Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Ne znam imam previse out igraca,al  poslao sam poruku Xpertu preko Skajpa pa ce da vidimo sta ce da se dogovorimo.

 

Vidim opet si imao kvalitetan drop , kao sto ti najbolje znas:lol_2:

 

Bledso ti porobio nakon sto si ga dropovao:s_d:

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Onda bolje da pisem xpertu kad se nista ne pitas

 

Iskreno sam se nadao da Bledso ide kod tebe. namera mi je bila da ti ubacim trojaca. decko je stetocina u rangu radeta zagorca 😁  

 

jbg nisi se dao isprovocirati ovoga puta. svaka cast

 

nego sta mislis o gerisonu, momku iz hjustona? cutimo jel li?!?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, maXa88 said:

Onda bolje da pisem xpertu kad se nista ne pitas

 

Iskreno sam se nadao da Bledso ide kod tebe. namera mi je bila da ti ubacim trojaca. decko je stetocina u rangu radeta zagorca 😁  

 

jbg nisi se dao isprovocirati ovoga puta. svaka cast

 

nego sta mislis o gerisonu, momku iz hjustona? cutimo jel li?!?

 

Koliko puta si ga do sad dropovao i ponovo kupio sa FA:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Kakva prokleta ekipa vodjena od strane prokletog delgada i moje malenkosti. UbiVen sam u pojam pre svega nedostatkom sportske srece koja nas prati evo vec drugu godinu. Koji god kat da nam fali desi se cudan splet okolnosti da nam izmakne ili da ga protivnik na volseban nacin preotme. Ove nedelje smo imali 3x po 9 rbd ili ass, a protivnik je naravno uzeo taman toliko da bi ga preuzeo. 

Prosle nedelje imamo 300 minuta vise i naravno izgubimo za 1 td, cak nismo u stanju da materijalizujemo izostanak Domantasa. 

 

Znaci, od sutra ocekujem lagani svrs realnog po nama i jedno 3-4 izostanka  nasih degenerika

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2022 at 6:59 PM, maXa88 said:

 

 

od tekucih zadataka imam jos da platim realnom Bartona, ako se smiluje da mi odgovori, i da sacekam zvekanog da baci Monka. nakon toga ce mi coowner izaci iz depre u koju je zapao evo vec ima mesec dana

 

Degli ako citas ovo znaj da te voli brat ❤️  

 

 

Sto da bacim igraca koji je dao 33 poena, Maxo si ti poceo da pijes ili si krenuo Brogdonovim stopama :100:

On 1/29/2022 at 9:45 AM, maXa88 said:

@Zvezdinho

 

izvini, jel moze info kada ce Goga i Monk biti dropovani? pravim neku svoju organizaciju pa da znam vredi li da se ceka

 

 

 

@Xpert i ja dok citamo ovaj post.

 

Yq4dvD.gif

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Bice napeto kao na nosi za mesta 2, 3 i 4 koja nose prvo slobodno kolo u PO. Za sad sam drugi, ali raspored je super zajeban. Bilo bi fino Zvekija eliminisati iz trke ove nedelje, ali bice zajebano bez Goberta.

 

Ma ostajes drugi do kraja sigurica.Nema ko da ti ugrozi 2. mesto. 

 

Ja cele nedelje u zadnjih nekoliko kola vodim 10-3, 11-2 i kad dodje zadnji dan prc 9-4 samo 😕

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nema ga Maksa, pao u depru, Makso pa jos uvek si 12 i u PO. Nemojte da padate dole, oce stoka da vas nabije ispod plej of mesta.Al mogu da ti kazem da si se zajebao sto si trejdovao Ejtona.

 

Jel vam sad ovo himna ekipe, s obzirom na nov naziv ekipe :classic_tongue:

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Bice napeto kao na nosi za mesta 2, 3 i 4 koja nose prvo slobodno kolo u PO. Za sad sam drugi, ali raspored je super zajeban. Bilo bi fino Zvekija eliminisati iz trke ove nedelje, ali bice zajebano bez Goberta.

 

Nije toliko bitno sa koje pozicije krećes sve dok to nije mesto koje vodi na Skvabita u 1/4 finalu. 

Ukoliko sve ekipe budu zdrave biće neizvesno ko će da udje u 4.

 

Baš sam sad pogledao kakav bi bio moj skor ovo kolo da je bio recimo PO. Pobedio bih 8 iz prvih 11,izgubio od we loose i nerešeno igrao protiv LSD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, propolis said:

Nije toliko bitno sa koje pozicije krećes sve dok to nije mesto koje vodi na Skvabita u 1/4 finalu. 

 

Istina, osmo i deveto mesto su bas za izbegavanje. Bice opasnog stelovanja u poslednja 2 kola 😄

Mada opet to slobodno kolo znaci dosta.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

@Squabbit čestitke na razvaljivanju, junački sam držao blokade do poslednjeg časa 😂😂.

 

Pričali smo i pre da imaš ubedljivo najjaču ekipu i želim ti da si u prvih 5 pikova i sledeće sezone u A ligi 🙂

 

da da bas sam pratio.. bejashe gusto i onda puffff odoshe a nije zdnjeg dana bilo dvojca iz SAS.

Fala na lepim zeljama, ove godine se lepo poklopilo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...