Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

8 minutes ago, Don Juan said:

Da smanjimo malo pohvale na račun Ohija 🤣.

Na prvu loptu mi se dopada kako deluje Ohi, to je spic kakav sa nasim manevrom moze da se nadje u sansi vise puta. Dobro se krece, danas je dva puta sjajno utrcao izmedju protovnickih defanzivaca, da je munuo i drugi - bez greske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Na prvu loptu mi se dopada kako deluje Ohi, to je spic kakav sa nasim manevrom moze da se nadje u sansi vise puta. Dobro se krece, danas je dva puta sjajno utrcao izmedju protovnickih defanzivaca, da je munuo i drugi - bez greske.

Ma slažem se, ali kako smo počeli sa pohvalama promašio 1 na 1 😁.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ma slažem se, ali kako smo počeli sa pohvalama promašio 1 na 1 😁.

Da mi uopšte sačekamo sa pohvalama dok počnu golovi u zvaničnim mečevima.

Mada je i Boćko svojevremeno krenuo da meće već na prvim pripremama. Poželimo Ohiju da ga prevaziđe.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Ne, apsolutno nisam imao pojma ko je dok nije krenulo da se pise o njemu. Samo mi je zadivljujuce kako svaki put igrac prvo nema kvaliteta za Zvezdu, a onda odjednom ima kvaliteta. 

 

 

Desi se nekad da i u Real Madridu omanu u proceni, a kamoli "forumaski strucnjaci" kako ti dozivljavas neke ljude ovde. Ujedno, cest je slucaj u fudbalu i da igrac napreduje.

 

Takodje, ako vec pamtis moje postove od pre dve godine, uzmi procitaj ovaj od juce gde sam rekao da je prvi igrac kog bih doveo iz lige, ali da smo toliko iznad lige da ne znam dal iko moze da nam sedi na klupi. 

 

I trece, posto se malo malo javis ovako stalkerski (dobronamerno, ali uz poluprc), predlazem ti da batalis to i da pocnes da malo vise gledas tog Banjca pa da i o tvom misljenju pricamo. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Desi se nekad da i u Real Madridu omanu u proceni, a kamoli "forumaski strucnjaci" kako ti dozivljavas neke ljude ovde. Ujedno, cest je slucaj u fudbalu i da igrac napreduje.

 

Takodje, ako vec pamtis moje postove od pre dve godine, uzmi procitaj ovaj od juce gde sam rekao da je prvi igrac kog bih doveo iz lige, ali da smo toliko iznad lige da ne znam dal iko moze da nam sedi na klupi. 

 

I trece, posto se malo malo javis ovako stalkerski (dobronamerno, ali uz poluprc), predlazem ti da batalis to i da pocnes da malo vise gledas tog Banjca pa da i o tvom misljenju pricamo. 

Fudbal gledam dosta, i gledao sam tog Banjca (u Tsc-u, u Indjiji nisam kao sto rekoh). 

Poprilicno cenim tvoje misljenje pogotovo kad su mladji igraci u pitanju, to forumski strucnjaci nije uvreda nego naziv za ljude koji dosta prate, ja licno pratim ali ne toliko pogotovo ne mladje kategorije. 

Uzasno me nervira sto se to ovde uvek desava i zato sam i prozvao tebe u ovom slucaju, Njegos se pljuje, onda on ode, e jbg steta mogao je da igra boljeg nemamo, pominje se Birmancevic, koji ce nam kurac nema kvaliteta krene da kida, kako ga nismo doveli.... 

Ne kazem da si sve ovo ti pricao da se razumemo, ali to je bio razlog mog upisa, nista licno protiv tebe. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dragan Mićić said:

Jbt pre ce nesto biti od Risaira nego od Falka :smiley33: ko bi rekao

 

Od Risaira moze da bude nesto ako se trgne i ako ima trenera koji ume da ga upotrebi na krilu. Nevolja je sto se Stankovic nije pokazao kada je u pitanju rad sa krilnim igracima, pre bih rekao da on najvise voli da nabuta sve igrace u sredinu (mozda je to malformacija koju vuce iz igracke karijere).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Od Risaira moze da bude nesto ako se trgne i ako ima trenera koji ume da ga upotrebi na krilu. Nevolja je sto se Stankovic nije pokazao kada je u pitanju rad sa krilnim igracima, pre bih rekao da on najvise voli da nabuta sve igrace u sredinu (mozda je to malformacija koju vuce iz igracke karijere).

Slazem se. Samo po meni Falka treba da gura u sredinu a on njega najvise gura na krilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi klinci sto su na pripremama su mi dobri svi. Stankovic deluje potpuno spremno za seniorski fudbal, mislim da ce on slicno kao Gruja onomad, da izdominira polusezonu u Ling Longu i da ide dalje.

 

Oko Mustafe sam bio skeptican, poucen iskustvom sa Odadom koji je najavljivan dve godine, pa nista na kraju. Brz je, pokretljiv, ima i finu tehniku. Štopera Djurica sam juce prvi put gledao, bas autoritativno deluje, mislim da je tip stopera slicam Pavlovicu sto je bio u Partizanu.

 

Ima bas materijala da se radi, ali mora da se oslobodi prostor.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Jesmo se mi to otarasili Dionia? Ili samo ima produzen odmor?

 

Davno smo se mi njega otarasili,samo je problem što ne možemo da se otarasimo njegove plate do kraja szone ...

 

Inače koga interesuje ima prenos na YouTube  Grafičar - Zenit B ...

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

 

Davno smo se mi njega otarasili,samo je problem što ne možemo da se otarasimo njegove plate do kraja szone ...

 

Meni situacija oko njega nije najjasnija. Razumem da su se naši zajebali, nije im ni prvi, a plašim se ni poslednji put. On mi nije jasan da kao igrač na pozajmici sam ne traži da se vrati u matični klub, kada već  više nema mesta u Zvezdi. Nema on sa nama ugovor do 2025, pa hoće da naplati,  nego do juna i ako mu se isplati da u ovim godinama ne igra, onda ok.....

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,negde sam pročitao da njegov matični klub ne želi da ga vrati pre isteka pozajmice.U principu dali su odrešene ruke Zvezdi da ga prosledi u neki drugi klub do leta,sada da li ovi naši buzdovani ne mogu da mu nadju angažman ili on neće da ide to već ne znam ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par mojih utisaka o jucerasnjem mecu: 

 

-Mali Gordic mi ne uliva poverenje, mozda mu treba vremena da stekne samopouzdanje ali bas deluje pogubljeno, izleti pa se vrati, pa ne zna gde ce..

- Zivkovic po prvi put sinoc odigrao nesto sto je moglo da se gleda i prokomentarise, par stvarno lepih poteza, nadam se da moze nastaviti tako. 

- U Ohija sam bas imao malo poverenja, ono sto sam gledao u Norveskoj delovalo je kao da se dobro snalazi samo zbog neorganizovanog fudbala, na ove dve prijateljske vidim da se lepo otvara ima osecaj za gol samo da nastavi tako. (Imao je i jedno dva cista jedan na jedan promasaja, ali sveukupan utisak je okej za sad) 

-Ivanic-Katai, kada Roda igra levo su verovatno najbolji tandem u poslednjih xy godina kod nas, bas plesu po terenu. 

 

 

Edited by Igor_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...