Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Dl91 said:

@n4l1m

 

Degenek je hteo da ide, ali ne za platu koju su mu prvobitno ponudili, jer u Zvezdi je imao mnogo veliku, mozda i nerealnu. To je bilo kad su ponudili 800 000 Zvezdi. Nakon toga je doslo do sporazumnog raskida, verovatno zbog dugovanja prema njemu, da se to prebije, a kako bi on sam mogao da izvuce vecu platu u Lasku. 

to je nakon sto je video, da ne racunaju na njega.. borjan ima vecu platu od njega, pa ga ne pustaju..

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, n4l1m said:

to je nakon sto je video, da ne racunaju na njega.. borjan ima vecu platu od njega, pa ga ne pustaju..

Bio bi on u konkurenciju svakako za tim, ali je on smatrao da treba da bude prva opcija. Mada je i bio do Midtjilanda nakon onog kurslusa letos sa njim i Pavkovim. A u ligi je zapocinjao na klupi verovatno zbog pravila u21 u korist Erakovica. Kako god, i Stankovic je ocigledno prelomio nakon utakmice sa Dancima, pa smo naredne dve u LE zapocinjali bez njega(tacnije onu poslednju je samo imao prava, pa smo poceli tu bez njega) . Da li je to ispravno, ne znam. Mozda ne, moze da bude jos bolje. Jbg, zalimo se da deca ne dobijaju sansu, eto prilike da isforsiraju Erakovica na maks pogotovo uz igracinu kakav je Drago. Mada, ne mogu da tvrdim da nece dovesti nekoga na mestu stopera. Sa Mitom i Terzicem je sigurno samo da nista nije sigurno. Nesto slicno bi rekao i Ilija Cvorovica. Tako da, ni taj Picini jos nije dosao. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Meni sa izjavama Mrkele, deluje kao da se Terzic i ceo strucni stab zajebavaju sa njim. Kao ono u skoli kad te profesor podigne postavi pitanje, a drugari iza govore neke nepovezane odgovore i u slucajnu da nasednes i kazes to smeje ti se ceo razred. 

 

"Gajic i Gobeljic da se dokazu" 

Precicu da navijam za Sevojno ako jos uvek postoje..

Edited by Igor_
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dl91 said:Razlozi rastanka su bili sportski, hteo je veću minutažu jer želi da bude spreman za Svetsko prvenstvo. 

 

A mi imamo defanzivnu liniju mančestera pa nismo mogli da mu damo minutažu. Ne baš kvalitetna zajebancija.

Degenek je sve do dolaska Dragovića bio pouzdaniji deo svakog štoperskog tandema. Ali Mister Kokain izgleda pravi tim na osnovu ličnih simpatija pre fudbalskih kvaliteta. Tako Gobeljardo može da nam daje autogolove i sve cool, dok je Degeneku presudila jedna greška

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Srnić će produžiti ugovor. U sportskom sektoru smo doneli odluku da je potreban ekipi. On je Zvezdino dete, uvek je igrao dobro i značajan je za svlačionicu. Ostali su još neki detalji oko ugovora, ali verujem da će se to rešiti. "

 

why-oh-god-why.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Eto, bas i samo zato sto je Srna Zvezdijo dete ostaje u klubu... nema veze sto priliku ne dobijaju momci koji se pominju kao veliki talenti, sto mozda i jesu i zato zasluzuju mesto u prvom timu, a koji ce brze bolje biti prodati na prvu ponudjenu kintu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tom Bombadil said:

A mi imamo defanzivnu liniju mančestera pa nismo mogli da mu damo minutažu. Ne baš kvalitetna zajebancija.

Degenek je sve do dolaska Dragovića bio pouzdaniji deo svakog štoperskog tandema. Ali Mister Kokain izgleda pravi tim na osnovu ličnih simpatija pre fudbalskih kvaliteta. Tako Gobeljardo može da nam daje autogolove i sve cool, dok je Degeneku presudila jedna greška

Ne bih se slozio, prosle godine je ubedljivo najbolji stoper bio Milunovic. Odigrao je vrhunsku sezonu, konstanta pretnja u prekidima koji ove sezone nisu ni približno toliko dobri, i meni je to neuporedivo veci kiks nego odlazak Degeneka. Spojiti Dragovica i Milunovica...  Degenek imao mnogo dobrih momenata, nema tu sta. Videcemo svakako, njega su hteli da se rese duze vreme, da li je ok, vreme ce pokazati. Svakako, prelazni rok traje, pa ce se videti da li ce doci jos neko. Da dvojac zna da uawre motku u kontinuitetu to je fakat

