Jump to content

Recommended Posts

14 minutes ago, Snjofko said:

Da je smeker, dao bi 117 poena veceras, to bi bas bilo istorijski.

Oce, sa klupe u farkama

32 minutes ago, Dracarys said:

Dao sam otkaz na poslu, da bih mogao u fulu da ispratim Bronovo obaranje rekorda, a i u fantaziju sam u zoni ispadanja, ide pun fokus na to. 

 

E nek je sa srecom mada si mogao sacekat jos 10 dana👍 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam izasao malo, nije da sam ocekivao da ce Bron oboriti nocas rekord, proveo sam se, moram da kazem da sto sam stariji, sve mi je lakse smuvati devojke, nije da sam nesto star, samo 26 godina, ali deluje mi kao na filmu. 

Samo joj kazem nesto, npr. "madam, mogu li da poljubim ruku", naravno pred svima i sve se kikocu.

 

Secam se ranije dok sam bio tinejdzer, trebalo mi je 2h da skupim hrabrost da pridjem devojci za susednim stolom posle x piva.  Danas sam druga licnost, emocije su mi skoro odstranjene, samopouzdanje na velikom nivou. Postoji jos samo emocija za Bronom koji je nocas postigao 27 poena i potrebno mu je 36 poena do rusenja najveceg rekorda u NBA.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nisam rekla da ne verujem 😛 Ne mislim ništa loše, samo osećam vibracije da si maaalčice stariji od mene, tipa 2-3 godine. 

 

Jesam 🙃

Imas na pdf, obavestenja, temu na kojoj je bilo glasanje kojoj starosnoj dobi pripadaju. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@Dracarys znaci pocela kosarka da se prati od '12/'13 sezone👍

Ranije sam krenuo, putem igrice NBA2K, uzimao sam Klivlend zbog LeBrona, bio mi je zanimljiv, jer si sa njim mogao sve da uradis, da ides na kucanje, da sutiras trice, podelis dobar pas. To govori da je najkompletniji igrac ikada.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...