Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Da li je moguće da ja svake godine pokupim prvog pika koji je kao neka baba , vise dtd ili out nego sto igra... duvaj ga Hardene 

 

 @Zvezdinho mogli smo i sada na to epsko pecenje, ali si se ukako od korone 😛

 

Ma sranje , imao u sredu malo povišenu t, malo bolela glava .... juce izgubio apetit+ nisam mogao da pijem pivo  i odmah sam znao da sam zakacio :classic_biggrin:  

 

Sad' 10 dana Fortnite-a :classic_laugh:

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Dies at the End said:

Koji ce im q LVert? Ugusice Garlanda/Mobly-ja 

Zato sto im je klupa bedna  i sem Lova niko tu ne zna da ubaci loptu kroz obruc, Rondo je 1/10 Rubia.
Pa sta ti mislis slucajno je Levert dobio 30 suteva na svakoj? Kao i Sabonis sto je odjednom uzeo 5/6 tda u 2022.
Tu su da se showcasuju pa da se oteraju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Zato sto im je klupa bedna  i sem Lova niko tu ne zna da ubaci loptu kroz obruc, Rondo je 1/10 Rubia.
Pa sta ti mislis slucajno je Levert dobio 30 suteva na svakoj? Kao i Sabonis sto je odjednom uzeo 5/6 tda u 2022.
Tu su da se showcasuju pa da se oteraju.

 

Klupa im jeste bedna, ali LVert je veliki potrosac , bez lopte u rukama je "prosecan" igrac ...ugusice na prvom mestu Garland i Sextona ( sledece sezone)... potreban im je sasvim drugi tip sg/sf igraca...

 

U stvari, sve zavisi koliko kosta LVert :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@djole, valjda nije rano da protokolarno čestitam 🙃

 

sinoć čujem onaj espn app zvuk u daljini svoga telefona, reko' ili mi nude fantastične savete za FA listu lige od 12 timova ili je neki trejd koji ne želim da vidim;

onda kada je počela tekma orlanda i mmefisa, vidim da vožd verovatno igra, jebeš jednu kolonu gore-dole, nek' je on živ i zdrav.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

@djole, valjda nije rano da protokolarno čestitam 🙃

 

sinoć čujem onaj espn app zvuk u daljini svoga telefona, reko' ili mi nude fantastične savete za FA listu lige od 12 timova ili je neki trejd koji ne želim da vidim;

onda kada je počela tekma orlanda i mmefisa, vidim da vožd verovatno igra, jebeš jednu kolonu gore-dole, nek' je on živ i zdrav.

pa nije, videćemo još kojim rezultatom

 

ali glup duel generalno, nema šta da se čestita

 

a ovo za vožda videh i ja, reko što je dobar čovek ovaj uini, ne igra mu pola tima, a on me još časti Lebronom

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...