Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

51 minutes ago, Chaos Is Me said:

SInoć su igrane ranije odložene utakmice, Bajern je lako dobio Asvel u Francuskoj, Real je ugazio Uniks uz dominaciju Tavaresa, Makabi je dobio Albu.

 

Ovo mi je bas iznenadjujuce. Ne mislim na pobedu Reala, vec na nacin na koji su pobedili...bas plitak potok. Valjda me Uniks navikao na ozbiljnije partije.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Klipan said:

 

Ovo mi je bas iznenadjujuce. Ne mislim na pobedu Reala, vec na nacin na koji su pobedili...bas plitak potok. Valjda me Uniks navikao na ozbiljnije partije.

 

Uniks je undersize ekipa i furaju taj fazon cele sezone i sada su bukvalno udarili u zid.

Real ima mnogo visoke i atletski moćne igrače za svaku poziciju i Uniksu su falila bar 2 viša igrača,unutra i spolja po jedan, da bi im mogli parirati.

Link to comment
Share on other sites

Kakva visoka postava gde je najviši igrač SF Hezonja? Uniks na svoju žalost ima plitak roster, posebno na visokim pozicijama gde osim Jekirija, Browna i donekle podgrejanog Vorontsevicha nema adekvatnog igrača. Brantley je možda najgori Amerikanac u EL. Njih nosi ubitačna startna postava.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakva visoka postava gde je najviši igrač SF Hezonja?

 

Pa Hezonju i Brentlija je spustio poziciju nize ne bi li dobio na visini.

 

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Uniks na svoju žalost ima plitak roster, posebno na visokim pozicijama

 

To sam i napisao u postu iznad.

Link to comment
Share on other sites

CSKA je mnogo spora ekipa. Tromi su, napadi su im kao da gledas usporeni snimak. Dobili su ovo jer je Shved odigrao jednu vintage partiju, ali to je mnogo vise izuzetak nego pravilo ove sezone. Kao i one MVP partije Hacketta. Njima ocajnicki treba jedan mocan bek, ali tesko da ce od toga nesto biti ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Monako odlično parira u fizikalijama Realu i za sada izgleda veoma dobro.

Moteijunas uradio odličan posao nateravši Tawaresa na dve lične u prvoj četvrtini.

Edited by propolis
Real sa smallball postavom pravi seriju 1:10 i okreće rezultat.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...