Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

12 hours ago, Dracarys said:

Ko zna kada se taj vrće

 

Ako planiraš da čuvaš i Kavaja, ugrožavaš sebi plasman u plej of. 

 

Na to sve, svi igrači moraju da izbegavaju Skvebija u plej ofu, jer je prejak za ostatak lige.

 

 

Da,da svi imaju šansu koji ne idu na Skvabija.

 

U viši rang ide prvi iz regularnog i ko još?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, major josip said:

Kako mi je Zveki izbaksuzirao Holmsa čudo neviđeno. Jedino što mi je dao 21 19 Vanderbilta pa da malo zažmurim na to.

Malo sam zapustio svoju ekipu, plus me povrede/korona toliko uništile, te od toga da ste me stavljali u sam vrh sam stigao da treba da se pomeram sa 15. mesta i da se nadam da ću ući u plejof.

 

Majore namesti  nas trade deadline jedno 3-4 dana nakon oficijalnog ako softver dozvoljava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, major josip said:

Kako mi je Zveki izbaksuzirao Holmsa čudo neviđeno. Jedino što mi je dao 21 19 Vanderbilta pa da malo zažmurim na to.

Malo sam zapustio svoju ekipu, plus me povrede/korona toliko uništile, te od toga da ste me stavljali u sam vrh sam stigao da treba da se pomeram sa 15. mesta i da se nadam da ću ući u plejof.

 

Izvuče mi se sinoć opasno. Cele nedelje imam vodstvo, onda prvo TD Brauna, verovatno prvi i zadnji u karijeri, onda u zadnjoj noći gubim fg% i trojke.

A sve to sa skoro 300 minuta manje, uz činjenicu da mi je dobar deo minuta popunjen besomučnim dodavanje FA krševa.

 

Ali ok, da mi se vrati Brajant, pa mogu da se nadam nečemu u završnici.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...