Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

#RafaStay

Koja je to legenda kluba. Od kako nije u klubu zadatak mu je da uniÅ”tava rivale Liverpula.Ā 

Ā 

Dominacija Liverpula. Moglo je biti i viÅ”e golova u mreži Pikforda. Gol Evertona je zbog loÅ”eg postavljanja odbrane i veznog reda rivala.Ā 

Ā 

Ā 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mr clutch said:

Dominacija Liverpula.

Pa sada se de facto odlučuje ko ostaje u borbi za titulu, tako da ko preživi decembarsko ludilo i boxing day, tj. te utakmice do mini prventsvene pauze 03.01, taj će i imati Å”ansu da se bori za titulu.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Juan said:

Pa sada se de facto odlučuje ko ostaje u borbi za titulu, tako da ko preživi decembarsko ludilo i boxing day, tj. te utakmice do mini prventsvene pauze 03.01, taj će i imati Å”ansu da se bori za titulu.

Produžio bih ja to do februara i zavrÅ”etka afričkog kupa. Barem iz ugla Liverpula.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Jbt... Atkinson i sudije iz VAR sobe su kompletni idioti...

Ā 

I da, mene bi bilo sramota da se radujem da sam na mestu igraca ArsenalaĀ 

Just now, OgX said:

Mislim da je ok sto je priznat gol. Fred je izgleda "zakacio" De Geu.

Ā 

Kakve veze ima ko je zakačio golmana ??!!... isti lezi na travi bukvalno minut-dva i igra se ne prekida.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Dies at the End said:

Jbt... Atkinson i sudije iz VAR sobe su kompletni idioti...

Ā 

I da, mene bi bilo sramota da se radujem da sam na mestu igraca ArsenalaĀ 

Ā 

Kakve veze ima ko je zakačio golmana ??!!... isti lezi na travi bukvalno minut-dva i igra se ne prekida.

Ā 

Pravila spominju da je obaveza da se igra prekine samo ako je povreda glave u pitanju.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li je trajalo sve 15 sekundi, kakvih minut ili dva. A Smith Rowe vjerovatno nije ni vidio daĀ De Gea nije spreman na golu, kao sto nije vjerovatno vidjela ni vecina igraca oba tima, samo je Fred podigao ruku i jos mozda jedan igrac.

Ā 

Nisam navijac Arsenala.Ā 

Ā 

Iznosim cisto neko svoje vidjenje. Da je akcija nesto duze trajala onda bi vjerovatno bilo primijeceno od vecine igraca da se De Gea povrijedio i vjerujem da bi prekinuli igru. Stvarno ne znam precizno pravila kada se ovako sve brzo desava ali vjerujem da je sudija postupio po istim. Zamislite da je praviloĀ  takvo da je gol trebalo ponistiti u ovakvim situacijama, znaci govorim upravo o bas ovakvoj situaciji kao sto se desila, gdje se brzo postigne gol. Sta mislite da li bi se ovakve situacije zloupotrebljavale kada bi igrac namjermo nagazio, ne tako strasno, golmana iz svog tima i da se odmah akcija prekida a da se pritom desava velika prilika za gol protivnickog tima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I moj utisak takodje je da Smith Rowe nije ni video kako De Gea lezi..medjutim,radost igraca Arsenala je basĀ ono..lolchina veca..

Inace,mene impresionira Fred..kakva olupina od fudbalera..da sutra najavi dolazak u Zvezdu,rekao bih:nemo' kume,k'o boga te molim.Ā :smiley50:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...