Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, ranzo said:

Jedno od najidiotskijih pravila: da oduzmes neki bod klubu jer su navijaci nesto uradili ?! WTF kome je to palo na pamet kakve su to promaje u glavi...

 

Nisam bio pa ne mogu da tvrdim ali ako je verovati... a ne bi im bio prvi put cak sta vise, imao je i domacin svoje bisere sa tribina, trebali su igraci partizana da odu do tunela i da traze da se isprazni stadion ?!

Nisam sklon teorijama zavere ali sve ovo nije prvi put ustvari reklo bi se da je uobicajeni folklor, zasto se bas juce odlucilo sve to dici na "visi nivo" ne znam, mozda slucajno, videcemo

 

U svakom slucaju pazar bi kaznio a ako opet krenu da glume ludilo nek lete u trecu ligu

 

Da li bodovi treba da se oduzimaju ili ne, mozemo da diskutujemo, ali da klubovi (oba) podrzavaju, precutno, ovakve "ispade" (citaj planirane akcije) svojih navijaca, to je potpuno jasno.

 

Da li su klubovi nemocni da bilo sta urade ili ne zele da urade je opet tema za sebe. U svakom slucaju, svaka utakmica vecitih u Novom Pazaru je odvratan manifest nacionalizma i netrpeljivosti. Zanimljivo je da nikad nisam imao ni najmanji problem niti netrpeljivost od strane lokalnog stanovnistva, kada bih isao tamo...ali zato kad je fudbali izgleda kao predratno stanje.

 

Da drzava zeli da resi problem, resila bi. NE ZELI.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema ovo veze sa Partizanom. Bliže se izbori, potrebne su tenzije dole.

Suma u garbage time napravio majstoriju (posle 5 izgubljenih lopti i promašenih dodavanja od dva metra), sad će kukumavčenje da mora da igra.

Glede Jojića... Mrzelo me je da gledam snimak, ali sigurno je imao 20+ ušpricavanja u punom sprintu u njihovih 16. To je velika razlika izmedju njega i recimo nesrećnog Šćekića koji u istom (kornjačinom) ritmu trčkara celu utakmicu a golu protivnika se približi 2x po utakmici. Zato igra!

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, goofy said:

Zaboravih juče da kažem,

Suma je pederčina,

baš bi ispao laf da je malom Baždaru vratio loptu da on da gol.

Suma je najprecenjeniji igrac koga pamtim da je igrao za Partizan.

Ne sporim mu talenat i znanje, ali mu sporim radnu etiku i odnos prema timu.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kronostime said:

Goveda placenicka, jeb`o ih Ratko Mladic.:furious:

Na zalost, ovde je velicanje osudjenih ratnih zlocinaca dozvoljeno.

Sto se same utakmice tice - jos jedna pobeda, idemo dalje.

 

Osuđujem skandiranje, prvenstveno jer iza toga stoji provokacija i neko nepotrebno dizanje tenzije.

Ali me svrbe prsti kad pročitam ovo.

Mora li se to reći za generala Ratka Mladića?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dekifisher said:

Suma u garbage time napravio majstoriju (posle 5 izgubljenih lopti i promašenih dodavanja od dva metra), sad će kukumavčenje da mora da igra.

Ne verujem, baš se vidi da nije spreman, eventualno 15 minuta ako baš zaškripi. Grešio je baš, ali je bila i situacija da je pokušavao da odigra dupli pas u prostor, ali se Šćekić naravno ukopao, ne daj bože da je nastavio kretnju. On voli te kombinacije na malom prostoru, da lopta ide, ali je za to potrebna kretnja saigrača, a mi ponekad delujemo baš nepokretno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne verujem, baš se vidi da nije spreman, eventualno 15 minuta ako baš zaškripi. Grešio je baš, ali je bila i situacija da je pokušavao da odigra dupli pas u prostor, ali se Šćekić naravno ukopao, ne daj bože da je nastavio kretnju. On voli te kombinacije na malom prostoru, da lopta ide, ali je za to potrebna kretnja saigrača, a mi ponekad delujemo baš nepokretno.

 

 

Ma jesi u pravu, ali se to igra oko protivničkih 16, ne na centu. Mislim da je čovek promašio sport, futsal je za njega izmišljen... kondicija nebitna, možeš da ga menjaš na par minuta. Ali nema tu para, a ko zna koliko usta 'rani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali je morao da se vraća na centar po loptu. Pravio je on te kombinacije ispred 16 sa Asanom, Nathom i Sadikom, sinoć je bio primoran da to radi u krugu, a da im je otvorio kontru par puta - jeste.

 

Nego, gledao sam na telefonu pa nisam siguran, da li se još nekom čini da je Baždar baš spor?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ranzo said:

Jedno od najidiotskijih pravila: da oduzmes neki bod klubu jer su navijaci nesto uradili ?! WTF kome je to palo na pamet kakve su to promaje u glavi...

 

Nisam bio pa ne mogu da tvrdim ali ako je verovati... a ne bi im bio prvi put cak sta vise, imao je i domacin svoje bisere sa tribina, trebali su igraci partizana da odu do tunela i da traze da se isprazni stadion ?!

Nisam sklon teorijama zavere ali sve ovo nije prvi put ustvari reklo bi se da je uobicajeni folklor, zasto se bas juce odlucilo sve to dici na "visi nivo" ne znam, mozda slucajno, videcemo

 

U svakom slucaju pazar bi kaznio a ako opet krenu da glume ludilo nek lete u trecu ligu

 

Ne bi kaznjavao klub ciji navijaci su skandirali to sto su skandirali, ali bi Novi Pazar izbacio iz lige?

 

I dajte da se ne pravimo da samo huligani imaju onakve stavove - mnogo je veci broj navijaca Partizana (i Crvene zvezde) koji smatraju klub za koji navijaju kao jedan od simbola drzave i imaju nacionalisticke stavove. Svaka cast pravim ljubiteljima fudbala i sporta koji su vecina na ovom forumu, ali obican navijac je obicno i veliki nacionalista, sto se ogleda u stavu "mrzim grobare/mrzim odredjene nacionalne manjine u Srbiji".

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ханибалија said:

Osuđujem skandiranje, prvenstveno jer iza toga stoji provokacija i neko nepotrebno dizanje tenzije.

Ali me svrbe prsti kad pročitam ovo.

Mora li se to reći za generala Ratka Mladića?

Ako je za neke heroj ko je naredio streljanje nenaoruzanih ljudi, sve i da su bili ratni zarobljenici, a nisu, i zbog toga je osudjen - za mene nije.

Za mene je zlocinac i bez te presude i ni u kom slucaju ne moze predstavljati bilo kakav simbol herojstva srpskog naroda.

Za boldovano:

200.gif

:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Pričaju da je Jović i dalje povređen, ali čitajući između redova rekao bih da skrivaju karte i da ima šansi da odigra neki deo meča. Možda samo tripujem.

 

Stanoje pominje mogućnost da počne Lutovac kako bismo bili ofanzivniji, a i Živković je nešto rovit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...