Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Ne kasnim nego u 7:58 stavljam telefon da se puni i punjac mi se rasrafljuje i dok sam ga ja zasrafio do 8:00 i 45s igrac otiso, jebo me telefon i punjac da me jebo.

 

Ima dana kad ne treba da ustajes iz kreveta, a ovaj je jedan od njih bio danas.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom da je Holmes rikuno naravno da sam zadovoljan 😄l

Ai s obzirom na to da sam ispod linije za plej-of i da se sem tog userskog trejda za mene, redovno događaju baksuzne stvari moguće da mi neće ni značiti...

sad igram protiv tripa koji je drugi, doduše na kraju protiv poslednjeg, biće mi baš teško da uđem u 12. 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Pa s obzirom da je Holmes rikuno naravno da sam zadovoljan 😄l

Ai s obzirom na to da sam ispod linije za plej-of i da se sem tog userskog trejda za mene, redovno događaju baksuzne stvari moguće da mi neće ni značiti...

sad igram protiv tripa koji je drugi, doduše na kraju protiv poslednjeg, biće mi baš teško da uđem u 12. 

 

Holmes bi mogao biti fantazi razočarenje godine.

Ko bi još mogao da uđe u top 5 razočarenja? 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

 

Holmes bi mogao biti fantazi razočarenje godine.

Ko bi još mogao da uđe u top 5 razočarenja? 

 

 

Kad sam draftovao Holmsa u četvrtoj rundi mislio sam da će biti najveći ubod u ligi. I igrao je zaista odlično. Ovo sada je, horor... Ali zbog prvog dela sezone ne mogu reći da je totalno razočaranje.  

 

Za Gaforda i Stjuarta je recimo bio veliki hajp, a skoro ništa nisu uradili. MPJ i pre povrede je loše igrao takođe. Kemba isto bez veze..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, major josip said:

Delon kojeg dodao umesto Takera i Horford 0 asistencija ukupno...E moj Zveki...

 

E moj majore izvuko si se za blokade, znam da odmaraju Fejvorsa b2b, al reko ajd da vidim zvanican injury report, nije tamo, ajd reko mozda ce da igra, i naravno ne igra i ode 7. izmena, nije uzet Bertans zbog toga sto se cuvala 7. izmena.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, major josip said:

 

Kad sam draftovao Holmsa u četvrtoj rundi mislio sam da će biti najveći ubod u ligi. I igrao je zaista odlično. Ovo sada je, horor... Ali zbog prvog dela sezone ne mogu reći da je totalno razočaranje.  

 

 

Zato sam ja draftovao JJJ pre njega 😼

 

giphy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

 

E moj majore izvuko si se za blokade, znam da odmaraju Fejvorsa b2b, al reko ajd da vidim zvanican injury report, nije tamo, ajd reko mozda ce da igra, i naravno ne igra i ode 7. izmena, nije uzet Bertans zbog toga sto se cuvala 7. izmena.

 

Izvukao sam se za blokade? 

Najbolji bloker lige mi je povređen, a sinoć sam imao šest igrača naspram tvoja dva, vođstvo pred početak večeri, a sam Horford u proseku lupa blokada kao ova tvoja dvojica zajedno. 

 

A da ne govorim koliko su retke situacije da on i Delon imaju nula asistencija.

 

A to što ispucaš šest izmena pre vikenda ti nije sreća kriva. 

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Zato sam ja draftovao JJJ pre njega 😼

 

giphy.gif

 

 

Tražio si mi tog Holmsa sto puta, verujem da bi mi na početku sezone dao i JJJ-a i još nekog za njega. 

 

Na kraju, zbog baksuzluka Maxse i Delgada sam dobio Ejtona, a Ejton > JJJ tako da 😛 nisam loše prošao. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, major josip said:

 

Kad sam draftovao Holmsa u četvrtoj rundi mislio sam da će biti najveći ubod u ligi. I igrao je zaista odlično. Ovo sada je, horor... Ali zbog prvog dela sezone ne mogu reći da je totalno razočaranje.  

 

Za Gaforda i Stjuarta je recimo bio veliki hajp, a skoro ništa nisu uradili. MPJ i pre povrede je loše igrao takođe. Kemba isto bez veze..

