Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

32 minutes ago, Manoly said:

Pazi samo sta zena trazi, ako je ima naravno. Da merdevine ne budu ma pogresnom mestu...😁😁

 

20 minutes ago, Dragan Mićić said:

Kreni od podruma polako. Pa da zavrsavas tamo u maju 😁

 

Odogovoriću obojici u jednom postu.

 

Žena mi već neko vreme potura po kući spisak obaveza za naredni period, vešto sam do sad izbegavao. Na spisku je i čišćenje podruma, a to mi baš teško pada. :classic_biggrin:

 

Ali žrtvovaću se opet za vas i nas, pa ako me se sete, sete se.

  • Like 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2022 at 3:25 PM, pantelia said:

Katai, Pavkov i Ivanic imaju po 2 zuta, ako dobiju treci ne igraju revans.

 

edit: ajao, ima i Srnic, kuku

не бришу се после групе? Живео сам у заблуди

 

 

Иначе фк објавио превише Гобеље на инста данас. Брине ме да ће почети сутра, до сад га ни на инста нисам виђао било ми је лакше

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Јел карте од Лудогореца важе за Ренџерс?  

Видим да су објавили да нећд бити бесплатних карата због уефе, нз јел се то односи на то или нешто друго

Link to comment
Share on other sites

Veceras samo hrabro, da nastavimo da pisemo istoriju!

 

A ova zena ovde, je kupila stan na tacno 2km od Rajka Mitica 😁

 

Da nadoknadim Boze zdravlja sve one radio prenose koje sam slusala na prozoru moje sobe, na 5om spratu stare zgrade u Partenonu ❤

 

Idemoooo!

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Stanković mora dobro da pripremi ekipu za ovo gostovanje, pored kvalitetnog protivnika čeka nas žestoka publika i puno provokacija, ne smemo upasti u tu zamku.

Prognoziram gol Ivanića, njemu ovi "mesari" odgovaraju pa će pokazati sav svoj potencijal. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Solidna ekipa, trkački jaaako potentna. Od tehničara valja izdvojiti fantastičnog Ariba i brzonogog Kenta, te jaaaako aktivne bekove Taverniea i Baršića. Tavernie je odličan izvođač prekida, te bi valjalo da preskočimo glupe faulove u opasnoj zoni pošto ima odličan i šut i centaršut. Morelos kao napadač je jako nepredvidiv, znalo se desiti na Old FIrmu da postigne gol odluke, ali isto tako i da dobije crveni akrton bez ikakve potrebe ili da promaši penal u 90-oj minut. Odličan igrač, ali luda glava, baš luda glava. Centarski tandem im je jako kritičan i tu je zaista naša šansa, snažni su i skočni, ali sem toga zaista ne ulivaju sigurnost, imaju problem sa poprečnim loptama i poluvisokim ubacivanjima.

 

Mislim da im ne odgovara naš stil igre, ali treba izdržati početni pritisak i ostati fokusiran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki uspeh je igrati u 1/8 finala Le ove sezone, nema sta da se kaze. I nakon samo zreba rekao sam da je Rendzers ekipa koja je kvalitetom iznad nas, ali verujem da takticki sa njima moze da se odigra, kao i da revans na Marakani moze imati znacajan uticaj na ishod.

Veceras mora da se odigra fizicki jak tempo tokom celog meca, iako su ostrvska, skotska ekipa mislim da su stil igre prilagodili modernijim tokovima, probijace po krilima i pokusavati da nam prave probleme brzim i aktivnim trkacima po strani. Naravno, mi necemo izaci na "ojha" i bez odbrambenog bloka poput Dortmunda koji je sigurno bolja ekipa od Renzersa, tako da mislim da cemo cekati i kroz tranziciju iz odbrane i nase ofanzivce dolaziti u sansu da zapretimo. Cinjenica je da je ovo prvi mec, pa ni oni nece jurnuti napred grlom u jagode.

