Jump to content

Filmska revija


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, oko Ibada said:

Fs7zVUyXwAApT-Y?format=jpg&name=900x900

 

Jel ste se ovo dogovorili da me gadjate u omiljeno... Prvo Kum sada Ubiti pticu rugalicu.

Gregori Pek je hteo da crkne dok nije snimio fiom po knjizi. Obozavao je knjigu, a ovo mu je bio ujedno omiljen film. Bio je jako blizak prijatelj Harper Li koja je napisala knjigu i unuk mu se zove Harper. A Truman Kapote joj bio skoro best frend od detinjstva do njegove smrti. 

Prvi film Roberta Duvala koji je jos ziv i radan. 

 

A trivija za knjigu je da je prvo napisan potpuno drugaciji roman "Idi postavi strazara" koji je posle 50god izdat kap nastavak, dodajem velikim slovima NAZALOST. Bukvalno Kum 3. Bespotrebno, glupo, nevezano za predjasnje dogadjaje i karaktere likova, a napisana pre.

 

P.s. licna trivija Ubiti pticu rugalicu jedna od tri knjige koje sam procitao dva puta a bice uskoro i jedina koju sam procitao tri puta. Neverovatno stivo ne ve ro va tno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kronostime said:

:krstipd4:

Kod mene se pustala muzika, plesalo, jelo i pilo, a pomalo i pri`vacavalo na rodjendanima.

Isto gazda.
Samo,obavezno se gledao i jedan film..u 90% slučajeva neki od poznatih horora tog doba: ovaj, Noć veštica, Strah u ulici brestova..:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hajlajt dotičnog filma:

 

Ursula Andres leži sa kožnom trakom oko vrata koja je davi.

 

Mifune vadi nož da preseče traku.

 

Bronson upada. "Ne tako, zaseći ćeš joi vrat." Vadi pištolj i sa tri metra puca u čvor od trake na vratu i tako je razveže :18:

 

Na 2:20:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Naravno da su lose, i to su placene kritike. Kad stigne za mesec dana u bioskope tek ce da fanovi pene (moja omiljena trilogija te ocekujte hejt na maks). Pravicemo onaj frizider, ocajan cgi, ocajnu pricu i vanzemaljce i uvek iritantnog Šaju od blata

 

Svala cast Ketlin Kenedi, uspela si da sjebes jos jednu kultnu fransizu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...