 

Kembu nisam ni uzimao u razmatranje da može nešto,nikad mi se nije dopadao,ali ovi ostali jesu fino podbacili.

 

Večeras je trade deadline, imam da ponudim sledeće za trejd i ako neko želi da pričamo:

Rj Barret

Konli

Aldridge

Irving

Roby

Hayes

Gabe Vincent

 

Može paket, može glava za glavu uz pristojne ponude 😎💵

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 10:10 AM, propolis said:

Za to vreme španska serija u Bruklinu, Harden neće da igra jer se kolega nije vakcinisao.

Kolega i dalje tvrdi da ne zeli da se vakciniše i još više produbljuje krizu i tera Hardena iz ekipe. 

Sve to sa balkona gledaju dva penzosa koji ko zna kad ce na teren, Aldridge i Durant.

 

 

Baš pratim tvoju špansku seriju i nadam se da ću uhvatiti što veći deo ovog kola, pre nego što Harden krene da se dokazuje u Fili. 

Zaista mislim da će Harden krenuti agresivno ako je spreman, pa bi voleo da me to promaši 😄

 

Vidim i Bruklin 2 tekme na strani, 3 kući, biće manje i Irvinga. 

 

Ali zato CP pet tekmi jbt... asistencije ćao zdravo.

 

 

22 hours ago, propolis said:

 

Holmes bi mogao biti fantazi razočarenje godine.

Ko bi još mogao da uđe u top 5 razočarenja? 

 

 

Eh, siguran sam da svako ima neki primer, a moja rana je svakako Džonotan Ajzak... Tada je bila progniza novembar, decembar, rekoh ajde, dočekaću ga, em se odužila povreda, em nije hteo da se vakciniše, sve u svemu 0 tekmi odigranih od 5. pika. 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

 

Baš pratim tvoju špansku seriju i nadam se da ću uhvatiti što veći deo ovog kola, pre nego što Harden krene da se dokazuje u Fili. 

Zaista mislim da će Harden krenuti agresivno ako je spreman, pa bi voleo da me to promaši 😄

 

Vidim i Bruklin 2 tekme na strani, 3 kući, biće manje i Irvinga. 

 

Ali zato CP pet tekmi jbt... asistencije ćao zdravo.

 

 

 

Eh, siguran sam da svako ima neki primer, a moja rana je svakako Džonotan Ajzak... Tada je bila progniza novembar, decembar, rekoh ajde, dočekaću ga, em se odužila povreda, em nije hteo da se vakciniše, sve u svemu 0 tekmi odigranih od 5. pika. 

 

 

Al si dobio Bartona dzabe :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Baš pratim tvoju špansku seriju i nadam se da ću uhvatiti što veći deo ovog kola, pre nego što Harden krene da se dokazuje u Fili. 

Zaista mislim da će Harden krenuti agresivno ako je spreman, pa bi voleo da me to promaši 😄

 

Vidim i Bruklin 2 tekme na strani, 3 kući, biće manje i Irvinga. 

 

Ali zato CP pet tekmi jbt... asistencije ćao zdravo.

 

Ma smorio sam se koronom i povredama, nije moglo gore u najgorim mogućim momentima. 

Ne znam koliko ti pobeda treba,ali pošto jedino CP nije propustio nijednu tekmu nije isključeno da ce protiv tebe 😂😂😂

 

Želim ti da opstanes u B ligi, C je smor.

 

 

1 hour ago, realno *w said:

 

 

 

Eh, siguran sam da svako ima neki primer, a moja rana je svakako Džonotan Ajzak... Tada je bila progniza novembar, decembar, rekoh ajde, dočekaću ga, em se odužila povreda, em nije hteo da se vakciniše, sve u svemu 0 tekmi odigranih od 5. pika. 

 

Čoveka ne znam,a ni generalno ni jednog rukija nisam ispratio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

https://www.espn.co.uk/nba/player/stats/_/id/4065654/jonathan-isaac

 

Nije ruki, ovo bi mu bila 4. sezona. Potencijalno vrhunski igrač i ovako, a i za fantasy, iamo 2.5 blokade i skoro 2 urkadene po meču.

 

Ne secam ga se mada i nisam pratio Nba do prošle sezone. Ja sam tako uzeo TJ Warrena i na kraju nista jbg.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...