Neka nasi odigraju hrabar mec, to je najvaznije, svakako je ovo nagrada za lep rezultat u grupi na jesen, mada sam pri stavu da je prvenstvo i borba za titulu na prvom mestu za Zvezdu iz vise razloga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da Drago stavi u dzep tog njihovog Kolumbijca u napadu..Morelosa. Bitno je da ne igramo nikakve bunkerice i cekalice,vec da izadjemo hrabro i sa namerom da igramo fudbal..da lopta ide napred..putokaz bi trebao biti proslogodisnji mec iz Milana.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Srećno nam bilo večeras pa se čujemo nakon utakmice, nadam se da ću do tad da izbacim svo đubre koje smo skupljali, a nikad nam nije trebalo. Ako izvučemo povoljan rezultat, najmanje što očekujem da mi uplatite rehabilitaciju zbog diskus hernije. Živeli! 🍻

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Јесте Ренџерс благи фаворит у овом двомечу али није екипа против које не може да се игра. Јесу прошли Дортмунд, за мене неочекивано, али их је исто тако у последњем олд фирму пре месец дана Селтик лагано прегазио за 45 минута и дао три комада. А Селтик испао након тога из Европе од Глимта.

 

Променили су тренера на јесен, Џерард отишао у Вилу, који им је донео титулу после десет година. Добрим делом и због катастрофалне сезоне Селтика па је предност била огромна.  Од доласка ЂВБ изгубили су прво место и више бодова, у овој години имају скор 541 у лиги где су само против Хартса дали 5 голова а остале победе су биле по 1 - 0.

 

Брани Мекгрегор који има око 40 година (ако не грешим бранио је против нас и пре 15 година). Солидан, али и често несигуран.

Десни бек Таверније, отприлике оно што је био Лућо Гонзалес у оној сезони код нас. У фази напада глуми крило, изводи прекиде одлично, прошле сезоне је у једном периоду био и најбољи стрелац и најбољи асистент екипе. Имаће дабл дабл ове сезоне у лиги. На левог бека ће Баришић који је мање офанзиван и слижи као осигурач назад јер већином нападају преко десне стране.

Штопери-сигурно Голдсон, спорији је али јако опасан на прекидима (прошле сезоне на истом олд фирму дао два гола после корнера). На другог не знам, Хеландер који је дошао од Михе је већи део био повређен тако да или Баси или Балогин који је искуснији.

 

Веза Камара као задњи који може много да покрије са њим Лундстрам из Шефилда (ко је пратио премијер лигу а нарочито фантази зна какав је). Испред Арибо који у лиги има отприлике исти број голова и асист око 7.  Сад на зиму су довели Ремзија из Јувентуса на позајмицу али није још спреман за већи допринос. Кент и Џек су играчи који имају добар шут ван 16. 

Ту су још и ветерани Арфилд играо пет-шест сезона за Барнли,као и  Стивен Дејвис, био у Саутемптону али је повређен.

 

Дијало из Јунајтеда (доведен за прилично велике паре из Аталанте са 18 година) је играо крило али је он вероватно повређен. Напред су Руф и Сакала који су служили као испомоћ главном нападачу. То је Морелос, класичан јужноамериканац, по менталитету да кажем као Луис Суарез и Алексис Санчез. Игра прљаво, склон провокацијама, дакле чак и Канга кад упадне у лошу фазу је потпуно миран у односу на Морелоса. Није висок, али је борбен и агресиван, стално активан.

 

Дакле, може да се игра против њих, боље су изгледали док их је водио Џерард. Физички јако спремна екипа, добра у извођењу прекида. У лиги воли да напада и излази високо, у Европи их већ нисам пратио.

Edited by TiMiDi
Pasus
Link to comment
Share on other sites

Zadnjih godina su nas momci rezultatima ubijedili da trebamo vjerovati u njih. Samo hrabro, ne sumnjam da cemo se potući k'o pravi ljudi i kad bi ove prosli, to bi bas bila velika stvar. Bez obzira na sve, mislim da Rendzerse mozemo izbaciti.  Sretno braco i sestre.

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

ocekujem da odigramo pametno, oprezno, i naravno da napadnemo u periodima kada nam situacija na terenu dozvoli. nista se nece resiti veceras, imamo revans kod kuce gde cemo imati puno vece sanse da igramo u poslednjoj trecini. jedan statisticki podatak koji raduje, u poslednja 34 meca crvene zvezde u ligi evrope samo jednom smo izgubili sa vise od jednog gola razlike sto govori o tome da znamo da igramo na rezultat. 

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam emisiju na Areni..prije utakmice. Gosti Nebojsa Marinkovic i Petar Puaca. Mislim da je Marinkovicu a i voditelju neprijatno kad Puaca prica. Nevjerovatno koliko neinteligentno zvuci.."Mene nervira formacija 3 5 2, je l' vi znate kako je to tesko, sa 3 igrati nazad..." i slicno. Da li se nesto pogubio ili je inace takav ne znam ali bas zvuci kao drugar sa rekreacije. 

Ajmo Cigani!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...