Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Meni je ovaj Efes tolko gadan, da stvarno ne znam zbog cega bi bilo dobro da ista uzmu ikad.

 

S druge strane, Real dosta gotivnih glavica.

 

Mada bice bas neizvesno ovo do kraja, ne moze Real da se odlepi, a Efes ipak spolja dosta bolji. Videcemo kolko ce Tavares imati snage. 

Link to comment
Share on other sites

Meni bi bas bilo drago da ovaj Real uzme EL

1 minute ago, Ječmendo said:

 

Ako je tebi ovo dobro, malo si se ti košarke nagledao - pogotovo evropske i evroligaške. :kece: Neki od nas ipak jesu...

Moguce da se nisam bas nagledao, ali takva je utakmica.. bar je neizvesno 😁

Link to comment
Share on other sites

 
Ako je tebi ovo dobro, malo si se ti košarke nagledao - pogotovo evropske i evroligaške. :kece: Neki od nas ipak jesu...
Evo ja sam se nagledao pošteno i mislim da ne postoji puno ekipa u novijoj istoriji EL, koje bi moglo lagano da igraju protiv ovako zategnutog Reala.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Evo ja sam se nagledao pošteno i mislim da ne postoji puno ekipa u novijoj istoriji EL, koje bi moglo lagano da igraju protiv ovako zategnutog Reala.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Možda Makabi sa početka veka.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Moguce da se nisam bas nagledao, ali takva je utakmica.. bar je neizvesno 😁

 

Ne sporim ja da je utakmica neizvjesna, logično jer je i ulog je veliki. Govorio sam o kvalitetu, ja pamtim još od kasnih sedamdesetih mnogo evroligaških klasika - u poređenju s njima meni ovo izgleda jadno. 

 

3 minutes ago, realno *w said:

Evo ja sam se nagledao pošteno i mislim da ne postoji puno ekipa u novijoj istoriji EL, koje bi moglo lagano da igraju protiv ovako zategnutog Reala.
 

 

Pišem lične utiske, ne tvrdim da imam tapiju na istinu. Ovo što gledam i dalje izgleda jadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...