Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Sve pet za napisano, posebno za retarde koji se nepravilno isključuju iz unutrašnje trake, ali to važi na tipa 90% kružnih tokova, onih koji su obeleženi. Tada na svakom ulazu u KT stoji obrnuti trougao, zato imaju prednost oni koji su unutar toka. Mali broj tokova nije obeležen (u Beogradu imaš onaj na starom sajmištu, kada sa Ušča prođeš ispod Brankovog mosta pa hoćeš da se uključiš na most) pa pošto nema nikakvih oznaka važi pravilo desne strane, tj. oni u toku puštaju one koji ulaze u isti.
Slažem se mada, iskreno, mislio sam da u BG više nema neoznačenih kružnih tokova pošto odavno nisam naišao na neki takav.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Volim kad se protivnik nadigrava, stavi te u problem, dođe otvoreno da igra, kao TSC večeras. Ali, mi znamo nas cilj. Pobediti TSC 4:0 je fenomenalan rezultat. Treba svaki meč da bude ovakav, da se igra fudbal i da se uživa", rekao je trener Zvezde.

Da se zapitaš koji li je meč gledao Stanković, ili koji si gledao ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na mnogo nepotrebnih tenzija koje su od starta meca pocele i mnogo tuce od strane Tsc-a, mada ni mi nismo zaostajali, bas lepo popodne na Marakani bilo, reklo bi se vreme idealno za fudbal i puno klinaca koji gledaju Zvezdu uzivo.

Iako je kup mec bez prava na gresku, Srnicevo smetanje u 11 je stvarno strasno iako sam rekao da necu to ponavljati. Momak trci, trudi se, ali nekoliko puta je pocetnicki izgubio loptu ili ispao, nepotrebno je njegovo prisustvo od starta.

Kangine cipele bas niko nema da popuni, daj Boze da je ok posle onog gazenja, jasno je bilo da taktika pada u vodu kad je u 7.minutu izasao.

Krajnji rez nije merilo onoga sto sam video, ali i ocekivao sam dosta dobrog protivnika, Tsc je jedan od timova koji mogu propisno da nas namuce.

Sad da se odradi posao u nedelju i da se u kompletnom sastavu spremimo za derbi, tu se resava sve i treba uci u mec bas kao u proslom, mada su uloge sad okrenute.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manoly said:

Bez obzira na mnogo nepotrebnih tenzija koje su od starta meca pocele i mnogo tuce od strane Tsc-a, mada ni mi nismo zaostajali, bas lepo popodne na Marakani bilo, reklo bi se vreme idealno za fudbal i puno klinaca koji gledaju Zvezdu uzivo.

Iako je kup mec bez prava na gresku, Srnicevo smetanje u 11 je stvarno strasno iako sam rekao da necu to ponavljati. Momak trci, trudi se, ali nekoliko puta je pocetnicki izgubio loptu ili ispao, nepotrebno je njegovo prisustvo od starta.

Kangine cipele bas niko nema da popuni, daj Boze da je ok posle onog gazenja, jasno je bilo da taktika pada u vodu kad je u 7.minutu izasao.

Krajnji rez nije merilo onoga sto sam video, ali i ocekivao sam dosta dobrog protivnika, Tsc je jedan od timova koji mogu propisno da nas namuce.

Sad da se odradi posao u nedelju i da se u kompletnom sastavu spremimo za derbi, tu se resava sve i treba uci u mec bas kao u proslom, mada su uloge sad okrenute.

To me i plaši s obzirom da Stanković u tom slučaju preferira ciketansku taktiku. Ako krenemo na nerešeno, mogu da nam umuljaju go. Još ako u tim stavi Srnića, šanse za komšije rapidno rastu. Moramo da igramo kao u prvom poluvremenu prošlog derbija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Pantelija said:

To me i plaši s obzirom da Stanković u tom slučaju preferira ciketansku taktiku. Ako krenemo na nerešeno, mogu da nam umuljaju go. Još ako u tim stavi Srnića, šanse za komšije rapidno rastu. Moramo da igramo kao u prvom poluvremenu prošlog derbija. 

Igrao je Srnic taj derbi uz Sanoga u vezi, ali pristup je vazan tj moze i da se istrpi takav igrac ukoliko pritisnemo jako njihovu zadnju liniju, ne dozvolimo im da iznose loptu blize nasem golu i davimo ih kao u proslom mecu.

I naravno Kanga je tu najvazniji sraf u sredini, upravo takav nam treba malo ofanzivniji ispred Sanoga i Srne brzanjca, uz lopte koje salje po bokovima i mogucnost da sutne na gol.

Link to comment
Share on other sites

Ma u derbiju idemo na X to je jasno kao dan i uzdamo se u Kataija i Ivanica da ce izmisliti gol(ove).

 

Ja se plasim cinjenice da Stanojevica u derbiju vecito prati neka ludacka sreca, brdo ih je dobio iako igrom ekipe to nije zasluzio. Ipak, verujem da oni nemaju kvalitet da nam daju 2 gola na Marakani, tako da mi jednim golom sve resavamo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

hoce li neko da bude kaznjen makar drugarskom opomenom zbog prosipanja tolikih para?

Kao i do sada za Van Paru, Žamdera, Kafua, Živkovića, Dionija, Tomanea....itd,a to je 5-6 miliona sigurno, a ima ih još....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Gordić - Gajić, Pankov, Dragović, Rodić - Srnić, Krstičić - Katai, Ivanić, Ben - Ohi. 

 

 

Stanković se kocka. Igramo bez srednjeg reda. Odlično.

Ma kako beše? Vi ste poslednji put izgubili od Kragujevčna na vašem stadionu? Kad su igrali u vašim dresovimna ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...