Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Jovicevo prisustvo na terenu je bas tesko progutati.

 

A Jojic protiv ovakvog protivnika deluje da je nastelovan na 0.5x regularne brzine. Potpuno zalutao u ovaj nivo fudbala...

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Contador54 said:

Ne razumem ovo uvodjenje Jovica koji mesecima nema dobar mec. Bolje da je odmah zatvorio sredinu uvodjenjem Jevtovica, ovako je Markec igrac manje u sredinu.

Nema Jevtović snage, bio je bolestan. Ako uspe da izgura 30-40 minuta a mi izdržimo do tada puna kapa. Izgledamo kao LLSL timovi protiv nas, samo što manje trčimo i od njih.

Link to comment
Share on other sites

Užasan govor tela naših. Trčkaramo, stojimo daleko od njih, nema odgovornosti. Razlika u tehnici bi mogla da se delom nadoknadi borbom i trčanjem. A mi isceđeni.

 

Malo me iritira Milovanović. Ako već ne igramo ništa mora da pritisne njihovu odbranu, od njega da počne defanziva. Jbt, ima 18 godina, treba najviše da trči. A on se šetka. Kad se setim kako je Sadik jurio tri igrača plače mi se.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da kazem da nasi nisu hteli, ali jednostavno vise od ovoga mozda i ne mogu. Mozda je trebalo malo agresivnije, ali pitanje je koliko se moze tako. Rezultat je odlican. Nisu oni imali puno sansi, ali su nas u polju razbili. Vise trce, bolje se krecu. Ja ne znam sta se moze u drugom poluvremenu. Mozda su prekidi nasa sansa. Bzv je kuci ne juriti pobedu, ali tesko cemo do nje. Cini mi se da Milovanovic moze protiv njihovih stopera.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovaj duel me podseca na onaj duel protiv Besikasa kad su nas unistili 4:0, u Beogradu. Razlika u klasi.

 

Ovde ocekujem jos 2 njihova gola do kraja. 1:3, ili cak 1:4, ako budemo jurnuli bez mozga.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Ovaj duel me podseca na onaj duel protiv Besikasa kad su nas unistili 4:0, u Beogradu. Razlika u klasi.

 

Ovde ocekujem jos 2 njihova gola do kraja. 1:3, ili cak 1:4, ako budemo jurnuli bez mozga.

 

Ma samo negativa bre, ajdee!! 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kontam nikako kako ove strane ekipe izgledaju brze, brze vode loptu, brze se krecu, brze se dodavaju..sve je drugacije u odnosu na nas. Ne kontam, i nasi treneri budu napolju, prate trendove, valjda su iste metodologije rada, iste štoperice..Kako to sve onda drugacije izgleda, nikad mi nece biti jasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...