Jump to content

ABA fantasy 2021/2022


MetalHead

Recommended Posts

Dobro, tu se namestilo da je Gnjidic pao u formi, pa sam mislio da su ga zato masovno prodavali.

 

Doduse, nije me on toliko kostao koliko Kamenjas, a opet, sad imam 32 od njega.

 

Tek sad vidim da sam @Kooineeperk - a dobio sa 85:84 u nasoj h2h ligi, eto i neke dobre vesti nakon loseg skora oba moja tima u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Ubio me je Punter, ali ubio!

 

Lepo sam ostavio Matkovica, ali ne, mora Punter da odigra kao neki junior.

 

Partizan i Obradovic mi se polako penju na listu omrazenih sa tim njegovim rotacijama i forsiranjem LeDay-a. Naravno, nista protiv coveka, samo je sa njima kao na LOTO, a to najvise mrzim kod fantazija.

Link to comment
Share on other sites

Poslednju promenu u timu sam napravio nakon 2-og kola kada sam ubacio Ukića umesto Madara, sad vidim u newsletter-u da sam pobednik 7 runde. Ulogujem se na sajta fantazija, skupio sam 203 poena od 9 igrača a deseti je Mićović.

 

3 fantazera su izjednačena sa 203 poena ali je objašnjenje da sam ja prvi zato što sam potrošio najmanje kredita za sastavljanje ekipe.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Čestitam i ja!

 

Meni se nije dalo, konačno sam dočekao Matkovića, a od početka sezone on i Pecarski su mi bile glavne uzdanice, još ga imam i sa Kamenjašom, ali u svakom timu gde su mi njih dvojica imam i po jednog ili dvojicu koji su baš žešće podbacili, najžalivije mi zbog Augusta, u onakvom gaženju Splita, koji je pri tom igrao bez centara, on podbacio umesto da izdivlja 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...