Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

16 minutes ago, Don Radonja said:

Je li im Okobo povredjen?

 

Jeste, nema ni Lakomba. U ovom sastavu su ekipa za donji dom evrokupa.

 

Sto je iritantan Jasikevicius s ovim kvazi-Zoc fazonima, na +30 u sred Madrida sve vreme divlja pored klupe, skace, besni i napusava igrace.

Ja ne znam kako je Real prvi u oba takmicenja, cele sezone imam utisak da su nikad tanji sa ovim Ljuljevima, Ertelima i ostalim propalitetima. Tj. znam - faktor Tavares. Vredi svaku paru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Real je sa Ljuljem u situaciji u kojoj je Oly bio sa Spanulisom, pa bar 2 godine. 

Bukvalno identično bedni % šuta kao ovaj. 

 

 

I ajde da su ga makar okružili nekim dobrim igračima, nego sa ovom ultra-klimavom spoljnom linijom. 

 

Ne znam, zaista mi nije jasno da neka ekipa može d ima 8 top igrača na 3,4 i 5, a da se spolja oslone na Ertela koji je odigrao 10% tekmi zadnje 2-3 godine, Gosa koji se već jednom žestoko mučio u EL, te upravo Ljuljom koji se raspada. Neverovatan disbalans.

 

Slično je bilo i u CSKA, ali eto oni dovedoše Pengosa.

Link to comment
Share on other sites

Pierria Henry mininum 3 nedelje van terena posle povrede u kupu Turske. Fener ce u Beograd stici bas osakacen, jer od ranije fale De Kolo, Shayok, Vesely i Barthel. Lepa priika da se vezu 2 ili cak 3 pobede u EL (Pao u gostima, i Fener i Baskonija kod kuce)

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bosMan_jr said:

Uh kako je los Lorenzo veceras.

 

Alpha Diallo je jako zanimljiv igrac. James u plus fazi, Sasa mu je dozvolio sve i to za sada ide ali pitanje je do kada. 
 

Donta Hall mitsko bice

 

Je. U ovom momentu verovatno več u tefterima raznih Real-a, Barceloni, itd...

 

Gledajuči kroz oči ljubitelja Zvezdinog prelaznog roka, meni onaj Outarra deluje jako zanimljivo. Solidan sajz za bekovsku poziciju, u odbrani se kreče kao mačka, a ubacuje 50% za tri (istina, uzorak nije veliki sa 29 šuteva)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć je OJ Mayo imao vintage partiju gde je vratio Uniks u život posle minus 15. Uspeo je u poslednjih 5 minuta da pogodi 3 od 3 za tri, a poslednja je bila za nereseno na 24 sek do kraja. Završio je sa 15 poena, 5/6 za tri.

Glavni razlog poraza je loša partija Zoa, moguće da ga i dalje muči ta povreda zbog koje je propustio meč sa Zvezdom. Očigledno je da Uniks bez raspoloženog Zoa retko koga može da pobedi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...