da se vakciniše i još više produbljuje krizu i tera Hardena iz ekipe. 

Sve to sa balkona gledaju dva penzosa koji ko zna kad ce na teren, Aldridge i Durant.

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo Durenta nemam u ekipi 😱

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...