Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

Dvomec koji je trebalo dobiti bukvalno pet razlike, mi pogadjamo tri puta okvir gola, sutiramo kad treba da dodamo samom coveku na pet metara i primamo dva gola iz dve polusanse.

 

Ne-ve-ro-va-tno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Dvomec koji je trebalo dobiti bukvalno pet razlike, mi pogadjamo tri puta okvir gola, sutiramo kad treba da dodamo samom coveku na pet metara i primamo dva gola iz dve polusanse.

 

Ne-ve-ro-va-tno.

Zli jezici bi rekli da ti navijas za taj klub!

Link to comment
Share on other sites

Jeste Radnički bolji ali Mornar jednostavno zna šta hoće, organizovano je čekao svoje šanse i dočekao.. Simović oba puta nadigran od Ondonga, za dva gola. Jbg nedopustivo za iskusnog igrača i kapitena. Nije igrao protiv Halanda.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Ali svejedno, ovo ide na dusu Dudicu, koji je zaljubljen u sebicnog Vidosavljevica, a ni minut nema za Ortiza.

Ortiz jedino što je pokazao u ovome što je igrao do sad je smušenost i nedovoljan kvalitet, po meni nije ni čudo što ga nema večeras. Druga stvar što smo drugu sezonu zaredom bez normalnog špica (Milutin i nije špic)...

Inače, Mornar bi se idealno uklopio u SLS seljacizam....

Link to comment
Share on other sites

Just now, StefanPG said:

A ne no 10 produzi e kakav kralj…

 

Pa da je stvarno deset produzio ne bi bilo malo, bukvalno se dva minuta nije igralo od nadoknade zbog izlezavanja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Barani su mi baš vickasti...ako sudija produži utakmicu 5 minuta i oni leže 5 minuta, sudija mora da svira kraj po isteku petog minuta. Ne ide to tako...

Gde si ti video Crnogorce da ne vole da leze 😄 Bilo bi lepo da ga uvalja Radnicki sad u produzecima da ne ode bezveze na penale

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...