Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Momak nije ni za Grafičar a verovatno ćemo ga platiti 100K + procenti. Koliko je samo takvih bilo u proteklih par godina, od onog panja Vidića pa na dalje.

 

Сјећам се кад је почела Звезда ТВ, укључим да видим како изгледа и гост нико пречи на новој ТВ, него та пањина Видић за којег сигуран сам ни његови најмилији нису посумњали да ће заиграти у Звезди. Ладно промоција дрвне грађе и мафијашких комбинација. Та врста бахатости не постоји чак ни у политици.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Liska Manjina said:

Kako vam se čini ovaj Banjac iz TSC-a? Koliko se sećam, mi smo ga ganjali dok je bio u Inđiji. Odlično je igrao protiv nas, deluje kao fudbalski pismen igrač.

Nema kvaliteta ili ti citaj Tsc nije raspolozen za muljazu i ugradjivanje Terzica. Okrecemo se pojacanjima iz Macve, Backe, Trajala, Borca.

Link to comment
Share on other sites

Nikolić je napustio pripreme zbog povrede, kako stvari stoje teško da će skoro na teren, a navodno su bili Česi zainteresovani za njega.

Banjac može da bude interesantan, ali ne kao prva opcija, nego kao igrač za rotaciju. Moj ipak stav je da treba da u tim slučajevima forsiramo naše mlade igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Kako vam se čini ovaj Banjac iz TSC-a? Koliko se sećam, mi smo ga ganjali dok je bio u Inđiji. Odlično je igrao protiv nas, deluje kao fudbalski pismen igrač.

dok ne pristane na ponuđene"uslove" ništa od njega a kad pristane neće mu ni Mesi biti ravan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Liska Manjina said:

Kako vam se čini ovaj Banjac iz TSC-a? Koliko se sećam, mi smo ga ganjali dok je bio u Inđiji. Odlično je igrao protiv nas, deluje kao fudbalski pismen igrač.

 

Meni Banjac najprijatnije iznenadjenje SL. Prvi igrac kog bih doveo iz lige. 

 

Mada opet, liga se toliko srozala da ne pamtim koji je poslednji igrac kog smo doveli iz SL, a da je mogao da bukvalno doprinese i sa klupe. Tako da treba biti pazljiv. Generalno smo prerasli ligu. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Meni Banjac najprijatnije iznenadjenje SL. Prvi igrac kog bih doveo iz lige. 

 

Mada opet, liga se toliko srozala da ne pamtim koji je poslednji igrac kog smo doveli iz SL, a da je mogao da bukvalno doprinese i sa klupe. Tako da treba biti pazljiv. Generalno smo prerasli ligu. 

Gobelja kadar nevera😄

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

 

Meni Banjac najprijatnije iznenadjenje SL. Prvi igrac kog bih doveo iz lige. 

 

Mada opet, liga se toliko srozala da ne pamtim koji je poslednji igrac kog smo doveli iz SL, a da je mogao da bukvalno doprinese i sa klupe. Tako da treba biti pazljiv. Generalno smo prerasli ligu. 

Nisam 100% siguran al mislim da si ti prvi bio protiv da se dovede iz Indjije. Oprosti ako gresim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Nisam 100% siguran al mislim da si ti prvi bio protiv da se dovede iz Indjije. Oprosti ako gresim.

 

Jesam. Ti si ga prepoznao na vreme sudeci po ovim postovima. Svaka cast. 

Edited by Markoss
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Ovi su za nas LŠ.

Ne preteruj. Ništa specijalno nisu bolji, mogli su vrlo lako da prime dva komada do sada.

Ono što brine je što su nas dosta lako probili i kod gola i kod šanse pre nekoliko minuta.

Ogromna je razlika Živković na krilu i u špicu. Ovde ima naznaka da ima neke nade.

Elem, ove je dobio Maribor pre par dana. Odnosno par dana pre našeg meča sa Mariborom.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Markoss said:

 

Jesam. Ti si ga prepoznao na vreme sudeci po ovim postovima. Svaka cast. 

Ne, apsolutno nisam imao pojma ko je dok nije krenulo da se pise o njemu. Samo mi je zadivljujuce kako svaki put igrac prvo nema kvaliteta za Zvezdu, a onda odjednom ima kvaliteta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...