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Kad su hohstapleri konacno oterali Degeneka, zna li se da li prebacuju Stefana Lekovica u prvi tim? Pominjao se i neki Andrej Djuric iz Graficara, pojma nemam kakav je. Cuo sam da je veliki hajp oko Lekovica, da li sa razlogom ili ne ne znam, ali komotno moze imati minutazu na prolece protiv nekih slabijih ling long ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kosjan Willavić said:

Kad su hohstapleri konacno oterali Degeneka, zna li se da li prebacuju Stefana Lekovica u prvi tim? Pominjao se i neki Andrej Djuric iz Graficara, pojma nemam kakav je. Cuo sam da je veliki hajp oko Lekovica, da li sa razlogom ili ne ne znam, ali komotno moze imati minutazu na prolece protiv nekih slabijih ling long ekipa. 

Mislim da sam pročitao da je Đurić sa ekipom, Lekić mislim da nije.

Link to comment
Share on other sites

Kristiano Picini:

 

Tek krajem 2021 godine se oporavio od povrede kolena, povrede koja ga je odvojila od terena za sezonu 19/20 i 20/21. U te dve sezone je jedva sastavio 100 minuta fudbala, dobra vest je da je usled povreda u Valensiji igrao na poslednjih 5 utakmica i to većinom kao starter. Deluje mi da je dodatno usporio nakon te povrede, ali je i dalje pokrivao tu poziciju desnog beka. Ne bi me začudilo kada bi stanković pokušao njega gurnuti na poziciju desnog štopera u formaciji sa 3 pozadi, ali čovek je celog života igrao desnog beka i to mu je primarna pozicija.

 

Gledao sam utakmicu protiv Reala i deluje da je fizički spreman, imao je ogromne probleme sa Vinisiusom, ali većina fudbalera ne bi mogla ni da ga uhvati pogledom. Sa druge strane veliki broj utakmica u top liga Evrope govori da ima određeni kvalitet.

 

Nisam zadovoljan potpisom iz prostog razloga što mislim da mu je povreda umanjila brzinu i agilnost, a čovek celog života igra kao desni bek. U protekle 3-4 godine je imao dve ozbiljne povrede (ligamenti i koleno). Ne deluje kao dobar asistent iako nije na vi sa loptom, a posebna lampica je upaljena kad se vidi činjenica da ga Velnsija pušta a trenutno im je jedini desni bek (povređena i prva i druga opcija). 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Liska Manjina said:

Kristiano Picini:

 

Tek krajem 2021 godine se oporavio od povrede kolena, povrede koja ga je odvojila od terena za sezonu 19/20 i 20/21. U te dve sezone je jedva sastavio 100 minuta fudbala, dobra vest je da je usled povreda u Valensiji igrao na poslednjih 5 utakmica i to većinom kao starter. Deluje mi da je dodatno usporio nakon te povrede, ali je i dalje pokrivao tu poziciju desnog beka. Ne bi me začudilo kada bi stanković pokušao njega gurnuti na poziciju desnog štopera u formaciji sa 3 pozadi, ali čovek je celog života igrao desnog beka i to mu je primarna pozicija.

 

Gledao sam utakmicu protiv Reala i deluje da je fizički spreman, imao je ogromne probleme sa Vinisiusom, ali većina fudbalera ne bi mogla ni da ga uhvati pogledom. Sa druge strane veliki broj utakmica u top liga Evrope govori da ima određeni kvalitet.

 

Nisam zadovoljan potpisom iz prostog razloga što mislim da mu je povreda umanjila brzinu i agilnost, a čovek celog života igra kao desni bek. U protekle 3-4 godine je imao dve ozbiljne povrede (ligamenti i koleno). Ne deluje kao dobar asistent iako nije na vi sa loptom, a posebna lampica je upaljena kad se vidi činjenica da ga Velnsija pušta a trenutno im je jedini desni bek (povređena i prva i druga opcija). 

 Dobro isprobana taktika "High risk, low reward".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Što manje Gobeljića(a i Gajića) na terenu mi smo jači. Tako da nek ga zdravlje služi, a fudbalski smo sigurno na dobitku sa njim. Možda i Falko klikne malo sa zemljakom.

Rece Mister pre neki dan da sme da se kladi na Falka. Kao sputale su ga povrede i korona. Treba mu navod o konstantnost.

 

A prvi on mu nije dao konstantnost, mogao je i na beka da ga stavlja umesto Gobelje bio bi bolji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...