Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Upravo tako. Ako jedan ili oba kluba uđu u top 8 iz evrokupa u evroligu dolazi samo osvajač evrokupa. Ako oba kluba uđu u top 8 sledeće sezone ostaje onaj koji je bolje plasiran.

Znači Zvezdi je sada veći zicer da "zvezdino odelo" nekako ugura Monako u F8, jer u suprotnom Žocu će umesto ostavljanja kostiju u PO ABA verovatno biti dovoljna ta jedna pobeda u polufinalu EC da izgura KKCZ iz EL jer opcija u kojoj se sledeće sezone igra evroligaški beogradski derbi je moguća samo u procentu "šio mi ga Djura".   

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se 🙂

Vise sam mislio da su vece sanse da se desi kiks nego u nekom sistemu sa vise utakmica.

 

Najjace bi bilo da neki npr. Lietkabelis udje u finale EC i onda gledamo neku pravno-pr gimnastiku gde ce EL da objasnjava da pravila nisu bas takva kakva pisu 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

  Najjace bi bilo da neki npr. Lietkabelis udje u finale EC... 

 

 

 ...odlična kombinacija: oderu vas opet i pridruže se Monaku u nikad jačoj ,,russians free" euroligi. Svaka pobeda pokriva avionske karte u ekonomskoj klasi...protagonisti F4 i hotel gratis. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e ovo se zove skauting

Misko4Raznatovic Retweeted

Donatas Urbonas

@Urbodo

Alpha Diallo is one of the EuroLeague players set for a significant pay raise this summer. Salary in Monaco: €160k EL stats: 9.7 PPG (3FG 38%), 4.6 RPG (1.7 ORP), 1.8 APG, 1.3 SPG, 11.8 PIR. Monaco are +7.6 per 100 poss with Diallo on the court.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nini3112 said:

Kako se prica,velika sansa postoji da i sledece sezone Ruski klubovi budu izbaceni,jos nista sigurno nije.

 

2 minutes ago, Drug Crni said:

Ja negde procitah da su se pojedini stranci vratili u Zenit (St.Petersburg)..mozda je to nagovestaj da ce ih vratiti unutra,u takmicenje (rok je valjda do 21 marta)..a mozda je i dezinformacija (nisam proveravao,iskreno)

 

On 3/14/2022 at 6:53 PM, n4l1m said:

ostaju zbog ugovora, ne zbog toga sto ima sanse da ih el vrati nazad imo :default_coffee:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja negde procitah da su se pojedini stranci vratili u Zenit (St.Petersburg)..mozda je to nagovestaj da ce ih vratiti unutra,u takmicenje (rok je valjda do 21 marta)..a mozda je i dezinformacija (nisam proveravao,iskreno)

Ove godine se sigurni vracati nece,mislim da i sledece. Ostaje jos 5 dana da vidimo konacnu odluku,al mislim da se sigurno vratiti nece.

Link to comment
Share on other sites

Nema ništa od vraćanja ruskih sportista u evropska takmičenjima.

Krenulo se u lov na ruske veštice na svim nivoima. Ameri su uz saglasnost saveznika oformili medjudržavnu komisiju za zaplenu investicija i dobara ruske elite van Rusije bez ugovorene i nadležne jurisdikcije a samo na osnovu kršenja bilo koje prezumcije nevinosti (čitaj ratni zločinci) bez istrage i sudskih procedura. Otimačina 1/1.

 

New world order...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Sergio Llull i Rudy Fernandez navodno u planovima Reala za produzetak ugovora. 

 

 

Real je domaćinska kuća...i pored mogućnosti za luksuziranjem mora im se priznati da umeju da ispoštuju svoje zvezde. Rejes jebeni im je do prošle sezone bio u rosteru...sedamnajz godina.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

Real je domaćinska kuća...i pored mogućnosti za luksuziranjem mora im se priznati da umeju da ispoštuju svoje zvezde. Rejes jebeni im je do prošle sezone bio u rosteru...sedamnajz godina.

 

 

 

 

Doduse procitao sam da ce im plate biti znacajno manje u odnosu na ove ugovore koji im isticu na kraju sezone tako da se nece "razbacivati" novcima na njihovim novim ugovorima.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

 
Doduse procitao sam da ce im plate biti znacajno manje u odnosu na ove ugovore koji im isticu na kraju sezone tako da se nece "razbacivati" novcima na njihovim novim ugovorima.
Naravno...obojica su više ćopavi nego operativni, ali im neće biti problem da, kao i zadnjih par sezona, udju sa klupe i ljuljnu par komada iz pičkovca.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...